MECZ
30.08.17 | 2. runda | Oleg Prihodko | Bogdan Didenko | 6-3, 6-1 | Ukraine F4 | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Oleg Prihodko | Bogdan Didenko | |
1. podanie % | 27/41 (66%) | 32/47 (68%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 23/27 (85%) | 15/32 (47%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 10/14 (71%) | 6/15 (40%) |
Zdobyte break-ball | 4/6 (67%) | 0/1 (0%) |
Punkty zdobyte przez return | 26/47 (55%) | 8/41 (20%) |
Zdobyte punkty – razem | 59/88 (67%) | 29/88 (33%) |
Double foul | 0 | 1 |
Asy | 2 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Ukraina
30.06.97, 26 lat
30.06.97, 26 lat
Oleg Prihodko vs. Bogdan Didenko - Wzajemne mecze
30.08.17 | 2. runda | Oleg Prihodko | Bogdan Didenko | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | Ukraine F4 | ceglana |
Oleg Prihodko form & Bogdan Didenko form
Oleg Prihodko - ostatnie mecze
M15 Heraklion - twarda | ||||
17.03.24 Finał | vs. Henrik Wiersholm | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
16.03.24 Półfinał | vs. Alexandros Skorilas | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
15.03.24 Ćwierćfinał | vs. Jacob Bradshaw | 6-74, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
14.03.24 2. runda | vs. Markus Malaszszak | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
12.03.24 1. runda | vs. Gian Matias Di Natale | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
07.03.24 2. runda | vs. Adrian Bodmer | 7-5, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.03.24 1. runda | vs. Andrea Militi Ribaldi | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
17.02.24 Półfinał | vs. Marek Gengel | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
16.02.24 Ćwierćfinał | vs. Zura Tkemaladze | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
15.02.24 2. runda | vs. Erik Arutiunian | 6-2, 7-67 | szczegóły meczu | |
14.02.24 1. runda | vs. Kiyan Santino Kasemi | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
07.02.24 1. runda | vs. Oscar Galimardanov | 6-74, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Kish - ceglana | ||||
14.01.24 Finał | vs. Hazem Naow | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.01.24 Półfinał | vs. Denys Klok | 2-6, 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
12.01.24 Ćwierćfinał | vs. Gianluca Cadenasso | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
11.01.24 2. runda | vs. Simone Agostini | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
09.01.24 1. runda | vs. Darrshan Suresh | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Kish - ceglana | ||||
07.01.24 Finał | vs. Lorenzo Bocchi | 6-3, 6-77, 6-0 | szczegóły meczu | |
06.01.24 Półfinał | vs. Matyas Fuele | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
05.01.24 Ćwierćfinał | vs. Hazem Naow | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
04.01.24 2. runda | vs. Simone Agostini | 7-62, 6-4 | szczegóły meczu | |
03.01.24 1. runda | vs. Curzio Manucci | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Limassol - twarda | ||||
01.12.23 Ćwierćfinał | vs. Sebastian Sorger | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
30.11.23 2. runda | vs. Mehdi Sadaoui | 7-62, 6-3 | szczegóły meczu | |
28.11.23 1. runda | vs. Johannes Ingildsen | 6-0, 7-5 | szczegóły meczu | |
M15 Limassol - twarda | ||||
24.11.23 Ćwierćfinał | vs. Millen Hurrion | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
23.11.23 2. runda | vs. Petros Chrysochos | 7-63, 6-4 | szczegóły meczu | |
22.11.23 1. runda | vs. Nicolas Kobelt | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
27.10.23 Ćwierćfinał | vs. Matthew William Donald | 2-6, 7-69, - Oleg Prihodko - krecz | szczegóły meczu | |
26.10.23 2. runda | vs. Stefanos Sakellaridis | 3-6, 6-1, 6-2 | szczegóły meczu |
Bogdan Didenko - ostatnie mecze
Israel F11 - twarda | ||||
24.06.18 2. runda klasyf. | vs. Enzo Wallart | 3-6, 0-2, - Bogdan Didenko - krecz | szczegóły meczu | |
Israel F10 - twarda | ||||
17.06.18 2. runda klasyf. | vs. Guy Dagan | 4-6, 6-2, 3-6 | szczegóły meczu | |
Ukraine F3 - ceglana | ||||
22.05.18 1. runda | vs. Andrea Bessire | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Ukraine F2 - ceglana | ||||
15.05.18 1. runda | vs. Dmytro Kamynin | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Ukraine F1 - ceglana | ||||
07.05.18 1. runda | vs. Olexiy Kolisnyk | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Egypt F14 - twarda | ||||
18.04.18 1. runda | vs. Alessandro Bega | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
16.04.18 Klasyf. | vs. Oscar Matias Leiva Biason | Oscar Matias Leiva Biason - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
Egypt F13 - twarda | ||||
08.04.18 2. runda klasyf. | vs. Antonio Muniz Hidalgo | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
07.04.18 1. runda klasyf. | vs. Joao Giannella | 6-3, 7-65 | szczegóły meczu | |
Egypt F12 - twarda | ||||
31.03.18 1. runda klasyf. | vs. Tom Pisane | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Qatar F3 - twarda | ||||
10.03.18 1. runda klasyf. | vs. Razvan Marius Codescu | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Qatar F2 - twarda | ||||
03.03.18 1. runda klasyf. | vs. Sid Donarski | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Egypt F4 - twarda | ||||
05.02.18 Klasyf. | vs. Adrian Andrzejczuk | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
04.02.18 2. runda klasyf. | vs. Vasil Yehorov | 3-4, Vasil Yehorov - krecz | szczegóły meczu | |
Egypt F3 - twarda | ||||
31.01.18 1. runda | vs. David Poljak | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Egypt F2 - twarda | ||||
20.01.18 1. runda klasyf. | vs. Andrea Zanetti | 6-72, 6-72 | szczegóły meczu | |
Tunisia F36 - ceglana | ||||
20.11.17 2. runda klasyf. | vs. Giuseppe Caparco | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.11.17 1. runda klasyf. | vs. Pedro Munafo | 7-69, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
Tunisia F35 - ceglana | ||||
13.11.17 2. runda klasyf. | vs. Giuseppe Caparco | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Tunisia F34 - ceglana | ||||
06.11.17 1. runda klasyf. | vs. Vasil Yehorov | 2-6, 7-5, 6-74 | szczegóły meczu | |
Turkey F39 - ceglana | ||||
16.10.17 2. runda klasyf. | vs. Jannis Kahlke | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
16.10.17 1. runda klasyf. | vs. Amad Ahmed | 6-3, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
Turkey F37 - ceglana | ||||
02.10.17 1. runda klasyf. | vs. Vazha Shubladze | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Ukraine F5 - ceglana | ||||
04.09.17 2. runda klasyf. | vs. Illya Malyarchuk | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
04.09.17 Klasyf. | vs. Gleb Alekseenko | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Ukraine F4 - ceglana | ||||
30.08.17 2. runda | vs. Oleg Prihodko | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
28.08.17 1. runda | vs. Dmytro Badanov | 6-72, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Egypt F22 - ceglana | ||||
24.07.17 1. runda klasyf. | vs. Mohamed Nazim Makhlouf | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Egypt F21 - twarda | ||||
17.07.17 1. runda klasyf. | vs. Gonzalo Juarez | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
17.07.17 2. runda klasyf. | vs. Luke Issajenko | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu |