MECZ
22.09.20 | 1. runda | Orlando Luz | Vlad Victor Cornea | 6-1, 3-6, 6-2 | Sibiu Challenger | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Orlando Luz | Vlad Victor Cornea | |
1. podanie % | 49/80 (61%) | 42/87 (48%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 35/49 (71%) | 29/42 (69%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 17/31 (55%) | 19/45 (42%) |
Zdobyte break-ball | 4/16 (25%) | 1/2 (50%) |
Punkty zdobyte przez return | 39/87 (45%) | 28/80 (35%) |
Zdobyte punkty – razem | 91/167 (54%) | 76/167 (46%) |
Double foul | 4 | 7 |
Asy | 7 | 4 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Orlando Luz | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Vlad Victor Cornea | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Orlando Luz | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-40, A-40 | ||
3-0 | Vlad Victor Cornea | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Orlando Luz | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-1 | Vlad Victor Cornea | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Orlando Luz | 5-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Vlad Victor Cornea | |
0-0, 0-15, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Orlando Luz | 0-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
1-1 | Vlad Victor Cornea | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Orlando Luz | 1-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-2 | Vlad Victor Cornea | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Orlando Luz | 2-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-4 | Vlad Victor Cornea | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Orlando Luz | 2-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
3-5 | Vlad Victor Cornea | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
3-6 |
3 | ||
Orlando Luz | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Vlad Victor Cornea | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Orlando Luz | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-0 | Vlad Victor Cornea | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Orlando Luz | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-1 | Vlad Victor Cornea | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Orlando Luz | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
5-2 | Vlad Victor Cornea | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-2 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Orlando Luz vs. Vlad Victor Cornea - Wzajemne mecze
22.09.20 | 1. runda | Orlando Luz | Vlad Victor Cornea | 6-1, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | Sibiu Challenger | ceglana |
Orlando Luz form & Vlad Victor Cornea form
Orlando Luz - ostatnie mecze
Vlad Victor Cornea - ostatnie mecze
Maia Challenger - ceglana | ||||
27.11.22 1. runda klasyf. | vs. Denis Yevseyev | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Yokohama Challenger - twarda | ||||
29.10.22 1. runda klasyf. | vs. James Kent Trotter | 7-5, 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
Sibiu Challenger - ceglana | ||||
20.09.22 1. runda | vs. Lukas Klein | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Mallorca Challenger - twarda | ||||
29.08.22 1. runda klasyf. | vs. Adolfo Daniel Vallejo | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Prague 3 - ceglana | ||||
23.08.22 1. runda | vs. Petr Nouza | 3-6, 7-63, 2-6 | szczegóły meczu | |
22.08.22 Klasyf. | vs. Jakub Paul | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
21.08.22 1. runda klasyf. | vs. Giovanni Mpetshi Perricard | 6-73, 4-0, Giovanni Mpetshi Perricard - krecz | szczegóły meczu | |
Iasi Challenger - ceglana | ||||
10.07.22 1. runda klasyf. | vs. Sebastian Gima | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Salzburg Challenger - ceglana | ||||
04.07.22 Klasyf. | vs. Filip Misolic | 3-6, 0-0, - Vlad Victor Cornea - krecz | szczegóły meczu | |
03.07.22 1. runda klasyf. | vs. Filip Cristian Jianu | 7-5, 7-66 | szczegóły meczu | |
Heilbronn Challenger - ceglana | ||||
08.05.22 1. runda klasyf. | vs. Oleksii Krutykh | 7-65, 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Turin Challenger - halowa | ||||
27.02.22 1. runda klasyf. | vs. Antoine Escoffier | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Forli 5 - halowa | ||||
20.02.22 1. runda klasyf. | vs. Andrea Arnaboldi | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Forli 3 - halowa | ||||
05.12.21 1. runda klasyf. | vs. Savriyan Danilov | 3-6, 7-63, 3-6 | szczegóły meczu | |
Bari Challenger - twarda | ||||
22.11.21 Klasyf. | vs. Antoine Bellier | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
21.11.21 1. runda klasyf. | vs. Petros Tsitsipas | 7-60, 7-5 | szczegóły meczu | |
Losinj Challenger - ceglana | ||||
18.10.21 1. runda | vs. Jonas Forejtek | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Napoli Challenger - ceglana | ||||
04.10.21 Klasyf. | vs. Julian Ocleppo | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
03.10.21 1. runda klasyf. | vs. Dragos Nicolae Madaras | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
Sibiu Challenger - ceglana | ||||
27.09.21 1. runda | vs. Franco Agamenone | 1-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
Istanbul 2 - twarda | ||||
14.09.21 1. runda | vs. Aldin Setkic | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25+H Bacau - ceglana | ||||
18.08.21 1. runda | vs. Alexandar Lazarov | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Prague - ceglana | ||||
09.05.21 1. runda klasyf. | vs. Jiri Barnat | 5-7, 6-3, 9-11 | szczegóły meczu | |
Zadar Challenger - ceglana | ||||
21.03.21 1. runda klasyf. | vs. Marco Bortolotti | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Rovinj - ceglana | ||||
15.03.21 1. runda klasyf. | vs. Domagoj Biljesko | 6-3, 5-7, 10-5 | szczegóły meczu | |
15.03.21 2. runda klasyf. | vs. Lucas Bouquet | 3-6, 6-4, 8-10 | szczegóły meczu | |
M15 Bratislava - halowa | ||||
09.03.21 1. runda | vs. Baptiste Crepatte | 6-73, 4-6 | szczegóły meczu | |
Istanbul Challenger - twarda | ||||
17.10.20 1. runda klasyf. | vs. Alexey Vatutin | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Sibiu Challenger - ceglana | ||||
22.09.20 1. runda | vs. Orlando Luz | 1-6, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Bucharest - ceglana | ||||
09.09.20 1. runda | vs. Dan Added | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu |