Oleksandr Ovcharenko vs. Mike Urbanija 08.03.2020

Oleksandr Ovcharenko vs. Mike Urbanija 08.03.2020 - M15 Porec - porównanie

MECZ

08.03.201. runda klasyf.Oleksandr Ovcharenko Mike Urbanija 6-1, 3-2, - krecz Croatia M15 Porec ceglana

STATYSTYKA MECZU

Oleksandr OvcharenkoMike Urbanija
1. podanie %18/44 (41%)22/37 (59%)
Punkty zdobyte z 1. podania10/18 (56%)8/22 (36%)
Punkty zdobyte z 2. podania16/26 (62%)9/15 (60%)
Zdobyte break-ball4/6 (67%)1/5 (20%)
Punkty zdobyte przez return20/37 (54%)18/44 (41%)
Zdobyte punkty – razem46/81 (57%)35/81 (43%)
Double foul11
Asy11

STATYSTYKA MECZU

1
0-0Mike Urbanija Mike Urbanija serve
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP]
Oleksandr Ovcharenko Oleksandr Ovcharenko serve1-0
0-0, 15-15, 30-15
2-0Mike Urbanija Mike Urbanija serve
0-0
Oleksandr Ovcharenko Oleksandr Ovcharenko serve3-0
4-0Mike Urbanija Mike Urbanija serve
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP]
Oleksandr Ovcharenko Oleksandr Ovcharenko serve5-0
0-0, 15-0, 30-30
5-1Mike Urbanija Mike Urbanija serve
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP]
6-1
2
Oleksandr Ovcharenko Oleksandr Ovcharenko serve0-0
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP]
0-1Mike Urbanija Mike Urbanija serve
0-0, 0-15, 0-30
Oleksandr Ovcharenko Oleksandr Ovcharenko serve0-2
0-0, 15-0, 40-15
1-2Mike Urbanija Mike Urbanija serve
0-0, 30-0, 40-0[BP]
Oleksandr Ovcharenko Oleksandr Ovcharenko serve2-2
0-0
- krecz

Oleksandr Ovcharenko
Ukraina
17.10.01, 18 lat







Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Słowenia
26.12.89, 30 lat




853
21
42257 $
Mike Urbanija
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko

Oleksandr Ovcharenko vs. Mike Urbanija - Wzajemne mecze

08.03.201. runda klasyf.Oleksandr OvcharenkoMike Urbanija6-1, 3-2, Mike Urbanija - kreczszczegóły meczuCroatia M15 Porec ceglana

Oleksandr Ovcharenko - ostatnie mecze

Croatia M15 Porec - ceglana
10.03.20
Klasyf.
vs. Deni Zmak7-63, 2-6, 10-12 porażkaszczegóły meczu
09.03.20
2. runda klasyf.
vs. Matyas Fuele7-67, 2-6, 11-9 zwycięstwoszczegóły meczu
08.03.20
1. runda klasyf.
vs. Mike Urbanija6-1, 3-2, Mike Urbanija - kreczzwycięstwoszczegóły meczu
Egypt M15 Sharm - twarda
21.02.20
Ćwierćfinał
vs. Jacopo Berrettini4-6, 4-6 porażkaszczegóły meczu
20.02.20
2. runda
vs. Pavel Verbin7-64, 6-73, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
19.02.20
1. runda
vs. Moritz Trocker6-1, 7-5 zwycięstwoszczegóły meczu
18.02.20
Klasyf.
vs. Ismael Changawa Ruwa Mzai6-3, 6-4 zwycięstwoszczegóły meczu
17.02.20
2. runda klasyf.
vs. Kevin Cheruiyot6-4, 6-1 zwycięstwoszczegóły meczu
16.02.20
1. runda klasyf.
vs. Arvid Nordquist7-63, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
Egypt M15 Sharm - twarda
13.02.20
2. runda
vs. Oleksii Krutykh2-6, 7-5, 2-6 porażkaszczegóły meczu
12.02.20
1. runda
vs. Yurii Dzhavakian2-6, 7-5, 7-65 zwycięstwoszczegóły meczu
11.02.20
Klasyf.
vs. Piotr Matuszewski6-3, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
10.02.20
2. runda klasyf.
vs. Daniil Glinka7-66, 6-1 zwycięstwoszczegóły meczu
09.02.20
1. runda klasyf.
vs. Zhao Zhao6-4, 6-4 zwycięstwoszczegóły meczu
Egypt M15 Sharm - twarda
04.02.20
Klasyf.
vs. Giuseppe Tresca2-6, 6-2, 5-10 porażkaszczegóły meczu
03.02.20
2. runda klasyf.
vs. Quentin Gueydan7-5, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
Egypt M15 Sharm - twarda
07.11.19
2. runda
vs. Alessandro Bega6-74, 4-6 porażkaszczegóły meczu
06.11.19
1. runda
vs. Cheng-Yu Yu6-1, 7-66 zwycięstwoszczegóły meczu
05.11.19
Klasyf.
vs. Goran Markovic6-3, 6-1 zwycięstwoszczegóły meczu
04.11.19
2. runda klasyf.
vs. Iancu-Lustinian Ghinda6-2, 6-0 zwycięstwoszczegóły meczu
Egypt M15 Sharm - twarda
30.10.19
1. runda
vs. Tom Pisane4-6, 4-6 porażkaszczegóły meczu
29.10.19
Klasyf.
vs. Billy Harris4-6, 6-4, 10-5 zwycięstwoszczegóły meczu
28.10.19
2. runda klasyf.
vs. Rishabdev Raman6-4, 6-1 zwycięstwoszczegóły meczu
Ukraine M15 Irpin - ceglana
15.08.19
Ćwierćfinał
vs. Nikita Mashtakov2-6, 6-3, 4-6 porażkaszczegóły meczu
14.08.19
2. runda
vs. Ignacio Carou6-2, 6-1 zwycięstwoszczegóły meczu
13.08.19
1. runda
vs. Mykhaylo Muravyov6-0, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
12.08.19
1. runda klasyf.
vs. Egor Matvievici6-0, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
12.08.19
Klasyf.
vs. Beibit Zhukayev6-1, 6-4 zwycięstwoszczegóły meczu
Croatia M15 Porec - ceglana
11.03.19
1. runda klasyf.
vs. Matej Sabanov6-71, 6-73 porażkaszczegóły meczu
Cyprus Cyprus F3 - twarda
28.11.16
2. runda klasyf.
vs. Andreas Damianou5-7, 5-7 porażkaszczegóły meczu

Mike Urbanija - ostatnie mecze

Croatia M15 Porec - ceglana
08.03.20
1. runda klasyf.
vs. Oleksandr Ovcharenko1-6, 2-3, - Mike Urbanija - kreczporażkaszczegóły meczu
Greece M15 Heraklion - twarda
18.02.20
Klasyf.
vs. Ljubomir Celebic0-6, 3-6 porażkaszczegóły meczu
17.02.20
2. runda klasyf.
vs. Nicolas Demeroutis6-3, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
16.02.20
1. runda klasyf.
vs. Maciej Rajski6-4, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
Greece M15 Heraklion - twarda
12.02.20
1. runda
vs. Zsombor Velcz6-74, 4-6 porażkaszczegóły meczu
11.02.20
Klasyf.
vs. Lasse Muscheites7-64, 6-4 zwycięstwoszczegóły meczu
10.02.20
2. runda klasyf.
vs. Sandro Guscic6-1, 6-0 zwycięstwoszczegóły meczu
Turkey M15 Antalya - ceglana
27.10.19
1. runda klasyf.
vs. Yuji Arimura6-4, 0-2, - Mike Urbanija - kreczporażkaszczegóły meczu
Turkey M15 Antalya - ceglana
24.10.19
2. runda
vs. Peter Heller3-6, 1-6 porażkaszczegóły meczu
22.10.19
1. runda
vs. Arda Azkara6-1, 6-1 zwycięstwoszczegóły meczu
Turkey M15 Antalya - ceglana
02.10.19
1. runda
vs. Holger Vitus Nodskov Rune0-6, 0-6 porażkaszczegóły meczu
Turkey M15 Antalya - ceglana
26.09.19
2. runda
vs. Ivan Nedelko1-6, 4-6 porażkaszczegóły meczu
26.09.19
1. runda
vs. Michal Marko6-4, 2-0, Michal Marko - kreczzwycięstwoszczegóły meczu
Turkey M15 Antalya - ceglana
20.09.19
Ćwierćfinał
vs. Ivan Nedelko0-6, 4-6 porażkaszczegóły meczu
19.09.19
2. runda
vs. Kelsey Stevenson7-65, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
18.09.19
1. runda
vs. Gabriele Bosio6-2, 6-0 zwycięstwoszczegóły meczu
Italy M25 Trieste - ceglana
03.09.19
1. runda
vs. Sadio Doumbia3-6, 6-3, 3-6 porażkaszczegóły meczu
02.09.19
Klasyf.
vs. Gabriele Bosio3-6, 6-3, 2-10 porażkaszczegóły meczu
Switzerland M25 Schlieren - ceglana
21.08.19
1. runda
vs. Mischa Lanz3-6, 6-1, 3-6 porażkaszczegóły meczu
Slovenia Portoroz Challenger - twarda
12.08.19
1. runda
vs. Artem Dubrivnyy3-6, 4-6 porażkaszczegóły meczu
Austria M25 Vogau - ceglana
07.08.19
1. runda
vs. Yvo Panak6-1, 5-7, 4-6 porażkaszczegóły meczu
06.08.19
Klasyf.
vs. Kris Krawcewicz6-2, 6-4 zwycięstwoszczegóły meczu
05.08.19
1. runda klasyf.
vs. Leonid Parchomovskij6-0, 6-1 zwycięstwoszczegóły meczu
Slovakia M15 Piestany - ceglana
16.07.19
1. runda
vs. Dalibor Svrcina5-7, 6-4, 6-72 porażkaszczegóły meczu
Tunisia M15 Tabarka - ceglana
26.06.19
1. runda
vs. Filip Cristian Jianu1-6, 6-3, 3-6 porażkaszczegóły meczu
24.06.19
Klasyf.
vs. Zakhar Trapeznikov6-1, 7-611 zwycięstwoszczegóły meczu
24.06.19
1. runda klasyf.
vs. Pietro Martinetti6-0, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
Tunisia M15 Tabarka - ceglana
17.06.19
1. runda klasyf.
vs. Rob Reynolds6-4, 0-2, - Mike Urbanija - kreczporażkaszczegóły meczu
Bosnia and Herzeg. M25 Prijedor - ceglana
08.05.19
1. runda
vs. Ljubomir Celebic1-6, 4-6 porażkaszczegóły meczu
Tunisia M15 Tabarka - ceglana
24.04.19
1. runda
vs. Orlando Luz6-73, 3-6 porażkaszczegóły meczu
<