MECZ
25.05.14 | 1. runda | Alexandr Dolgopolov | Albert Ramos-Vinolas | 7-64, 6-4, 6-1 | Paris | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Alexandr Dolgopolov | Albert Ramos-Vinolas | |
1. podanie % | 57/97 (59%) | 61/107 (57%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 48/57 (84%) | 37/61 (61%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 20/40 (50%) | 22/46 (48%) |
Zdobyte break-ball | 4/9 (44%) | 1/7 (14%) |
Punkty zdobyte przez return | 48/107 (45%) | 29/97 (30%) |
Zdobyte punkty – razem | 116/204 (57%) | 88/204 (43%) |
Double foul | 2 | 3 |
Asy | 10 | 3 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Alexandr Dolgopolov vs. Albert Ramos-Vinolas - Wzajemne mecze
25.05.14 | 1. runda | Alexandr Dolgopolov | Albert Ramos-Vinolas | 7-64, 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | Paris | ceglana |
12.10.11 | 2. runda | Alexandr Dolgopolov | Albert Ramos-Vinolas | 5-7, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | Shanghai | twarda |
29.07.11 | Ćwierćfinał | Alexandr Dolgopolov | Albert Ramos-Vinolas | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | Umag | ceglana |
Alexandr Dolgopolov form & Albert Ramos-Vinolas form
Alexandr Dolgopolov - ostatnie mecze
Rome - ceglana | ||||
14.05.18 1. runda | vs. Novak Djokovic | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Marrakech - ceglana | ||||
10.04.18 1. runda | vs. Andrea Arnaboldi | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
19.01.18 3. runda | vs. Diego Sebastian Schwartzman | 7-61, 2-6, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
17.01.18 2. runda | vs. Matthew Ebden | 7-60, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
15.01.18 1. runda | vs. Andreas Haider-Maurer | 7-63, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Sydney - twarda | ||||
10.01.18 2. runda | vs. Fabio Fognini | 6-3, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
07.01.18 1. runda | vs. Viktor Troicki | 6-3, 6-76, 7-5 | szczegóły meczu | |
Brisbane - twarda | ||||
05.01.18 Ćwierćfinał | vs. Nick Kyrgios | 6-1, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
03.01.18 2. runda | vs. Horacio Zeballos | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
31.12.17 1. runda | vs. Diego Sebastian Schwartzman | 6-4, 7-63 | szczegóły meczu | |
Basel - halowa | ||||
24.10.17 1. runda | vs. Ryan Harrison | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Antwerp - halowa | ||||
17.10.17 1. runda | vs. Henri Laaksonen | 2-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
Shanghai - twarda | ||||
12.10.17 3. runda | vs. Roger Federer | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.10.17 2. runda | vs. Feliciano Lopez | 7-64, 1-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
10.10.17 1. runda | vs. Jack Sock | 4-6, 6-1, 2-1, Jack Sock - krecz | szczegóły meczu | |
08.10.17 Klasyf. | vs. Malek Jaziri | 7-64, 7-5 | szczegóły meczu | |
07.10.17 1. runda klasyf. | vs. Nicolas Jarry | 7-61, 6-3 | szczegóły meczu | |
Tokyo - twarda | ||||
05.10.17 2. runda | vs. Steve Johnson | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
04.10.17 1. runda | vs. Daniil Medvedev | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Shenzhen - twarda | ||||
01.10.17 Finał | vs. David Goffin | 4-6, 7-65, 3-6 | szczegóły meczu | |
30.09.17 Półfinał | vs. Damir Dzumhur | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
29.09.17 Ćwierćfinał | vs. Dudi Sela | 6-3, 4-6, 1-0, Dudi Sela - krecz | szczegóły meczu | |
28.09.17 2. runda | vs. Sergiy Stakhovsky | 7-65, 6-4 | szczegóły meczu | |
26.09.17 1. runda | vs. Lloyd Harris | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Davis Cup - twarda | ||||
17.09.17 | vs. Mor Bulis | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
15.09.17 | vs. Edan Leshem | 6-4, 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
04.09.17 4. runda | vs. Rafael Nadal | 2-6, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
02.09.17 3. runda | vs. Viktor Troicki | 6-1, 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
31.08.17 2. runda | vs. Tomas Berdych | 3-6, 6-1, 7-65, 6-2 | szczegóły meczu | |
30.08.17 1. runda | vs. Jan-Lennard Struff | 3-6, 6-3, 6-2, 1-6, 6-3 | szczegóły meczu |
Albert Ramos-Vinolas - ostatnie mecze
Girona Challenger - ceglana | ||||
27.03.24 1. runda | vs. Alejandro Moro Canas | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Murcia Challenger - ceglana | ||||
23.03.24 Półfinał | vs. Nikoloz Basilashvili | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
22.03.24 Ćwierćfinał | vs. Bu Yunchaokete | 7-5, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
21.03.24 2. runda | vs. David Jorda Sanchis | 6-2, 3-6, 7-66 | szczegóły meczu | |
19.03.24 1. runda | vs. Carlos Taberner | 6-3, 7-65 | szczegóły meczu | |
Santiago - ceglana | ||||
29.02.24 2. runda | vs. Jaume Antoni Munar Clar | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
27.02.24 1. runda | vs. Hugo Dellien | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Rio de - ceglana | ||||
21.02.24 2. runda | vs. Francisco Cerundolo | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
19.02.24 1. runda | vs. Juan Pablo Varillas | 3-6, 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
Buenos Aires - ceglana | ||||
10.02.24 1. runda klasyf. | vs. Felipe Meligeni Alves | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Cordoba - ceglana | ||||
07.02.24 2. runda | vs. Federico Coria | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
05.02.24 1. runda | vs. Pedro Cachin | 6-4, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
16.01.24 1. runda | vs. Casper Ruud | 1-6, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Maia Challenger - ceglana | ||||
01.12.23 Ćwierćfinał | vs. Maxime Janvier | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
30.11.23 2. runda | vs. Joao Sousa | 6-4, 7-63 | szczegóły meczu | |
28.11.23 1. runda | vs. Jozef Kovalik | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Valencia Challenger - ceglana | ||||
25.11.23 Półfinał | vs. Fabio Fognini | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
24.11.23 Ćwierćfinał | vs. Hugo Gaston | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
22.11.23 2. runda | vs. Alessandro Giannessi | 6-1, 0-6, 7-63 | szczegóły meczu | |
21.11.23 1. runda | vs. Marco Trungelliti | 6-2, 7-611 | szczegóły meczu | |
Sofia - halowa | ||||
08.11.23 2. runda | vs. Adrian Mannarino | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
07.11.23 1. runda | vs. Roberto Carballes Baena | 7-5, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
Vienna - halowa | ||||
23.10.23 1. runda | vs. Matteo Arnaldi | 6-74, 6-72 | szczegóły meczu | |
22.10.23 Klasyf. | vs. Fabian Marozsan | Fabian Marozsan - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
21.10.23 1. runda klasyf. | vs. Dino Prizmic | 7-5, 7-63 | szczegóły meczu | |
Malaga Challenger - twarda | ||||
12.10.23 2. runda | vs. Emilio Nava | 3-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
10.10.23 1. runda | vs. Adrian Andreev | 4-6, 6-0, 7-5 | szczegóły meczu | |
Lisbon Challenger - ceglana | ||||
07.10.23 Półfinał | vs. Benjamin Hassan | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
06.10.23 Ćwierćfinał | vs. Joao Sousa | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
05.10.23 2. runda | vs. Gastao Elias | 7-67, 6-4 | szczegóły meczu |