MECZ
09.05.19 | Ćwierćfinał | Oscar Jose Gutierrez | Michael Geerts | 5-7, 6-3, 6-3 | M15 Troisdorf | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Oscar Jose Gutierrez | Michael Geerts | |
1. podanie % | 58/79 (73%) | 48/93 (52%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 37/58 (64%) | 31/48 (65%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 12/21 (57%) | 19/45 (42%) |
Zdobyte break-ball | 7/11 (64%) | 5/8 (63%) |
Punkty zdobyte przez return | 43/93 (46%) | 30/79 (38%) |
Zdobyte punkty – razem | 92/172 (53%) | 80/172 (47%) |
Double foul | 1 | 6 |
Asy | 1 | 5 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Oscar Jose Gutierrez | 0-0 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Michael Geerts | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Oscar Jose Gutierrez | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-2 | Michael Geerts | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Oscar Jose Gutierrez | 2-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
3-2 | Michael Geerts | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Oscar Jose Gutierrez | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-2 | Michael Geerts | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Oscar Jose Gutierrez | 5-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-4 | Michael Geerts | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Oscar Jose Gutierrez | 5-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-6 | Michael Geerts | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
5-7 |
2 | ||
Oscar Jose Gutierrez | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-1 | Michael Geerts | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40 | ||
1-2 | Michael Geerts | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Oscar Jose Gutierrez | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-2 | Michael Geerts | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Oscar Jose Gutierrez | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-2 | Michael Geerts | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Oscar Jose Gutierrez | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-3 |
3 | ||
0-0 | Michael Geerts | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Oscar Jose Gutierrez | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
1-1 | Michael Geerts | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Oscar Jose Gutierrez | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-1 | Michael Geerts | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Oscar Jose Gutierrez | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
3-3 | Michael Geerts | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Oscar Jose Gutierrez | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
5-3 | Michael Geerts | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
6-3 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Oscar Jose Gutierrez vs. Michael Geerts - Wzajemne mecze
19.05.21 | 1. runda | Michael Geerts | Oscar Jose Gutierrez | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | M25 Vic | ceglana |
09.05.19 | Ćwierćfinał | Oscar Jose Gutierrez | Michael Geerts | 5-7, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | M15 Troisdorf | ceglana |
Oscar Jose Gutierrez form & Michael Geerts form
Oscar Jose Gutierrez - ostatnie mecze
M25 Tarragona - ceglana | ||||
25.03.24 2. runda klasyf. | vs. Filip Duda | 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Filip Avdeev | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Badalona - ceglana | ||||
20.03.24 1. runda | vs. Carlos Gimeno Valero | 1-6, 7-62, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.03.24 Klasyf. | vs. Leonid Sheyngezikht | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
18.03.24 2. runda klasyf. | vs. Ignacio Benzal Alia | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Joan Busoms Puig | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
13.03.24 1. runda | vs. Felix Corwin | 6-72, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
07.03.24 2. runda | vs. Max Alcala Gurri | 4-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
06.03.24 1. runda | vs. Sebastian Pino | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Villena - twarda | ||||
20.02.24 Klasyf. | vs. Andres Fernandez Canovas | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
19.02.24 2. runda klasyf. | vs. David Puig Molina | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. Ammar Elamin | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
M25 Hammamet - ceglana | ||||
09.02.24 Ćwierćfinał | vs. Nicholas David Ionel | 6-1, 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
08.02.24 2. runda | vs. Thomas Fancutt | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
06.02.24 1. runda | vs. Marcel Zielinski | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Hammamet - ceglana | ||||
