MECZ
16.06.18 | 1. runda klasyf. | Oscar Mancineiras Cornella | Tadija Radovanovic | 6-0, 6-2 | Tunisia F24 | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Hiszpania
17.02.95, 29 lat
17.02.95, 29 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Serbia
26.04.00, 23 lat
26.04.00, 23 lat
Oscar Mancineiras Cornella vs. Tadija Radovanovic - Wzajemne mecze
16.06.18 | 1. runda klasyf. | Oscar Mancineiras Cornella | Tadija Radovanovic | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | Tunisia F24 | ceglana |
Oscar Mancineiras Cornella form & Tadija Radovanovic form
Oscar Mancineiras Cornella - ostatnie mecze
M15 Antalya - ceglana | ||||
21.01.20 Klasyf. | vs. Jakob Johansson-Holm | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.01.20 2. runda klasyf. | vs. Umut Kaan Yenilmez | 3-6, 6-0, 10-4 | szczegóły meczu | |
19.01.20 1. runda klasyf. | vs. Simeon Kostov | 4-6, 6-4, 10-4 | szczegóły meczu | |
M15 Vigo - ceglana | ||||
15.08.19 2. runda | vs. Rigele Te | 3-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
14.08.19 1. runda | vs. Aoran Wang | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
13.08.19 Klasyf. | vs. Joan B Borras Isern | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
12.08.19 1. runda klasyf. | vs. Roberto Rodriguez-Vazquez | 3-6, 6-1, 10-0 | szczegóły meczu | |
Turkey F39 - ceglana | ||||
05.12.18 1. runda | vs. Nerman Fatic | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
03.12.18 Klasyf. | vs. Vito Dell'Elba | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
02.12.18 2. runda klasyf. | vs. Alexander Kotzen | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Turkey F38 - ceglana | ||||
28.11.18 1. runda | vs. Jeroen Vanneste | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
26.11.18 Klasyf. | vs. Matyas Fuele | 2-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
25.11.18 2. runda klasyf. | vs. Jung Hoon Kim | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Turkey F37 - ceglana | ||||
19.11.18 2. runda klasyf. | vs. Grigoriy Korobeynikov | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Tunisia F39 - twarda | ||||
04.11.18 2. runda klasyf. | vs. Daniele Catini | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Tunisia F38 - twarda | ||||
31.10.18 1. runda | vs. Florent Diep | 1-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
Tunisia F37 - twarda | ||||
21.10.18 2. runda klasyf. | vs. Harry David Meehan | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Spain F30 - ceglana | ||||
02.10.18 1. runda | vs. Javier Molino | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Tunisia F29 - ceglana | ||||
29.08.18 1. runda | vs. Moez Echargui | 1-6, - Oscar Mancineiras Cornella - krecz | szczegóły meczu | |
Spain F24 - ceglana | ||||
20.08.18 Klasyf. | vs. Marc Fornell-Mestres | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.08.18 2. runda klasyf. | vs. Pol Fernandez | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Spain F23 - ceglana | ||||
15.08.18 2. runda | vs. Antoine Bellier | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
14.08.18 1. runda | vs. Francois-Arthur Vibert | 6-3, 5-7, 6-2 | szczegóły meczu | |
Portugal F13 - ceglana | ||||
01.08.18 1. runda | vs. Nuno Borges | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Spain F20 - ceglana | ||||
23.07.18 Klasyf. | vs. Alberto Barroso Campos | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
22.07.18 1. runda klasyf. | vs. Mikel Aranzabal | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
22.07.18 2. runda klasyf. | vs. Samuel Ribeiro Navarrete | 1-6, 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
Spain F19 - ceglana | ||||
17.07.18 1. runda | vs. Aaron Cortes Alcaraz | 6-74, 6-1, 6-74 | szczegóły meczu | |
16.07.18 Klasyf. | vs. Vladislav Ivanov | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
15.07.18 2. runda klasyf. | vs. Jarmo Perez Wienese | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu |
Tadija Radovanovic - ostatnie mecze
M15 Poitiers - halowa | ||||
04.03.24 2. runda klasyf. | vs. Oliver Ojakaar | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
03.03.24 1. runda klasyf. | vs. Mathys Picard | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
M25 Zlatibor - ceglana | ||||
27.09.23 2. runda klasyf. | vs. Yi Ke Li | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
27.09.23 Klasyf. | vs. Jaka Protic Zakelj | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
26.09.23 1. runda klasyf. | vs. Mateja Stefanovic | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Kursumlijska - ceglana | ||||
20.09.23 1. runda | vs. Stefan Popovic | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.09.23 Klasyf. | vs. Martin Zeljenka | 7-5, 6-76, 11-9 | szczegóły meczu | |
18.09.23 2. runda klasyf. | vs. Adrian Arcon | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
17.09.23 1. runda klasyf. | vs. Oskari Eerola | 5-7, 7-5, 10-8 | szczegóły meczu | |
M15 Novi - ceglana | ||||
31.07.23 1. runda klasyf. | vs. Nicolas Bruna | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Novi - ceglana | ||||
24.07.23 2. runda klasyf. | vs. Zaharije-Zak Talic | 6-4, 2-6, 2-10 | szczegóły meczu | |
23.07.23 1. runda klasyf. | vs. Dmitrii Vasilev | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Belgrade - ceglana | ||||
25.06.23 1. runda klasyf. | vs. Nikola Puric | 4-6, 6-3, 7-10 | szczegóły meczu | |
M15 Kursumlijska - ceglana | ||||
18.06.23 1. runda klasyf. | vs. Irakli Tsurtsumia | 3-6, 7-64, 7-10 | szczegóły meczu | |
M15 Kursumlijska - ceglana | ||||
11.06.23 1. runda klasyf. | vs. Aleksei Khomich | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Kursumlijska - ceglana | ||||
28.05.23 1. runda klasyf. | vs. Semen Voronin | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Brcko - ceglana | ||||
22.05.23 2. runda klasyf. | vs. Radomir Tomic | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.05.23 1. runda klasyf. | vs. Radovan Michalik | 2-6, 7-5, 10-6 | szczegóły meczu | |
M25 Kursumlijska - ceglana | ||||
17.05.23 1. runda | vs. Miljan Zekic | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
16.05.23 Klasyf. | vs. Aleksandar Andic | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
15.05.23 2. runda klasyf. | vs. Vladimir Kravec | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Doboj - ceglana | ||||
07.05.23 1. runda klasyf. | vs. Luka Puljic | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Zlatibor - ceglana | ||||
14.09.22 1. runda | vs. Domagoj Biljesko | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
13.09.22 Klasyf. | vs. Lazar Vojinovic | 6-77, 6-2, 10-8 | szczegóły meczu | |
12.09.22 2. runda klasyf. | vs. Nikola Basic | 7-66, 6-4 | szczegóły meczu | |
11.09.22 1. runda klasyf. | vs. Arystanbek Kaparov | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Budapest - twarda | ||||
04.09.22 1. runda klasyf. | vs. Gabriel Matuszewski | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sofia - ceglana | ||||
03.07.22 1. runda klasyf. | vs. Stefan Micov | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Belgrade - ceglana | ||||
26.06.22 1. runda klasyf. | vs. Egor Novikov | 2-6, 6-4, 7-10 | szczegóły meczu | |
M15 Budva - ceglana | ||||
06.06.22 2. runda klasyf. | vs. Maxim Krapivin | 6-2, 4-6, 8-10 | szczegóły meczu |