MECZ
23.05.18 | 2. runda | Oscar Jose Gutierrez | Felipe Derdoy | 6-0, 6-0 | Argentina F2 | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Oscar Jose Gutierrez | Felipe Derdoy | |
1. podanie % | 26/27 (96%) | 27/43 (63%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 23/26 (88%) | 7/27 (26%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 1/1 (100%) | 6/16 (38%) |
Punkty zdobyte przez return | 30/43 (70%) | 3/27 (11%) |
Zdobyte punkty – razem | 54/70 (77%) | 16/70 (23%) |
Double foul | 0 | 1 |
Asy | 0 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Oscar Jose Gutierrez | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Felipe Derdoy | |
0-0, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
2-0 | Felipe Derdoy | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Oscar Jose Gutierrez | 3-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-0 | Felipe Derdoy | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Oscar Jose Gutierrez | 5-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-0 |
2 | ||
0-0 | Felipe Derdoy | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
1-0 | Felipe Derdoy | |
0-0, 40-15[BP] | ||
2-0 | Felipe Derdoy | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
3-0 | Felipe Derdoy | |
4-0 | Felipe Derdoy | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
5-0 | Felipe Derdoy | |
0-0, 40-0[BP], 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-0 |
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Argentyna
09.02.97, 27 lat
09.02.97, 27 lat
Oscar Jose Gutierrez vs. Felipe Derdoy - Wzajemne mecze
23.05.18 | 2. runda | Oscar Jose Gutierrez | Felipe Derdoy | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | Argentina F2 | ceglana |
25.05.15 | 2. runda klasyf. | Oscar Jose Gutierrez | Felipe Derdoy | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | Argentina F7 | ceglana |
Oscar Jose Gutierrez form & Felipe Derdoy form
Oscar Jose Gutierrez - ostatnie mecze
M25 Tarragona - ceglana | ||||
25.03.24 2. runda klasyf. | vs. Filip Duda | 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Filip Avdeev | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Badalona - ceglana | ||||
20.03.24 1. runda | vs. Carlos Gimeno Valero | 1-6, 7-62, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.03.24 Klasyf. | vs. Leonid Sheyngezikht | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
18.03.24 2. runda klasyf. | vs. Ignacio Benzal Alia | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Joan Busoms Puig | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
13.03.24 1. runda | vs. Felix Corwin | 6-72, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
07.03.24 2. runda | vs. Max Alcala Gurri | 4-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
06.03.24 1. runda | vs. Sebastian Pino | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Villena - twarda | ||||
20.02.24 Klasyf. | vs. Andres Fernandez Canovas | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
19.02.24 2. runda klasyf. | vs. David Puig Molina | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. Ammar Elamin | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
M25 Hammamet - ceglana | ||||
09.02.24 Ćwierćfinał | vs. Nicholas David Ionel | 6-1, 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
08.02.24 2. runda | vs. Thomas Fancutt | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
06.02.24 1. runda | vs. Marcel Zielinski | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Hammamet - ceglana | ||||
02.02.24 Ćwierćfinał | vs. Gian Marco Moroni | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.02.24 2. runda | vs. Gianluca Cadenasso | 6-2, 0-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
31.01.24 1. runda | vs. Alaa Trifi | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
11.01.24 2. runda | vs. Paul Woerner | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
11.01.24 1. runda | vs. Piotr Kusiewicz | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Esch/Alzette - halowa | ||||
03.01.24 1. runda | vs. Kylian Collignon | 3-6, 6-0, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.01.24 Klasyf. | vs. Edison Ambarzumjan | 7-5, 7-62 | szczegóły meczu | |
31.12.23 1. runda klasyf. | vs. Laurent Schroeder | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Benicarlo - ceglana | ||||
07.11.23 Klasyf. | vs. Anthony Genov | 6-75, 2-3, - Oscar Jose Gutierrez - krecz | szczegóły meczu | |
06.11.23 2. runda klasyf. | vs. Iker Sevilla | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
05.11.23 1. runda klasyf. | vs. Darius Florin Pop | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25+H Mulhouse - halowa | ||||
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Antoine Walch | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Castellon - ceglana | ||||
19.10.23 2. runda | vs. Sergi Perez Contri | 4-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
18.10.23 1. runda | vs. Ignacio Parisca | 6-4, 7-61 | szczegóły meczu | |
17.10.23 Klasyf. | vs. Sergi Fita Juan | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu |
Felipe Derdoy - ostatnie mecze
M15 Rosario - ceglana | ||||
07.11.23 Klasyf. | vs. Andres Gabriel Ciurletti | 0-2, - Felipe Derdoy - krecz | szczegóły meczu | |
06.11.23 2. runda klasyf. | vs. Gino Romano | 5-7, 6-3, 12-10 | szczegóły meczu | |
05.11.23 1. runda klasyf. | vs. Amador Salazar | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Villa - ceglana | ||||
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Tobia Grandinetti | 5-7, 6-1, 5-10 | szczegóły meczu | |
M25 Mendoza - ceglana | ||||
03.10.23 Klasyf. | vs. Andres Gabriel Ciurletti | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
02.10.23 2. runda klasyf. | vs. Gonzalo Ariel Karakachian | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
01.10.23 1. runda klasyf. | vs. Joaquin Bianchi | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Punta - ceglana | ||||
19.09.23 Klasyf. | vs. Bautista Vilicich | 2-6, 6-3, 6-10 | szczegóły meczu | |
18.09.23 1. runda klasyf. | vs. Enzo Camargo Lima | 6-1, 1-6, 10-7 | szczegóły meczu | |
M15 Olavarria - ceglana | ||||
03.09.23 1. runda klasyf. | vs. Santiago Bramajo | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Buenos - ceglana | ||||
27.08.23 1. runda klasyf. | vs. Luca Miremont | 6-4, 3-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
M25 Pitesti - ceglana | ||||
02.08.23 1. runda | vs. Juan Pablo Paz | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
31.07.23 Klasyf. | vs. Gheorghe Claudiu Schinteie | 6-1, 6-76, 10-8 | szczegóły meczu | |
30.07.23 1. runda klasyf. | vs. Simone Agostini | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25+H Bacau - ceglana | ||||
25.07.23 Klasyf. | vs. Esteban Bruna | 6-3, 3-6, 2-10 | szczegóły meczu | |
24.07.23 2. runda klasyf. | vs. Umberto Giovannini | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
23.07.23 1. runda klasyf. | vs. Mihnea Maftei | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Mogi - ceglana | ||||
25.04.23 Klasyf. | vs. Gabriel Ciro Da Silva | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
24.04.23 1. runda klasyf. | vs. Tobias Sonne | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Rio - ceglana | ||||
06.03.23 2. runda klasyf. | vs. Gabriel Alejandro Hidalgo | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.03.23 1. runda klasyf. | vs. Francisco Faigenbaum | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Tucuman - ceglana | ||||
19.02.23 1. runda klasyf. | vs. Joaquin Aguilar Cardozo | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Rio - ceglana | ||||
09.10.22 1. runda klasyf. | vs. Victorio Marquiselli | 6-1, 4-6, 11-13 | szczegóły meczu | |
M15 Villa - ceglana | ||||
04.10.22 Klasyf. | vs. Nicolas Bruna | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
03.10.22 2. runda klasyf. | vs. Santiago Russo | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
02.10.22 1. runda klasyf. | vs. Ignacio Novo | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Ulcinj - ceglana | ||||
06.09.21 2. runda klasyf. | vs. Florent Bax | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
05.09.21 1. runda klasyf. | vs. Josh Roe Flannelly | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Ulcinj - ceglana | ||||
31.08.21 1. runda | vs. Juan Pablo Paz | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
30.08.21 2. runda klasyf. | vs. Dimitrije Zubac | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu |