MECZ
06.02.06 | 2. runda klasyf. | Orest Tereshchuk | Lukas Rosol | 6-4, 7-5 | Wroclaw | halowa |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Orest Tereshchuk vs. Lukas Rosol - Wzajemne mecze
06.02.06 | 2. runda klasyf. | Orest Tereshchuk | Lukas Rosol | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | Wroclaw | halowa |
Orest Tereshchuk form & Lukas Rosol form
Orest Tereshchuk - ostatnie mecze
Georgia F2 - ceglana | ||||
10.09.12 2. runda | vs. Matteo Marrai | - | szczegóły meczu | |
10.09.12 1. runda | vs. Ilia Shatskiy | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
St. Petersburg - dywanowa | ||||
20.10.07 1. runda klasyf. | vs. Nenad Zimonjic | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Donetsk - twarda | ||||
04.09.07 1. runda | vs. Simon Stadler | 6-4, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
San Remo - ceglana | ||||
14.05.07 2. runda klasyf. | vs. Alexandr Dolgopolov | 5-7, 6-3, 6-72 | szczegóły meczu | |
14.05.07 1. runda klasyf. | vs. Mustafa Ghouse | 7-65, 7-65 | szczegóły meczu | |
Tunis - ceglana | ||||
30.04.07 2. runda klasyf. | vs. Walid Jallali | 2-6, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
Fes - ceglana | ||||
26.03.07 1. runda klasyf. | vs. Mehdi Ziadi | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Rabat - ceglana | ||||
19.03.07 1. runda klasyf. | vs. Laurent Recouderc | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Cherbourg - halowa | ||||
28.02.07 1. runda | vs. Thierry Ascione | 4-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
26.02.07 2. runda klasyf. | vs. Jeremy Chardy | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
26.02.07 Klasyf. | vs. Jerome Haehnel | 4-6, 6-3, 6-74 | szczegóły meczu | |
26.02.07 1. runda klasyf. | vs. Laurent Bram | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Besancon - halowa | ||||
18.02.07 2. runda klasyf. | vs. Woong-Sun Jun | 6-77, 6-4, 1-6 | szczegóły meczu | |
17.02.07 1. runda klasyf. | vs. Alexander Jakupovic | 6-3, 7-68 | szczegóły meczu | |
Marseille - halowa | ||||
10.02.07 1. runda klasyf. | vs. Gregory Carraz | 6-73, 4-6 | szczegóły meczu | |
Tunisia F6 - twarda | ||||
27.11.06 1. runda | vs. Grzegorz Panfil | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
27.11.06 2. runda | vs. Rasmus Norby | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
Tunisia F5 - twarda | ||||
20.11.06 Ćwierćfinał | vs. Dmitri Sitak | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
20.11.06 Półfinał | vs. Malek Jaziri | 6-4, 7-65 | szczegóły meczu | |
20.11.06 1. runda | vs. Hatem Thamri | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
20.11.06 Finał | vs. Karim Maamoun | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
20.11.06 2. runda | vs. Dejan Katic | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Dnepropetrovsk - halowa | ||||
13.11.06 1. runda klasyf. | vs. Lovro Zovko | 6-3, 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
St. Petersburg - dywanowa | ||||
23.10.06 Klasyf. | vs. Marin Cilic | 6-2, 6-71, 6-78 | szczegóły meczu | |
22.10.06 2. runda klasyf. | vs. Artur Chernov | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
21.10.06 1. runda klasyf. | vs. Lovro Zovko | 7-63, 6-4 | szczegóły meczu | |
Moscow - dywanowa | ||||
09.10.06 Klasyf. | vs. Mischa Zverev | 6-74, 6-73 | szczegóły meczu | |
08.10.06 2. runda klasyf. | vs. Mikhail Kukushkin | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
07.10.06 1. runda klasyf. | vs. Mikhail Lifshits | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu |
Lukas Rosol - ostatnie mecze
M25 Santa - ceglana | ||||
25.10.23 2. runda | vs. Carlos Sanchez Jover | 3-6, 1-2, - Lukas Rosol - krecz | szczegóły meczu | |
23.10.23 1. runda | vs. Tommaso Compagnucci | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Santa - ceglana | ||||
16.10.23 1. runda | vs. Edoardo Lavagno | 7-5, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Tulln Challenger - ceglana | ||||
05.09.23 1. runda | vs. Maximilian Marterer | 4-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
04.09.23 Klasyf. | vs. Mirza Basic | 7-63, 6-2 | szczegóły meczu | |
03.09.23 1. runda klasyf. | vs. Yanaki Milev | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Jablonec - ceglana | ||||
31.08.23 2. runda | vs. Martin Krumich | 3-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
30.08.23 1. runda | vs. Patrik Homola | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Prague 3 - ceglana | ||||
21.08.23 1. runda | vs. Rudolf Molleker | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Bielsko - ceglana | ||||
17.08.23 2. runda | vs. Daniel Paty | 6-73, 4-6 | szczegóły meczu | |
16.08.23 1. runda | vs. Alan Bojarski | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
Kitzbuhel - ceglana | ||||
29.07.23 1. runda klasyf. | vs. Thiago Moura Monteiro | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
M25 Kramsach - ceglana | ||||
28.07.23 Ćwierćfinał | vs. Gerard Campana Lee | 6-4, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
27.07.23 1. runda | vs. Anton Matusevich | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
27.07.23 2. runda | vs. Sebastian Prechtel | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Telfs - ceglana | ||||
21.07.23 Ćwierćfinał | vs. Sandro Kopp | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.07.23 1. runda | vs. Edoardo Cherie Ligniere | 2-6, 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
20.07.23 2. runda | vs. Tomas Lanik | 3-6, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Prague 1 - ceglana | ||||
30.04.23 1. runda klasyf. | vs. Pablo Llamas Ruiz | 6-2, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Ostrava Challenger - ceglana | ||||
24.04.23 1. runda | vs. Ivan Gakhov | 4-6, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
Munich - ceglana | ||||
15.04.23 1. runda klasyf. | vs. Flavio Cobolli | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Trnava - halowa | ||||
29.03.23 1. runda | vs. Eliakim Coulibaly | 7-66, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Las Franquesas - twarda | ||||
21.03.23 1. runda | vs. Oriol Roca Batalla | 6-75, 6-2, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Portimao - twarda | ||||
17.03.23 Ćwierćfinał | vs. Akira Santillan | 7-65, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
16.03.23 2. runda | vs. Mikel Martinez | 7-62, 6-2 | szczegóły meczu | |
15.03.23 1. runda | vs. Alberto Barroso Campos | 6-4, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Loule - twarda | ||||
03.03.23 Ćwierćfinał | vs. Lucas Poullain | 6-75, 1-6 | szczegóły meczu | |
02.03.23 2. runda | vs. Yshai Oliel | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
01.03.23 1. runda | vs. Juan Bautista Otegui | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Rovereto Challenger - halowa | ||||
20.02.23 1. runda | vs. Gauthier Onclin | 1-6, 6-70 | szczegóły meczu |