MECZ
30.08.17 | 2. runda | Olexiy Kolisnyk | Aleksei Khomich | 6-2, 6-1 | Ukraine F4 | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Olexiy Kolisnyk | Aleksei Khomich | |
1. podanie % | 23/43 (53%) | 24/37 (65%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 14/23 (61%) | 12/24 (50%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 17/20 (85%) | 4/13 (31%) |
Zdobyte break-ball | 5/7 (71%) | 0/2 (0%) |
Punkty zdobyte przez return | 21/37 (57%) | 12/43 (28%) |
Zdobyte punkty – razem | 52/80 (65%) | 28/80 (35%) |
Double foul | 0 | 2 |
Asy | 3 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Białoruś
10.01.97, 27 lat
18475 $
10.01.97, 27 lat
18475 $
Olexiy Kolisnyk vs. Aleksei Khomich - Wzajemne mecze
30.08.17 | 2. runda | Olexiy Kolisnyk | Aleksei Khomich | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | Ukraine F4 | ceglana |
30.01.17 | 2. runda klasyf. | Olexiy Kolisnyk | Aleksei Khomich | 6-3, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | Egypt F3 | twarda |
Olexiy Kolisnyk form & Aleksei Khomich form
Olexiy Kolisnyk - ostatnie mecze
M15 Antalya - ceglana | ||||
30.06.21 1. runda | vs. Louroi Martinez | 6-2, 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
29.06.21 Klasyf. | vs. Lorenzo Joaquin Rodriguez | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
28.06.21 2. runda klasyf. | vs. Ray Ho | 3-6, 6-2, 11-9 | szczegóły meczu | |
27.06.21 1. runda klasyf. | vs. Alessandro Ragazzi | 7-66, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
25.06.21 Ćwierćfinał | vs. Fabian Marozsan | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
24.06.21 2. runda | vs. Marsel Ilhan | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
23.06.21 1. runda | vs. Adam Pavlasek | 6-3, Adam Pavlasek - krecz | szczegóły meczu | |
22.06.21 Klasyf. | vs. Mert Naci Turker | 7-5, 4-6, 10-5 | szczegóły meczu | |
21.06.21 2. runda klasyf. | vs. Stefano Battaglino | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
20.06.21 1. runda klasyf. | vs. Farzin Danny Amiri | 6-4, 7-66 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
17.06.21 2. runda | vs. Pawel Juszczak | 7-5, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
16.06.21 1. runda | vs. Adam Pavlasek | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
15.06.21 Klasyf. | vs. Fletcher Scott | 6-2, 7-65 | szczegóły meczu | |
14.06.21 2. runda klasyf. | vs. Anton Semenov | 7-64, 6-0 | szczegóły meczu | |
13.06.21 1. runda klasyf. | vs. Kuan-Yi Lee | 7-5, 7-65 | szczegóły meczu | |
M15 Novomoskovsk - ceglana | ||||
31.05.21 Klasyf. | vs. Aliaksandr Liaonenka | 6-3, 3-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
31.05.21 2. runda klasyf. | vs. Eskander Guryev | 7-64, 6-3 | szczegóły meczu | |
30.05.21 1. runda klasyf. | vs. Juan Ignacio Alcalde | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Novomoskovsk - ceglana | ||||
24.05.21 2. runda klasyf. | vs. Alexander Zgirovsky | 7-63, 2-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
23.05.21 1. runda klasyf. | vs. Roman Boychuk | 6-4, 2-6, 10-8 | szczegóły meczu | |
M15 Cairo - ceglana | ||||
05.05.21 1. runda | vs. Jose Pereira | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
04.05.21 Klasyf. | vs. Felix Gill | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
03.05.21 2. runda klasyf. | vs. Syed Mohd Agil Syed Naguib | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
02.05.21 1. runda klasyf. | vs. Yuichiro Inui | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Cairo - ceglana | ||||
26.04.21 1. runda klasyf. | vs. Leonardo Rossi | 7-5, 1-6, 10-2 | szczegóły meczu | |
26.04.21 2. runda klasyf. | vs. Gian Marco Ortenzi | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Cairo - ceglana | ||||
21.04.21 1. runda | vs. Edoardo Lavagno | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
20.04.21 Klasyf. | vs. Luka Petrovic | 7-62, 6-2 | szczegóły meczu | |
19.04.21 2. runda klasyf. | vs. Rimpei Kawakami | 2-6, 7-63, 10-8 | szczegóły meczu | |
18.04.21 1. runda klasyf. | vs. Takuya Kumasaka | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu |
Aleksei Khomich - ostatnie mecze
M25 Antalya - ceglana | ||||
22.11.23 1. runda | vs. Yanaki Milev | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Antalya - ceglana | ||||
15.11.23 1. runda | vs. Nicholas David Ionel | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
05.11.23 1. runda klasyf. | vs. Josip Simundza | 4-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
M25 Zlatibor - ceglana | ||||
27.09.23 2. runda klasyf. | vs. Lorenzo Ferri | 6-4, 6-73, 5-10 | szczegóły meczu | |
26.09.23 1. runda klasyf. | vs. Pavle Daljev | 6-4, 7-61 | szczegóły meczu | |
M15 Kursumlijska - ceglana | ||||
20.09.23 1. runda | vs. Maxim Krapivin | 4-6, 6-4, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Kursumlijska - ceglana | ||||
13.09.23 1. runda | vs. Sasa Markovic | 1-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
12.09.23 Klasyf. | vs. Hernando Jose Escurra Isnardi | 1-6, 6-2, 14-12 | szczegóły meczu | |
11.09.23 2. runda klasyf. | vs. Oskari Eerola | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Pirot - ceglana | ||||
05.09.23 Klasyf. | vs. Marco Furlanetto | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
04.09.23 2. runda klasyf. | vs. Pavle Daljev | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Kursumlijska - ceglana | ||||
30.08.23 1. runda | vs. Sebastian Gima | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
29.08.23 Klasyf. | vs. Vladan Tadic | 4-6, 6-1, 10-3 | szczegóły meczu | |
28.08.23 2. runda klasyf. | vs. Aleksandar Daskalovic | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
27.08.23 1. runda klasyf. | vs. Roberto Herman | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Osijek - ceglana | ||||
09.08.23 1. runda | vs. Luka Mikrut | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.08.23 Klasyf. | vs. Matic Dimic | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
07.08.23 2. runda klasyf. | vs. Gregor Hausberger | 4-6, 6-3, 10-3 | szczegóły meczu | |
06.08.23 1. runda klasyf. | vs. Stjepan Anisic | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Novi - ceglana | ||||
01.08.23 2. runda klasyf. | vs. Gorazd Srbljak | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
31.07.23 1. runda klasyf. | vs. Matija Zugic | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Novi - ceglana | ||||
23.07.23 1. runda klasyf. | vs. Artem Avdieiev | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Belgrade - ceglana | ||||
27.06.23 Klasyf. | vs. Petar Jovanovic | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
26.06.23 2. runda klasyf. | vs. Sergei Pogosian | 6-72, 6-4, 10-5 | szczegóły meczu | |
25.06.23 1. runda klasyf. | vs. Matija Zugic | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
M15 Kursumlijska - ceglana | ||||
21.06.23 1. runda | vs. Leonardo Aboian | 3-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
20.06.23 Klasyf. | vs. Sasa Markovic | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
19.06.23 2. runda klasyf. | vs. Veljko Krstic | 3-6, 6-4, 10-6 | szczegóły meczu | |
18.06.23 1. runda klasyf. | vs. Lazar Vojinovic | 7-65, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Kursumlijska - ceglana | ||||
12.06.23 2. runda klasyf. | vs. Nicolas Villalon | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu |