MECZ
15.11.18 | 2. runda | Ondrej Krstev | Jiri Barnat | 6-2, 6-1 | Czech Republic | halowa |
STATYSTYKA MECZU
Ondrej Krstev | Jiri Barnat | |
1. podanie % | 20/32 (63%) | 34/51 (67%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 20/20 (100%) | 19/34 (56%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 8/12 (67%) | 5/17 (29%) |
Punkty zdobyte przez return | 27/51 (53%) | 4/32 (13%) |
Zdobyte punkty – razem | 55/83 (66%) | 28/83 (34%) |
Double foul | 1 | 3 |
Asy | 1 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Ondrej Krstev | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Jiri Barnat | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Ondrej Krstev | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-1 | Jiri Barnat | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Ondrej Krstev | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
3-2 | Jiri Barnat | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Ondrej Krstev | 4-2 | |
0-0, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
Ondrej Krstev | 5-2 | |
6-2 |
2 | ||
Ondrej Krstev | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Jiri Barnat | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Ondrej Krstev | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
Ondrej Krstev | 3-0 | |
4-0 | Jiri Barnat | |
0-0, 40-15[BP] | ||
Ondrej Krstev | 4-1 | |
0-0, 0-40[BP] | ||
Ondrej Krstev | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-1 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Ondrej Krstev vs. Jiri Barnat - Wzajemne mecze
30.10.19 | 1. runda | Ondrej Krstev | Jiri Barnat | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | M15 Opava | dywanowa |
28.11.18 | 1. runda | Ondrej Krstev | Jiri Barnat | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | Czech Republic | halowa |
15.11.18 | 2. runda | Ondrej Krstev | Jiri Barnat | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | Czech Republic | halowa |
Ondrej Krstev form & Jiri Barnat form
Ondrej Krstev - ostatnie mecze
M15 Litija - ceglana | ||||
12.07.22 1. runda | vs. Paul Woerner | 6-76, 7-5, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.07.22 Klasyf. | vs. Maj Premzl | 4-6, 6-4, 10-6 | szczegóły meczu | |
10.07.22 1. runda klasyf. | vs. Blaz Steblaj | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Ostrava - halowa | ||||
24.11.21 1. runda | vs. Mark Havlicek | 5-7, 7-5, 3-6 | szczegóły meczu | |
22.11.21 Klasyf. | vs. Llewelyn Bevan | 6-3, 5-7, 10-6 | szczegóły meczu | |
21.11.21 1. runda klasyf. | vs. Patrik Homola | 4-6, 6-3, 10-5 | szczegóły meczu | |
M15 Opava - dywanowa | ||||
18.11.21 2. runda | vs. Lukas Pokorny | 7-610, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
17.11.21 1. runda | vs. Kristof Minarik | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
M25 Prague - halowa | ||||
05.10.21 1. runda | vs. Jakub Paul | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Trnava - halowa | ||||
26.02.20 1. runda | vs. Aldin Setkic | 6-3, 6-76, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Oberhaching - halowa | ||||
20.02.20 2. runda | vs. Elmar Ejupovic | 6-3, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.02.20 1. runda | vs. Mirko Martinez | 0-6, 7-64, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
05.12.19 2. runda | vs. Quentin Robert (1994) | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
03.12.19 1. runda | vs. Ivan Davydov | 6-2, 7-63 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
26.11.19 1. runda | vs. Ivan Davydov | 4-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Milovice - halowa | ||||
13.11.19 1. runda | vs. Andrew Paulson | 7-63, 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Prague - halowa | ||||
05.11.19 1. runda | vs. Aldin Setkic | 6-77, 6-3, 6-75 | szczegóły meczu | |
M15 Opava - dywanowa | ||||
31.10.19 2. runda | vs. David Poljak | 6-75, 3-6 | szczegóły meczu | |
30.10.19 1. runda | vs. Jiri Barnat | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Olomouc - dywanowa | ||||
17.10.19 2. runda | vs. Petr Michnev | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
16.10.19 1. runda | vs. Andrew Paulson | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Bad - dywanowa | ||||
