MECZ
19.06.17 | 1. runda klasyf. | Oscar Mesquida Berg | Ramazan Nureev | 6-1, 6-4 | Turkey F24 | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Hiszpania
07.05.96, 27 lat
11247 $
07.05.96, 27 lat
11247 $
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Rosja
12.02.93, 31 lat
12.02.93, 31 lat
Oscar Mesquida Berg vs. Ramazan Nureev - Wzajemne mecze
19.06.17 | 1. runda klasyf. | Oscar Mesquida Berg | Ramazan Nureev | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | Turkey F24 | ceglana |
Oscar Mesquida Berg form & Ramazan Nureev form
Oscar Mesquida Berg - ostatnie mecze
M15 Naples - ceglana | ||||
07.02.22 1. runda klasyf. | vs. Giuseppe Tresca | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Weston - ceglana | ||||
26.01.22 1. runda | vs. Leandro Riedi | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
25.01.22 Klasyf. | vs. Hugo Cazaban | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
24.01.22 2. runda klasyf. | vs. Stefano Liokossis | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
23.01.22 1. runda klasyf. | vs. Ian Perl | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Fayetteville - twarda | ||||
02.11.21 Klasyf. | vs. Keenan Mayo | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.11.21 1. runda klasyf. | vs. Marcus McDaniel | Marcus McDaniel - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
M15 Naples - ceglana | ||||
07.10.21 2. runda | vs. Antoine Cornut-Chauvinc | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.10.21 1. runda | vs. John Bernard | 7-64, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Melilla - ceglana | ||||
25.09.21 Ćwierćfinał | vs. Alex Marti Pujolras | 1-6, 0-3, - Oscar Mesquida Berg - krecz | szczegóły meczu | |
25.09.21 2. runda | vs. Diego Fernandez Flores | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
24.09.21 1. runda | vs. Daniel Merida Aguilar | 5-7, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Pensacola - ceglana | ||||
20.05.21 2. runda | vs. Peter Bertran | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
19.05.21 1. runda | vs. Nick Chappell | 7-5, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
18.05.21 1. runda klasyf. | vs. Caleb Strother | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
18.05.21 Klasyf. | vs. Juncheng Shang | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
M15 Fayetteville - twarda | ||||
03.11.20 1. runda klasyf. | vs. Joshua Sheehy | 6-74, 6-3, 8-10 | szczegóły meczu | |
M15 Cancun - twarda | ||||
11.03.20 1. runda | vs. Maximiliano Estevez | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
10.03.20 Klasyf. | vs. Felipe Martinez Sarrasague | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
10.03.20 2. runda klasyf. | vs. Toby D. Boyer | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
09.03.20 1. runda klasyf. | vs. Jabari Stafford | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Manacor - twarda | ||||
13.01.20 2. runda klasyf. | vs. Ugo Blanchet | 6-2, 4-6, 4-10 | szczegóły meczu | |
12.01.20 1. runda klasyf. | vs. Pol Sanchez Vinas | 7-66, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Manacor - twarda | ||||
07.01.20 2. runda klasyf. | vs. Sacha Modica | 5-7, 6-1, 6-10 | szczegóły meczu | |
05.01.20 1. runda klasyf. | vs. Oliver Foran | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Fayetteville - twarda | ||||
24.10.19 2. runda | vs. Jacob Dunbar | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
23.10.19 1. runda | vs. Evan Song | 7-5, 1-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
22.10.19 Klasyf. | vs. Jose Dominguez Alonso | 7-64, 6-1 | szczegóły meczu | |
21.10.19 2. runda klasyf. | vs. Corey Clarke | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Fayetteville - twarda | ||||
20.09.19 Ćwierćfinał | vs. Takuto Niki | 6-75, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu |
Ramazan Nureev - ostatnie mecze
Istanbul Challenger - twarda | ||||
08.09.18 1. runda klasyf. | vs. Mikhail Elgin | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Germany F13 - ceglana | ||||
19.08.18 1. runda klasyf. | vs. Alexander Merino | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Germany F10 - ceglana | ||||
29.07.18 1. runda klasyf. | vs. Facundo Yunis | 7-61, 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
France F15 - ceglana | ||||
22.07.18 Klasyf. | vs. Maxence Bertimon | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
21.07.18 1. runda klasyf. | vs. Yahor Yatsyk | 6-4, 5-7, 6-2 | szczegóły meczu | |
China F11 - twarda | ||||
14.07.18 2. runda klasyf. | vs. Hanyi Liu | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
13.07.18 1. runda klasyf. | vs. Chuanqi Su | 6-1, 1-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
China F10 - twarda | ||||
08.07.18 2. runda klasyf. | vs. Ajeet Rai | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
07.07.18 1. runda klasyf. | vs. San Wong | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
Ukraine F2 - ceglana | ||||
13.05.18 2. runda klasyf. | vs. Vladyslav Gorodynskyi | 6-4, 2-6, 1-5, - Ramazan Nureev - krecz | szczegóły meczu | |
12.05.18 1. runda klasyf. | vs. Javier Araya | 6-74, 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Ukraine F1 - ceglana | ||||
06.05.18 2. runda klasyf. | vs. Nazar Achour | 2-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
Kazakhstan F5 - ceglana | ||||
22.04.18 2. runda klasyf. | vs. Vazha Shubladze | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Kazakhstan F4 - ceglana | ||||
15.04.18 2. runda klasyf. | vs. Yan Bondarevskiy | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.04.18 1. runda klasyf. | vs. Temirlan Nauruzov | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Egypt F12 - twarda | ||||
31.03.18 1. runda klasyf. | vs. Siphosothando Montsi | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Egypt F11 - twarda | ||||
26.03.18 Klasyf. | vs. Michel Vernier | 6-3, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
25.03.18 2. runda klasyf. | vs. Fermin Tenti | 6-3, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
24.03.18 1. runda klasyf. | vs. Marco Corino | 6-2, 6-76, 6-2 | szczegóły meczu | |
Egypt F10 - twarda | ||||
18.03.18 2. runda klasyf. | vs. Hady Habib | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
17.03.18 1. runda klasyf. | vs. Mohammad Khaled Abou Khamis | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Egypt F9 - twarda | ||||
11.03.18 2. runda klasyf. | vs. Milos Sekulic | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
10.03.18 1. runda klasyf. | vs. Federico Lucini | 7-65, 2-6, 7-64 | szczegóły meczu | |
Kazakhstan F2 - halowa | ||||
18.02.18 Klasyf. | vs. Alexander Pavlioutchenkov | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
17.02.18 1. runda klasyf. | vs. Pavel Tsoy | 4-6, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Kazakhstan F1 - halowa | ||||
10.02.18 1. runda klasyf. | vs. Anton Chekhov | 6-4, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Finland F4 - halowa | ||||
13.11.17 1. runda klasyf. | vs. Matvey Khomentovskiy | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Vietnam F1 - twarda | ||||
06.11.17 1. runda klasyf. | vs. Michael Commings | 6-2, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
06.11.17 2. runda klasyf. | vs. Michael Look | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
Malaysia F3 - twarda | ||||
30.10.17 1. runda klasyf. | vs. John Lamble | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu |