MECZ
28.08.16 | Finał | Oscar Otte | Alexander Lazov | 6-74, 6-2, 6-4 | Germany F12 | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Oscar Otte | Alexander Lazov | |
1. podanie % | 72/114 (63%) | 65/114 (57%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 55/72 (76%) | 38/65 (58%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 15/42 (36%) | 22/49 (45%) |
Zdobyte break-ball | 6/13 (46%) | 3/17 (18%) |
Punkty zdobyte przez return | 54/114 (47%) | 44/114 (39%) |
Zdobyte punkty – razem | 124/228 (54%) | 104/228 (46%) |
Double foul | 4 | 8 |
Asy | 9 | 4 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Oscar Otte vs. Alexander Lazov - Wzajemne mecze
28.08.16 | Finał | Oscar Otte | Alexander Lazov | 6-74, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | Germany F12 | ceglana |
Oscar Otte form & Alexander Lazov form
Oscar Otte - ostatnie mecze
Lille Challenger - halowa | ||||
28.02.24 1. runda | vs. Otto Virtanen | 4-6, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
26.02.24 Klasyf. | vs. Michael Geerts | 7-5, 6-73, 4-6 | szczegóły meczu | |
25.02.24 1. runda klasyf. | vs. Daniil Glinka | 7-65, 7-63 | szczegóły meczu | |
Cherbourg Challenger - halowa | ||||
12.02.24 1. runda | vs. Michael Geerts | 7-65, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Koblenz Challenger - halowa | ||||
01.02.24 2. runda | vs. Hazem Naow | 6-2, 6-73, 4-6 | szczegóły meczu | |
31.01.24 1. runda | vs. Lloyd Harris | 5-7, 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Monastir - twarda | ||||
01.12.23 Ćwierćfinał | vs. Alexis Gautier | 1-2, - Oscar Otte - krecz | szczegóły meczu | |
30.11.23 2. runda | vs. Kirill Kivattsev | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
29.11.23 1. runda | vs. Paul Jubb | 4-6, 7-64, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Monastir - twarda | ||||
24.11.23 Ćwierćfinał | vs. Alberto Barroso Campos | 2-6, 6-2, 2-6 | szczegóły meczu | |
23.11.23 2. runda | vs. Erik Arutiunian | 7-63, 6-2 | szczegóły meczu | |
21.11.23 1. runda | vs. Tom Paris | 4-6, 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
Danderyd Challenger - halowa | ||||
13.11.23 1. runda | vs. Maximilian Marterer | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Ismaning Challenger - dywanowa | ||||
02.11.23 2. runda | vs. Antoine Bellier | 4-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
01.11.23 1. runda | vs. Marko Topo | 6-72, 6-3, 7-63 | szczegóły meczu | |
Antwerp - halowa | ||||
15.10.23 1. runda klasyf. | vs. Benjamin Bonzi | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
London - trawiasta | ||||
06.07.23 2. runda | vs. Daniel Elahi Galan | 3-6, 6-3, 3-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
03.07.23 1. runda | vs. Dominik Koepfer | 7-5, 6-3, 7-69 | szczegóły meczu | |
29.06.23 Klasyf. | vs. Marc Polmans | 6-3, 7-64, 4-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
28.06.23 2. runda klasyf. | vs. Leandro Riedi | 6-3, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
26.06.23 1. runda klasyf. | vs. Benoit Paire | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Halle - trawiasta | ||||
19.06.23 1. runda | vs. Laslo Djere | 6-73, 3-6 | szczegóły meczu | |
Stuttgart - trawiasta | ||||
13.06.23 1. runda | vs. Gregoire Barrere | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Heilbronn Challenger - ceglana | ||||
06.06.23 1. runda | vs. Facundo Diaz Acosta | 4-6, 7-61, 1-6 | szczegóły meczu | |
Paris - ceglana | ||||
28.05.23 1. runda | vs. Alexander Shevchenko | 5-7, 6-4, 1-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
Turin Challenger - ceglana | ||||
16.05.23 1. runda | vs. Federico Gaio | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Madrid - ceglana | ||||
28.04.23 2. runda | vs. Daniel Altmaier | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
26.04.23 1. runda | vs. Pavel Kotov | 6-3, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
Munich - ceglana | ||||
20.04.23 2. runda | vs. Flavio Cobolli | 0-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
18.04.23 1. runda | vs. Sebastian Baez | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu |
Alexander Lazov - ostatnie mecze
M15 Pazardzhik - ceglana | ||||
24.05.23 1. runda | vs. Marco Miceli | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Istanbul Challenger - twarda | ||||
10.09.19 1. runda | vs. Rayan Ghedjemis | 5-7, 6-2, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sozopol - twarda | ||||
09.05.19 2. runda | vs. Alexander Donski | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.05.19 1. runda | vs. Shahar Elbaz | 6-0, 7-66 | szczegóły meczu | |
Andria Challenger - dywanowa | ||||
18.11.18 Klasyf. | vs. Aldin Setkic | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
17.11.18 2. runda klasyf. | vs. Giacomo Dambrosi | 7-63, 6-1 | szczegóły meczu | |
Bratislava Challenger - halowa | ||||
03.11.18 1. runda klasyf. | vs. Andres Artunedo Martinavarr | 7-5, 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Turkey F31 - ceglana | ||||
11.10.18 2. runda | vs. Dragos Nicolae Madaras | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
10.10.18 1. runda | vs. Koray Kirci | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Turkey F30 - ceglana | ||||
04.10.18 2. runda | vs. Lucas Gerch | 7-65, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
03.10.18 1. runda | vs. Philipp Schroll | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Banja Luka - ceglana | ||||
12.09.18 2. runda | vs. Johan Sebastien Tatlot | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.09.18 1. runda | vs. Franjo Raspudic | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
10.09.18 Klasyf. | vs. Elmar Ejupovic | 3-6, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
09.09.18 2. runda klasyf. | vs. Marko Vujic | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Switzerland F4 - ceglana | ||||
29.08.18 2. runda | vs. Christian Lindell | 3-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
28.08.18 1. runda | vs. Eduardo Dischinger | 3-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Netherlands F5 - ceglana | ||||
25.08.18 Półfinał | vs. Nik Razborsek | 6-3, 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
24.08.18 Ćwierćfinał | vs. Philipp Schroll | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
23.08.18 2. runda | vs. Rayan Ghedjemis | 2-6, 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
21.08.18 1. runda | vs. Kazuki Nishiwaki | 0-6, 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Netherlands F4 - ceglana | ||||
19.08.18 Finał | vs. Niels Lootsma | 3-3, Niels Lootsma - krecz | szczegóły meczu | |
18.08.18 Półfinał | vs. Mariano Kestelboim | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
17.08.18 Ćwierćfinał | vs. Felipe Mantilla | 6-1, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
16.08.18 2. runda | vs. Leonard Von Hindte | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
14.08.18 1. runda | vs. George Von Massow | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Austria F3 - ceglana | ||||
20.07.18 Półfinał | vs. Michael Vrbensky | 3-6, - Alexander Lazov - krecz | szczegóły meczu | |
19.07.18 Ćwierćfinał | vs. Michal Konecny | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
18.07.18 2. runda | vs. Bogdan Borza | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
17.07.18 1. runda | vs. Philipp Schroll | 7-63, 7-64 | szczegóły meczu |