02.02.24 Ćwierćfinał | vs. Gian Marco Moroni | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.02.24 2. runda | vs. Gianluca Cadenasso | 6-2, 0-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
31.01.24 1. runda | vs. Alaa Trifi | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
11.01.24 1. runda | vs. Piotr Kusiewicz | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
11.01.24 2. runda | vs. Paul Woerner | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Esch/Alzette - halowa | ||||
03.01.24 1. runda | vs. Kylian Collignon | 3-6, 6-0, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.01.24 Klasyf. | vs. Edison Ambarzumjan | 7-5, 7-62 | szczegóły meczu | |
31.12.23 1. runda klasyf. | vs. Laurent Schroeder | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Benicarlo - ceglana | ||||
07.11.23 Klasyf. | vs. Anthony Genov | 6-75, 2-3, - Oscar Jose Gutierrez - krecz | szczegóły meczu | |
06.11.23 2. runda klasyf. | vs. Iker Sevilla | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
05.11.23 1. runda klasyf. | vs. Darius Florin Pop | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25+H Mulhouse - halowa | ||||
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Antoine Walch | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Castellon - ceglana | ||||
19.10.23 2. runda | vs. Sergi Perez Contri | 4-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
18.10.23 1. runda | vs. Ignacio Parisca | 6-4, 7-61 | szczegóły meczu | |
17.10.23 Klasyf. | vs. Sergi Fita Juan | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu |
Michael Geerts - ostatnie mecze
Naples Challenger - ceglana | ||||
27.03.24 1. runda | vs. Filip Krajinovic | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
25.03.24 Klasyf. | vs. Elias Ymer | 6-4, 7-62 | szczegóły meczu | |
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Peter Buldorini | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Vale - twarda | ||||
12.03.24 1. runda | vs. Keegan Smith | 4-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
M25 Quinta - twarda | ||||
07.03.24 2. runda | vs. Jaime Faria | 6-4, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.03.24 1. runda | vs. Matthew Dellavedova | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Lille Challenger - halowa | ||||
27.02.24 1. runda | vs. Hazem Naow | 6-4, 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
26.02.24 Klasyf. | vs. Oscar Otte | 5-7, 7-63, 6-4 | szczegóły meczu | |
25.02.24 1. runda klasyf. | vs. Kenny de Schepper | 6-75, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Pau Challenger - halowa | ||||
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. Kenny de Schepper | 6-3, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Cherbourg Challenger - halowa | ||||
17.02.24 Półfinał | vs. Matteo Martineau | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
16.02.24 Ćwierćfinał | vs. Mark Lajal | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
14.02.24 2. runda | vs. Brandon Nakashima | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
12.02.24 1. runda | vs. Oscar Otte | 6-75, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Koblenz Challenger - halowa | ||||
29.01.24 Klasyf. | vs. Charles Broom | 4-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
28.01.24 1. runda klasyf. | vs. Liam Gavrielides | 7-67, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
Ottignies Louvain - halowa | ||||
23.01.24 Klasyf. | vs. Alibek Kachmazov | 6-3, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
22.01.24 1. runda klasyf. | vs. Steven Diez | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Tenerife 1 - twarda | ||||
16.01.24 1. runda | vs. Pedro Martinez Portero | 6-73, 6-75 | szczegóły meczu | |
15.01.24 Klasyf. | vs. Aidan Mchugh | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
14.01.24 1. runda klasyf. | vs. John Echeverria | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Oeiras 2 - halowa | ||||
09.01.24 1. runda | vs. Martin Damm | 6-71, 4-6 | szczegóły meczu | |
Oeiras 1 - halowa | ||||
02.01.24 1. runda | vs. Jaime Faria | 6-76, 2-6 | szczegóły meczu | |
Maia Challenger - ceglana | ||||
27.11.23 1. runda | vs. Enrico Dalla Valle | 6-73, 6-4, 1-6 | szczegóły meczu | |
Valencia Challenger - ceglana | ||||
19.11.23 1. runda klasyf. | vs. Miguel Damas | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Vale - twarda | ||||
18.11.23 Półfinał | vs. Hynek Barton | 7-5, 2-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
17.11.23 Ćwierćfinał | vs. Francisco Rocha | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
16.11.23 2. runda | vs. Paul Jubb | 4-6, 6-1, 7-65 | szczegóły meczu | |
15.11.23 1. runda | vs. Stijn Slump | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Metz - halowa | ||||
04.11.23 1. runda klasyf. | vs. Calvin Hemery | 6-77, 4-6 | szczegóły meczu |