MECZ
28.11.17 | 1. runda | Oleksandr Bielinskyi | Yacoub Makzoume | 7-5, 6-4 | Egypt F36 | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Oleksandr Bielinskyi | Yacoub Makzoume | |
1. podanie % | 66/89 (74%) | 46/72 (64%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 42/66 (64%) | 29/46 (63%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 12/23 (52%) | 15/26 (58%) |
Zdobyte break-ball | 3/6 (50%) | 1/8 (13%) |
Punkty zdobyte przez return | 28/72 (39%) | 35/89 (39%) |
Zdobyte punkty – razem | 82/161 (51%) | 79/161 (49%) |
Double foul | 1 | 4 |
Asy |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Syria
03.05.95, 28 lat
03.05.95, 28 lat
Oleksandr Bielinskyi vs. Yacoub Makzoume - Wzajemne mecze
28.11.17 | 1. runda | Oleksandr Bielinskyi | Yacoub Makzoume | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | Egypt F36 | ceglana |
Oleksandr Bielinskyi form & Yacoub Makzoume form
Oleksandr Bielinskyi - ostatnie mecze
M15 Sharm - twarda | ||||
30.11.22 1. runda | vs. Jakub Mensik | 6-4, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
24.11.22 2. runda | vs. Kris Van Wyk | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
23.11.22 1. runda | vs. Filippo Speziali | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Sharm - twarda | ||||
16.11.22 1. runda | vs. Yanki Erel | 6-75, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Sharm - twarda | ||||
09.11.22 1. runda | vs. Jacopo Berrettini | 6-3, 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
20.10.22 2. runda | vs. Andrew Rogers | 6-2, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.10.22 1. runda | vs. Hady El Kordy | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
M15 Maputo - twarda | ||||
14.10.22 Ćwierćfinał | vs. Gabriele Pennaforti | 7-5, 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
13.10.22 2. runda | vs. Emmett Ward | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
11.10.22 1. runda | vs. Denzel Seetso | 6-3, 3-2, Denzel Seetso - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Maputo - twarda | ||||
06.10.22 2. runda | vs. Mehluli Don Ayanda Sibanda | 5-7, - Oleksandr Bielinskyi - krecz | szczegóły meczu | |
04.10.22 1. runda | vs. Edilson Jose De Arauje Rosa | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Pirot - ceglana | ||||
20.09.22 1. runda | vs. Cezar Cretu | 6-4, 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Zlatibor - ceglana | ||||
15.09.22 2. runda | vs. Kirill Kivattsev | 4-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
14.09.22 1. runda | vs. Pavel Verbin | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
M15 Constanta - ceglana | ||||
11.09.22 Finał | vs. Ilya Snitari | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
10.09.22 Półfinał | vs. Vasile Antonescu | 6-1, 7-64 | szczegóły meczu | |
09.09.22 Ćwierćfinał | vs. Obrad Markovski | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
08.09.22 2. runda | vs. Dragos Nicolae Cazacu | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
06.09.22 1. runda | vs. Dan Alexandru Tomescu | 4-6, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Cairo - ceglana | ||||
19.08.22 Ćwierćfinał | vs. Giuseppe Tresca | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
18.08.22 2. runda | vs. Leo Borg | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
17.08.22 1. runda | vs. Mark Bogdanov | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
16.08.22 Klasyf. | vs. Sean Hess | 7-61, 7-5 | szczegóły meczu | |
15.08.22 2. runda klasyf. | vs. Francesco Liucci | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
14.08.22 1. runda klasyf. | vs. Mohamad Gomaa | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Cairo - ceglana | ||||
12.08.22 Ćwierćfinał | vs. Alec Beckley | 4-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.08.22 2. runda | vs. Alessandro Ragazzi | 5-7, 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
10.08.22 1. runda | vs. Mateo Del Pino | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
09.08.22 Klasyf. | vs. Magd Abou El Ezz | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu |
Yacoub Makzoume - ostatnie mecze
M15 Monastir - twarda | ||||
06.09.21 2. runda klasyf. | vs. Blake Ellis | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.09.21 1. runda klasyf. | vs. Tommaso Roggero | 4-6, 6-4, 12-10 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
04.04.21 1. runda klasyf. | vs. Lawrence Bataljin | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
29.03.21 1. runda klasyf. | vs. Mattia Bellucci | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
21.03.21 1. runda klasyf. | vs. Neil Oberleitner | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
15.03.21 2. runda klasyf. | vs. Shao-Fan Liu | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
14.03.21 1. runda klasyf. | vs. Noel Larwig | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
08.03.21 1. runda klasyf. | vs. Niklas Guttau | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
01.03.21 1. runda klasyf. | vs. Emiliano Troche | 5-7, 7-5, 8-10 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
22.02.21 2. runda klasyf. | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.02.21 1. runda klasyf. | vs. Oleg Khotkov | 5-7, 6-3, 8-5, Oleg Khotkov - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
15.02.21 1. runda klasyf. | vs. Francesco Vilardo | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Meshref - twarda | ||||
12.11.19 Klasyf. | vs. Krittin Koaykul | 5-7, 6-2, 5-10 | szczegóły meczu | |
M15 Meshref - twarda | ||||
04.11.19 1. runda klasyf. | vs. Pak Long Yeung | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Meshref - twarda | ||||
29.10.19 Klasyf. | vs. Jirat Navasirisomboon | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
28.10.19 1. runda klasyf. | vs. Marko Pavlovic (1999) | 7-5, 3-6, 10-6 | szczegóły meczu | |
M25 Jounieh - ceglana | ||||
29.09.19 1. runda klasyf. | vs. Eric Ahren Moonga | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Jounieh - ceglana | ||||
24.09.19 Klasyf. | vs. Alexis Boureau | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
23.09.19 2. runda klasyf. | vs. Ibrahim Abou Chahine | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
Egypt F31 - ceglana | ||||
12.12.18 1. runda | vs. Luca Prevosto | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Egypt F30 - ceglana | ||||
01.12.18 1. runda klasyf. | vs. Vicente Oliver Moratalla | 7-5, 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
Egypt F29 - ceglana | ||||
26.11.18 Klasyf. | vs. Vladyslav Manafov | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
25.11.18 2. runda klasyf. | vs. Amine Zraidi | 4-6, 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Egypt F28 - twarda | ||||
19.11.18 Klasyf. | vs. Andrea Borroni | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
18.11.18 2. runda klasyf. | vs. Mattia Rossi | 5-7, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
17.11.18 1. runda klasyf. | vs. Mark Stam | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Egypt F27 - twarda | ||||
10.11.18 1. runda klasyf. | vs. Michal Mikula | 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
Egypt F26 - twarda | ||||
04.11.18 2. runda klasyf. | vs. Ivan Krivic | 2-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
03.11.18 1. runda klasyf. | vs. Mohan Kiran Arunachala | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Egypt F25 - twarda | ||||
29.10.18 Klasyf. | vs. Deney Wassermann | 1-6, 7-60, 2-6 | szczegóły meczu |