MECZ
10.03.20 | Klasyf. | Oscar Galimardanov | Viktor Nikitin | 6-4, 6-3 | M15 Kazan | halowa |
STATYSTYKA MECZU
Oscar Galimardanov | Viktor Nikitin | |
1. podanie % | 32/59 (54%) | 31/48 (65%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 27/32 (84%) | 17/31 (55%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 17/27 (63%) | 12/17 (71%) |
Zdobyte break-ball | 2/5 (40%) | 0/1 (0%) |
Punkty zdobyte przez return | 19/48 (40%) | 15/59 (25%) |
Zdobyte punkty – razem | 63/107 (59%) | 44/107 (41%) |
Double foul | 1 | 0 |
Asy | 14 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Oscar Galimardanov | 0-0 | |
0-0, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Viktor Nikitin | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Oscar Galimardanov | 1-1 | |
0-0 | ||
2-1 | Viktor Nikitin | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Oscar Galimardanov | 2-2 | |
0-0 | ||
3-2 | Viktor Nikitin | |
0-0, 15-15 | ||
Oscar Galimardanov | 4-3 | |
0-0, 15-0, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
Oscar Galimardanov | 4-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-4 | Viktor Nikitin | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-4 |
2 | ||
Oscar Galimardanov | 0-0 | |
0-0, 0-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40 | ||
1-0 | Viktor Nikitin | |
0-0 | ||
Oscar Galimardanov | 1-1 | |
2-1 | Viktor Nikitin | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Oscar Galimardanov | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-2 | Viktor Nikitin | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Oscar Galimardanov | 3-3 | |
0-0 | ||
Oscar Galimardanov | 5-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
6-3 |
Rosja
24.04.00, 23 lat
24.04.00, 23 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Rosja
03.12.97, 26 lat
03.12.97, 26 lat
Oscar Galimardanov vs. Viktor Nikitin - Wzajemne mecze
10.03.20 | Klasyf. | Oscar Galimardanov | Viktor Nikitin | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | M15 Kazan | halowa |
Oscar Galimardanov form & Viktor Nikitin form
Oscar Galimardanov - ostatnie mecze
M15 Sharm - twarda | ||||
13.02.24 Klasyf. | vs. Luca Tomasetto | 3-6, 6-78 | szczegóły meczu | |
12.02.24 1. runda klasyf. | vs. Nicolas Ifi | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
12.02.24 2. runda klasyf. | vs. Rakhimbek Ibrakhimov | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
08.02.24 2. runda | vs. Kevin Humpfner | 6-3, 6-75, 2-6 | szczegóły meczu | |
07.02.24 1. runda | vs. Oleg Prihodko | 7-64, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
01.02.24 2. runda | vs. Marat Sharipov (RUS) | 5-7, 7-66, 4-6 | szczegóły meczu | |
31.01.24 1. runda | vs. Faris Zakaryia | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
12.12.23 2. runda klasyf. | vs. Gregorio Biondolillo | 2-6, 6-2, 10-12 | szczegóły meczu | |
10.12.23 1. runda klasyf. | vs. Janis Graski | 7-61, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
03.12.23 1. runda klasyf. | vs. Gokberk Saritas | 4-6, 6-1, 3-10 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
29.11.23 1. runda | vs. Joao Eduardo Schiessl | 7-65, 6-72, 5-7 | szczegóły meczu | |
28.11.23 Klasyf. | vs. Ji Hoon Son | 2-6, 6-1, 10-1 | szczegóły meczu | |
27.11.23 2. runda klasyf. | vs. Umut Kaan Yenilmez | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
26.11.23 1. runda klasyf. | vs. Makar Elesin | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
25.10.23 1. runda | vs. Vadym Ursu | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
19.10.23 2. runda | vs. Vadym Ursu | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
18.10.23 1. runda | vs. Lukas Pokorny | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
10.10.23 Klasyf. | vs. Artur Kukasian | 7-5, 4-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
09.10.23 2. runda klasyf. | vs. Imran Sibille | 7-63, 6-3 | szczegóły meczu | |
08.10.23 1. runda klasyf. | vs. Pavel Erastov | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Oldenzaal - ceglana | ||||
27.08.23 1. runda klasyf. | vs. Steffan Van Weldam | 5-7, 6-2, 6-10 | szczegóły meczu | |
M15 Huy - ceglana | ||||
21.08.23 2. runda klasyf. | vs. Felix Corwin | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.08.23 1. runda klasyf. | vs. Kyle Overmyer | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Targu - ceglana | ||||
16.08.23 1. runda | vs. Vlad Andrei Dancu | 6-74, 7-5, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.08.23 Klasyf. | vs. Nini Gabriel Dica | 3-1, Nini Gabriel Dica - krecz | szczegóły meczu | |
14.08.23 2. runda klasyf. | vs. Guelfo Baldovinetti | 7-60, 6-3 | szczegóły meczu | |
13.08.23 1. runda klasyf. | vs. Ezequiel Fagotti | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
14.11.22 2. runda klasyf. | vs. Mohamed Ali Abibsi | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.11.22 1. runda klasyf. | vs. Adrian Arcon | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
07.11.22 Klasyf. | vs. Gabriele Moghini | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu |
Viktor Nikitin - ostatnie mecze
M15 Kazan - halowa | ||||
10.03.20 Klasyf. | vs. Oscar Galimardanov | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
09.03.20 1. runda klasyf. | vs. Klim Kozyrev | 6-3, 4-6, 12-10 | szczegóły meczu | |
M15 Kazan - halowa | ||||
22.01.20 1. runda | vs. Leonid Sheyngezikht | 3-6, 7-5, 3-6 | szczegóły meczu | |
21.01.20 Klasyf. | vs. Vladimir Osminkin | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
20.01.20 1. runda klasyf. | vs. Nikita Chuev | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Telavi - ceglana | ||||
29.07.19 1. runda klasyf. | vs. Areg Stepanian | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
29.07.19 Klasyf. | vs. Timur Maulenov | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Telavi - ceglana | ||||
18.07.19 2. runda | vs. Eric Vanshelboim | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
17.07.19 1. runda | vs. Mykhailo Kvantaliani | 7-5, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
15.07.19 1. runda klasyf. | vs. Ruben Busch | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
15.07.19 Klasyf. | vs. Sarp Agabigun | 6-1, 3-6, 10-6 | szczegóły meczu | |
Turkey F40 - ceglana | ||||
10.12.18 Klasyf. | vs. Dan Alexandru Tomescu | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.12.18 2. runda klasyf. | vs. Cihan Akay | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
08.12.18 1. runda klasyf. | vs. Pavle Daljev | 6-3, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
Turkey F39 - ceglana | ||||
05.12.18 1. runda | vs. Alexander Boborykin | 6-74, 1-6 | szczegóły meczu | |
03.12.18 Klasyf. | vs. Zlatan Palazov | 3-6, 6-1, 7-65 | szczegóły meczu | |
02.12.18 2. runda klasyf. | vs. Sergey Bolotov | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
01.12.18 1. runda klasyf. | vs. Robert Gurtler | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Turkey F38 - ceglana | ||||
25.11.18 2. runda klasyf. | vs. Matyas Fuele | 7-64, 6-77, 2-6 | szczegóły meczu | |
Georgia F3 - ceglana | ||||
26.07.18 1. runda | vs. Oleg Khotkov | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
24.07.18 2. runda klasyf. | vs. Dmitry Myagkov | 4-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
24.07.18 Klasyf. | vs. Svyatoslav Shainyan | Svyatoslav Shainyan - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
21.07.18 1. runda klasyf. | vs. Yohei Otsuka | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu |