MECZ
14.05.18 | Klasyf. | Oleg Dolgosheyev | Vitalii Shcherba | 6-3, 6-3 | Ukraine F2 | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Ukraina
21.11.90, 33 lat
21.11.90, 33 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Ukraina
24.03.97, 27 lat
17150 $
24.03.97, 27 lat
17150 $
Oleg Dolgosheyev vs. Vitalii Shcherba - Wzajemne mecze
14.05.18 | Klasyf. | Oleg Dolgosheyev | Vitalii Shcherba | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | Ukraine F2 | ceglana |
Oleg Dolgosheyev form & Vitalii Shcherba form
Oleg Dolgosheyev - ostatnie mecze
M25 Irpin - ceglana | ||||
26.08.19 2. runda klasyf. | vs. Artur Kulibaba | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
26.08.19 Klasyf. | vs. Vladimir Uzhylovsky | 7-5, 4-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
M15 Irpin - ceglana | ||||
14.08.19 2. runda | vs. Nikita Mashtakov | 7-64, 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
13.08.19 1. runda | vs. Ivan Liutarevich | 5-7, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Irpin - ceglana | ||||
29.05.19 2. runda | vs. Yan Bondarevskiy | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
28.05.19 1. runda | vs. Andrii Gryniuk | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Irpin - ceglana | ||||
24.05.19 Półfinał | vs. Vladyslav Orlov | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
23.05.19 Ćwierćfinał | vs. Tomas Liska | 1-6, 7-65, 6-2 | szczegóły meczu | |
22.05.19 2. runda | vs. Dmytro Kamynin | 6-3, 3-0, Dmytro Kamynin - krecz | szczegóły meczu | |
21.05.19 1. runda | vs. Peter Goldsteiner | 4-6, 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
Ukraine F4 - ceglana | ||||
30.08.18 Ćwierćfinał | vs. Dmytro Kamynin | 6-0, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
29.08.18 2. runda | vs. Gabriel Petit | 6-73, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
27.08.18 1. runda | vs. Denis Parshutin | 6-3, 5-7, 6-3 | szczegóły meczu | |
Ukraine F3 - ceglana | ||||
24.05.18 Ćwierćfinał | vs. Djurabeck Karimov | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
23.05.18 2. runda | vs. Alexander Lebedyn | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
22.05.18 1. runda | vs. Dejan Katic | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Ukraine F2 - ceglana | ||||
19.05.18 Finał | vs. Jonas Merckx | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
18.05.18 Półfinał | vs. Oleg Prihodko | 6-75, 7-63, 6-2 | szczegóły meczu | |
17.05.18 2. runda | vs. Oleg Khotkov | 6-3, 6-5, Oleg Khotkov - krecz | szczegóły meczu | |
17.05.18 Ćwierćfinał | vs. Alessandro Petrone | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
15.05.18 1. runda | vs. Alexander Lebedyn | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
14.05.18 Klasyf. | vs. Vitalii Shcherba | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
13.05.18 2. runda klasyf. | vs. Denis Parshutin | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
12.05.18 1. runda klasyf. | vs. Vasil Yehorov | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Ukraine F3 - ceglana | ||||
25.05.15 1. runda klasyf. | vs. Nikita Mashtakov | 4-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
Ukraine F2 - ceglana | ||||
18.05.15 1. runda klasyf. | vs. Sergiy Tykhonenko | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
18.05.15 1. runda | vs. Oleg Khotkov | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
18.05.15 2. runda klasyf. | vs. Ivan Liutarevich | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
18.05.15 Klasyf. | vs. Oleksander Kyrychenko | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Ukraine F1 - ceglana | ||||
11.05.15 2. runda klasyf. | vs. Vitaliy Melnychuk | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu |
Vitalii Shcherba - ostatnie mecze
M15 Bratislava - ceglana | ||||
16.08.21 1. runda klasyf. | vs. Frane Nincevic | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Bratislava - halowa | ||||
24.11.20 Klasyf. | vs. Yann Marti | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
23.11.20 1. runda klasyf. | vs. Tomas Lanik | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
04.10.20 2. runda klasyf. | vs. Oscar Weightman | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
29.09.20 1. runda | vs. Tom Kocevar-Desman | 1-6, 6-1, 3-6 | szczegóły meczu | |
28.09.20 2. runda klasyf. | vs. Pierre Delage | 6-3, 3-6, 10-7 | szczegóły meczu | |
28.09.20 Klasyf. | vs. Cyril Vandermeersch | 6-2, 4-6, 9-11 | szczegóły meczu | |
27.09.20 1. runda klasyf. | vs. Uladzislau Zhuk | 6-4, 7-63 | szczegóły meczu | |
M15 Trnava - halowa | ||||
24.02.20 1. runda klasyf. | vs. Filip Duda | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25+H Ricany - ceglana | ||||
23.09.19 2. runda klasyf. | vs. Filip Michl | 6-3, 0-6, 2-10 | szczegóły meczu | |
22.09.19 1. runda klasyf. | vs. Filip Maric | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Cancun - twarda | ||||
09.09.19 Klasyf. | vs. Matt Kuhar | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
09.09.19 2. runda klasyf. | vs. Yuki Ikeda | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Bratislava - ceglana | ||||
26.08.19 1. runda klasyf. | vs. Mateusz Terczynski | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Oldenzaal - ceglana | ||||
14.08.19 1. runda | vs. Paul Woerner | 6-1, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
13.08.19 Klasyf. | vs. Marco Zocastello | 6-75, 6-3, 10-2 | szczegóły meczu | |
12.08.19 1. runda klasyf. | vs. Max Van Wijk | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Vogau - ceglana | ||||
07.08.19 1. runda | vs. Xin Gao | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
06.08.19 Klasyf. | vs. Jakob Aichhorn | 6-2, 2-6, 10-5 | szczegóły meczu | |
05.08.19 1. runda klasyf. | vs. Gasper Bezjak | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Wels - ceglana | ||||
24.07.19 1. runda | vs. Gergely Madarasz | 6-2, 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
22.07.19 Klasyf. | vs. Edward Hubner | 4-6, 7-5, 10-6 | szczegóły meczu | |
22.07.19 1. runda klasyf. | vs. Christopher Hutterer | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Piestany - ceglana | ||||
15.07.19 1. runda klasyf. | vs. Bogdan Pavel | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Telfs - ceglana | ||||
09.07.19 Klasyf. | vs. Matyas Fuele | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
08.07.19 1. runda klasyf. | vs. Horst Rieder | 6-4, 4-6, 10-7 | szczegóły meczu | |
M15 Wroclaw - ceglana | ||||
01.07.19 1. runda klasyf. | vs. Carl Soderlund | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Balatonalmadi - ceglana | ||||
17.06.19 1. runda klasyf. | vs. Mikalai Haliak | 6-4, 0-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
M15 Irpin - ceglana | ||||
28.05.19 1. runda | vs. Nikita Mashtakov | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Irpin - ceglana | ||||
21.05.19 1. runda | vs. Vladyslav Orlov | 4-6, 6-3, 6-74 | szczegóły meczu |