MECZ
01.03.20 | 1. runda klasyf. | Omar Fields | David Barclay | 7-5, 6-3 | M25 Mildura | trawiasta |
STATYSTYKA MECZU
Australia
06.03.97, 27 lat
06.03.97, 27 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Australia
06.09.90, 33 lat
11481 $
06.09.90, 33 lat
11481 $
Omar Fields vs. David Barclay - Wzajemne mecze
01.03.20 | 1. runda klasyf. | Omar Fields | David Barclay | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | M25 Mildura | trawiasta |
07.11.16 | Klasyf. | David Barclay | Omar Fields | 4-6, 7-63, 7-69 | szczegóły meczu | Australia F9 | twarda |
Omar Fields form & David Barclay form
Omar Fields - ostatnie mecze
M25 Gold - twarda | ||||
27.11.23 2. runda klasyf. | vs. Jack Bruce-Smith | 7-68, 6-77, 8-10 | szczegóły meczu | |
M25 Brisbane - twarda | ||||
21.11.23 2. runda klasyf. | vs. Thomas Nicholas Gadecki | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Cairns - twarda | ||||
11.10.23 1. runda | vs. Ajeet Rai | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.10.23 2. runda klasyf. | vs. William Jesser | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
10.10.23 Klasyf. | vs. Chen-Yu Lu | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Cairns - twarda | ||||
03.10.23 Klasyf. | vs. Tomislav Edward Papac | 6-4, 3-6, 3-10 | szczegóły meczu | |
02.10.23 2. runda klasyf. | vs. Mathew Pese | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Sapporo - twarda | ||||
11.09.23 Klasyf. | vs. Tomohiro Masabayashi | 5-7, 6-2, 7-10 | szczegóły meczu | |
10.09.23 1. runda klasyf. | vs. Toru Horie | 3-6, 6-3, 11-9 | szczegóły meczu | |
M25 Sapporo - twarda | ||||
04.09.23 Klasyf. | vs. Hiroki Sakagawa | 7-5, 3-6, 11-13 | szczegóły meczu | |
03.09.23 1. runda klasyf. | vs. Ian Jiang | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Nakhon - twarda | ||||
27.08.23 1. runda klasyf. | vs. Mitsuki Wei Kang Leong | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Nakhon - twarda | ||||
24.08.23 2. runda | vs. Palaphoom Kovapitukted | 6-76, 4-6 | szczegóły meczu | |
23.08.23 1. runda | vs. Nitin Kumar Sinha | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
21.08.23 Klasyf. | vs. Linh Giang Trinh | 7-5, 4-6, 10-7 | szczegóły meczu | |
20.08.23 1. runda klasyf. | vs. Patrik Oplustil | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Caloundra - twarda | ||||
01.08.23 Klasyf. | vs. Taketo Takamisawa | 6-78, 2-6 | szczegóły meczu | |
31.07.23 2. runda klasyf. | vs. Timmy Karpinski | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Caloundra - twarda | ||||
25.07.23 Klasyf. | vs. Rob Reynolds | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
24.07.23 2. runda klasyf. | vs. Elijah Cham | 6-2, 6-75, 10-8 | szczegóły meczu | |
M15 Jakarta - twarda | ||||
20.06.23 2. runda klasyf. | vs. Arjun Mehrotra | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
18.06.23 1. runda klasyf. | vs. Matthew Woerndle | 6-76, 7-65, 10-7 | szczegóły meczu | |
M15 Jakarta - twarda | ||||
13.06.23 Klasyf. | vs. Lorenzo Lorusso | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
12.06.23 2. runda klasyf. | vs. Ying-Ze Chen | 7-65, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Jakarta - twarda | ||||
06.06.23 Klasyf. | vs. Yurii Dzhavakian | 6-4, 3-6, 1-10 | szczegóły meczu | |
05.06.23 2. runda klasyf. | vs. Muni Ananth Mani | 7-65, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Jakarta - twarda | ||||
24.04.23 2. runda klasyf. | vs. Credit Chaiyarin | 7-65, 2-6, 10-12 | szczegóły meczu | |
M25 Canberra - ceglana | ||||
21.03.23 Klasyf. | vs. Hans Christian Bustiman Gonzalez | 6-0, 1-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
20.03.23 2. runda klasyf. | vs. Cihan Akay | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
19.03.23 1. runda klasyf. | vs. Cristian Care | 6-2, 2-0, Cristian Care - krecz | szczegóły meczu |
David Barclay - ostatnie mecze
M25 Cairns - twarda | ||||
10.10.23 2. runda klasyf. | vs. Corban Crowther | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.10.23 1. runda klasyf. | vs. Daniel Fry | 6-0, 5-0, Daniel Fry - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Caloundra - twarda | ||||
24.07.22 1. runda klasyf. | vs. Sam Ryan Ziegann | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Caloundra - twarda | ||||
18.07.22 1. runda klasyf. | vs. Tai Sach | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Canberra - ceglana | ||||
27.03.22 1. runda klasyf. | vs. Thijmen Loof | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Canberra - ceglana | ||||
21.03.22 2. runda klasyf. | vs. Shuannon Tricerri | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
20.03.22 1. runda klasyf. | vs. Jeremy Zhang | 7-63, 7-64 | szczegóły meczu | |
M25 Bendigo - twarda | ||||
27.02.22 1. runda klasyf. | vs. Corey Gaal | 2-6, 0-4, - David Barclay - krecz | szczegóły meczu | |
M25 Canberra - twarda | ||||
13.02.22 1. runda klasyf. | vs. Abhinav Mahajan | 6-3, 4-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
M25 Canberra - twarda | ||||
06.02.22 1. runda klasyf. | vs. Luke Sorensen | 6-75, 4-6 | szczegóły meczu | |
All Lower - ceglana | ||||
21.08.20 1. runda | vs. Georgije Babic | 4-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
20.08.20 1. runda | vs. Adam Taylor | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
19.08.20 1. runda | vs. Cameron Edward Smith | 3-6, 6-4, 8-10 | szczegóły meczu | |
M25 Geelong - trawiasta | ||||
08.03.20 1. runda klasyf. | vs. Tomislav Edward Papac | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Mildura - trawiasta | ||||
01.03.20 1. runda klasyf. | vs. Omar Fields | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
Playford Challenger - twarda | ||||
28.10.19 1. runda | vs. Matthew Christopher Romios | 6-1, 3-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
M25 Toowoomba - twarda | ||||
06.10.19 2. runda klasyf. | vs. Glen Dawes | 2-6, 7-65, 8-10 | szczegóły meczu | |
M25 Brisbane - twarda | ||||
29.09.19 1. runda klasyf. | vs. Winter Meagher | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Darwin - twarda | ||||
23.09.19 2. runda klasyf. | vs. Ashwin Ryan Sharma | 1-6, 7-5, 8-10 | szczegóły meczu | |
M25 Cairns - twarda | ||||
15.09.19 2. runda klasyf. | vs. Thomas Braithwaite | 6-4, 4-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
M15 Novi - ceglana | ||||
05.08.19 1. runda klasyf. | vs. Antun Vidak | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Gubbio - ceglana | ||||
17.07.19 1. runda | vs. Gonzalo Villanueva | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Casinalbo - ceglana | ||||
08.07.19 1. runda klasyf. | vs. Giovanni Calvano | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Belgrade - ceglana | ||||
02.07.19 Klasyf. | vs. Edward Hubner | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.07.19 1. runda klasyf. | vs. Stefan Spasojevic | 7-63, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Anseong - ceglana | ||||
24.06.19 1. runda klasyf. | vs. Sung Ha Yeon | 7-5, 6-712, 8-10 | szczegóły meczu | |
M15 Gimcheon - twarda | ||||
17.06.19 1. runda klasyf. | vs. Seita Watanabe | 1-6, 0-3, - David Barclay - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Akishima - dywanowa | ||||
11.06.19 Klasyf. | vs. Kenta Kurita | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
10.06.19 1. runda klasyf. | vs. Takuya Kureoka | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
M15 Guam - twarda | ||||
04.06.19 1. runda | vs. Len Schouten | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu |