MECZ
08.03.20 | 1. runda klasyf. | Oleksandr Ovcharenko | Mike Urbanija | 6-1, 3-2, - krecz | M15 Porec | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Oleksandr Ovcharenko | Mike Urbanija | |
1. podanie % | 18/44 (41%) | 22/37 (59%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 10/18 (56%) | 8/22 (36%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 16/26 (62%) | 9/15 (60%) |
Zdobyte break-ball | 4/6 (67%) | 1/5 (20%) |
Punkty zdobyte przez return | 20/37 (54%) | 18/44 (41%) |
Zdobyte punkty – razem | 46/81 (57%) | 35/81 (43%) |
Double foul | 1 | 1 |
Asy | 1 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Mike Urbanija | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Oleksandr Ovcharenko | 1-0 | |
0-0, 15-15, 30-15 | ||
2-0 | Mike Urbanija | |
0-0 | ||
Oleksandr Ovcharenko | 3-0 | |
4-0 | Mike Urbanija | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Oleksandr Ovcharenko | 5-0 | |
0-0, 15-0, 30-30 | ||
5-1 | Mike Urbanija | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Oleksandr Ovcharenko | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-1 | Mike Urbanija | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
Oleksandr Ovcharenko | 0-2 | |
0-0, 15-0, 40-15 | ||
1-2 | Mike Urbanija | |
0-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Oleksandr Ovcharenko | 2-2 | |
0-0 | ||
- krecz |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Oleksandr Ovcharenko vs. Mike Urbanija - Wzajemne mecze
08.03.20 | 1. runda klasyf. | Oleksandr Ovcharenko | Mike Urbanija | 6-1, 3-2, Mike Urbanija - krecz | szczegóły meczu | M15 Porec | ceglana |
Oleksandr Ovcharenko form & Mike Urbanija form
Oleksandr Ovcharenko - ostatnie mecze
M25 Hammamet - ceglana | ||||
18.04.24 2. runda | vs. Nicola Kuhn | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
17.04.24 1. runda | vs. Gabriele Volpi | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Hammamet - ceglana | ||||
12.04.24 Ćwierćfinał | vs. Sandro Kopp | 6-1, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.04.24 2. runda | vs. Raphael Collignon | 1-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
10.04.24 1. runda | vs. Giuseppe Tresca | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Hammamet - ceglana | ||||
07.04.24 Finał | vs. Manuel Guinard | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
06.04.24 Półfinał | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
05.04.24 Ćwierćfinał | vs. Daniel Bagnolini | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
04.04.24 2. runda | vs. Louis Wessels | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
03.04.24 1. runda | vs. Dominik Kellovsky | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Opatija - ceglana | ||||
24.03.24 Finał | vs. Federico Arnaboldi | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
23.03.24 Półfinał | vs. Sebastian Sorger | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
22.03.24 Ćwierćfinał | vs. Alessandro Pecci | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
21.03.24 2. runda | vs. Duje Markovina | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
19.03.24 1. runda | vs. Peter Fajta | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Rovinj - ceglana | ||||
14.03.24 2. runda | vs. Matej Dodig | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Leonardo Rossi | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
12.03.24 Klasyf. | vs. Jerko Brkic | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
11.03.24 1. runda klasyf. | vs. Danylo Semenov | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
11.03.24 2. runda klasyf. | vs. Filip Krolo | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Hammamet - ceglana | ||||
21.02.24 1. runda | vs. Sandro Kopp | 6-75, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Hammamet - ceglana | ||||
17.02.24 Półfinał | vs. Filip Cristian Jianu | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
16.02.24 Ćwierćfinał | vs. Pietro Marino | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
15.02.24 2. runda | vs. Aziz Ouakaa | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
14.02.24 1. runda | vs. Nicholas David Ionel | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
13.02.24 Klasyf. | vs. Alex Jones | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
12.02.24 2. runda klasyf. | vs. Oskar Szymczak | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Neeraj Yashpaul | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Hammamet - ceglana | ||||
08.02.24 2. runda | vs. Gian Marco Moroni | 1-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
07.02.24 1. runda | vs. Denys Klok | 6-75, 6-3, 6-0 | szczegóły meczu |
Mike Urbanija - ostatnie mecze
M25 Split - ceglana | ||||
25.04.22 2. runda klasyf. | vs. Sergi Perez Contri | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
24.04.22 1. runda klasyf. | vs. Vuk David Stramput | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Porec - ceglana | ||||
08.03.20 1. runda klasyf. | vs. Oleksandr Ovcharenko | 1-6, 2-3, - Mike Urbanija - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
18.02.20 Klasyf. | vs. Ljubomir Celebic | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
17.02.20 2. runda klasyf. | vs. Nicolas Demeroutis | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
16.02.20 1. runda klasyf. | vs. Maciej Rajski | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
12.02.20 1. runda | vs. Zsombor Velcz | 6-74, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.02.20 Klasyf. | vs. Lasse Muscheites | 7-64, 6-4 | szczegóły meczu | |
10.02.20 2. runda klasyf. | vs. Sandro Guscic | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
27.10.19 1. runda klasyf. | vs. Yuji Arimura | 6-4, 0-2, - Mike Urbanija - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
24.10.19 2. runda | vs. Peter Heller | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
22.10.19 1. runda | vs. Arda Azkara | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
02.10.19 1. runda | vs. Holger Rune | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
26.09.19 1. runda | vs. Michal Marko | 6-4, 2-0, Michal Marko - krecz | szczegóły meczu | |
26.09.19 2. runda | vs. Ivan Nedelko | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
20.09.19 Ćwierćfinał | vs. Ivan Nedelko | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
19.09.19 2. runda | vs. Kelsey Stevenson | 7-65, 6-3 | szczegóły meczu | |
18.09.19 1. runda | vs. Gabriele Bosio | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Trieste - ceglana | ||||
03.09.19 1. runda | vs. Sadio Doumbia | 3-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
02.09.19 Klasyf. | vs. Gabriele Bosio | 3-6, 6-3, 2-10 | szczegóły meczu | |
M25 Schlieren - ceglana | ||||
21.08.19 1. runda | vs. Mischa Lanz | 3-6, 6-1, 3-6 | szczegóły meczu | |
Portoroz Challenger - twarda | ||||
12.08.19 1. runda | vs. Artem Dubrivnyy | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Vogau - ceglana | ||||
07.08.19 1. runda | vs. Yvo Panak | 6-1, 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.08.19 Klasyf. | vs. Kris Krawcewicz | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
05.08.19 1. runda klasyf. | vs. Leonid Parchomovskij | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Piestany - ceglana | ||||
16.07.19 1. runda | vs. Dalibor Svrcina | 5-7, 6-4, 6-72 | szczegóły meczu | |
M15 Tabarka - ceglana | ||||
26.06.19 1. runda | vs. Filip Cristian Jianu | 1-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
24.06.19 Klasyf. | vs. Zakhar Trapeznikov | 6-1, 7-611 | szczegóły meczu | |
24.06.19 1. runda klasyf. | vs. Pietro Martinetti | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Tabarka - ceglana | ||||
17.06.19 1. runda klasyf. | vs. Rob Reynolds | 6-4, 0-2, - Mike Urbanija - krecz | szczegóły meczu |