10.10.19 2. runda | vs. Jan Choinski | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
09.10.19 1. runda | vs. Jakub Paul | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Tabarka - ceglana | ||||
27.09.19 Ćwierćfinał | vs. Filip Cristian Jianu | 2-6, 0-5, - Ondrej Krstev - krecz | szczegóły meczu | |
26.09.19 2. runda | vs. Luca Prevosto | 1-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
25.09.19 1. runda | vs. Alberto Bronzetti | 6-3, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Tabarka - ceglana | ||||
20.09.19 Ćwierćfinał | vs. Marco Miceli | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.09.19 2. runda | vs. Anis Ghorbel | 5-7, 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
17.09.19 1. runda | vs. Mattia Rossi | 6-0, 3-0, Mattia Rossi - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Bratislava - ceglana | ||||
28.08.19 1. runda | vs. Tomas Jirousek | 2-6, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu |
Jiri Barnat - ostatnie mecze
M15 Antalya - ceglana | ||||
28.03.24 2. runda | vs. Marcel Zielinski | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
27.03.24 1. runda | vs. Sergey Fomin | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
29.11.23 1. runda | vs. Mees Rottgering | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
25.11.23 Półfinał | vs. Vadym Ursu | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
24.11.23 Ćwierćfinał | vs. Yurii Dzhavakian | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
23.11.23 2. runda | vs. Jan Hrazdil | 6-76, 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
22.11.23 1. runda | vs. Karlo Cubelic | 6-0, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Trnava - halowa | ||||
07.11.23 1. runda | vs. Milos Karol | 6-1, 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Sharm - twarda | ||||
01.11.23 1. runda | vs. Mohamed Safwat | 4-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
25.10.23 1. runda | vs. Philip Henning | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
19.10.23 2. runda | vs. Yurii Dzhavakian | 0-6, 6-71 | szczegóły meczu | |
18.10.23 1. runda | vs. Omar Brigida | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Pazardzhik - ceglana | ||||
28.09.23 2. runda | vs. Sandro Kopp | 4-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
27.09.23 1. runda | vs. Alexander Donski | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Pardubice - ceglana | ||||
22.09.23 Ćwierćfinał | vs. Eric Vanshelboim | 6-78, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.09.23 2. runda | vs. Maxim Mrva | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
20.09.23 1. runda | vs. Aleksander Chayka | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Jablonec - ceglana | ||||
01.09.23 Ćwierćfinał | vs. Timo Stodder | 6-72, 0-6 | szczegóły meczu | |
31.08.23 2. runda | vs. Petr Michnev | 7-63, 6-2 | szczegóły meczu | |
30.08.23 1. runda | vs. Tristan Nitschke | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Prague 3 - ceglana | ||||
20.08.23 1. runda klasyf. | vs. Kirill Kivattsev | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Bielsko - ceglana | ||||
18.08.23 Ćwierćfinał | vs. Daniel Paty | 2-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
17.08.23 2. runda | vs. Mateusz Terczynski | 6-4, 6-72, 6-4 | szczegóły meczu | |
15.08.23 1. runda | vs. Jasza Szajrych | 2-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Lodz - ceglana | ||||
11.08.23 Ćwierćfinał | vs. Daniel Paty | 5-7, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
10.08.23 2. runda | vs. Pavel Nejedly | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
09.08.23 1. runda | vs. Piotr Grynkowski | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Liberec Challenger - ceglana | ||||
31.07.23 1. runda klasyf. | vs. Federico Agustin Gomez | 6-1, 3-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
M25+H Kassel - ceglana | ||||
13.07.23 2. runda | vs. Hady Habib | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
11.07.23 1. runda | vs. Gilles Arnaud Bailly | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu |