MECZ
12.05.18 | 1. runda klasyf. | Oleg Dolgosheyev | Vasil Yehorov | 6-2, 6-2 | Ukraine F2 | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Ukraina
21.11.90, 33 lat
21.11.90, 33 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Ukraina
22.09.88, 35 lat
22.09.88, 35 lat
Oleg Dolgosheyev vs. Vasil Yehorov - Wzajemne mecze
12.05.18 | 1. runda klasyf. | Oleg Dolgosheyev | Vasil Yehorov | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | Ukraine F2 | ceglana |
Oleg Dolgosheyev form & Vasil Yehorov form
Oleg Dolgosheyev - ostatnie mecze
M25 Irpin - ceglana | ||||
26.08.19 Klasyf. | vs. Vladimir Uzhylovsky | 7-5, 4-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
26.08.19 2. runda klasyf. | vs. Artur Kulibaba | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Irpin - ceglana | ||||
14.08.19 2. runda | vs. Nikita Mashtakov | 7-64, 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
13.08.19 1. runda | vs. Ivan Liutarevich | 5-7, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Irpin - ceglana | ||||
29.05.19 2. runda | vs. Yan Bondarevskiy | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
28.05.19 1. runda | vs. Andrii Gryniuk | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Irpin - ceglana | ||||
24.05.19 Półfinał | vs. Vladyslav Orlov | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
23.05.19 Ćwierćfinał | vs. Tomas Liska | 1-6, 7-65, 6-2 | szczegóły meczu | |
22.05.19 2. runda | vs. Dmytro Kamynin | 6-3, 3-0, Dmytro Kamynin - krecz | szczegóły meczu | |
21.05.19 1. runda | vs. Peter Goldsteiner | 4-6, 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
Ukraine F4 - ceglana | ||||
30.08.18 Ćwierćfinał | vs. Dmytro Kamynin | 6-0, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
29.08.18 2. runda | vs. Gabriel Petit | 6-73, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
27.08.18 1. runda | vs. Denis Parshutin | 6-3, 5-7, 6-3 | szczegóły meczu | |
Ukraine F3 - ceglana | ||||
24.05.18 Ćwierćfinał | vs. Djurabeck Karimov | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
23.05.18 2. runda | vs. Alexander Lebedyn | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
22.05.18 1. runda | vs. Dejan Katic | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Ukraine F2 - ceglana | ||||
19.05.18 Finał | vs. Jonas Merckx | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
18.05.18 Półfinał | vs. Oleg Prihodko | 6-75, 7-63, 6-2 | szczegóły meczu | |
17.05.18 Ćwierćfinał | vs. Alessandro Petrone | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
17.05.18 2. runda | vs. Oleg Khotkov | 6-3, 6-5, Oleg Khotkov - krecz | szczegóły meczu | |
15.05.18 1. runda | vs. Alexander Lebedyn | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
14.05.18 Klasyf. | vs. Vitalii Shcherba | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
13.05.18 2. runda klasyf. | vs. Denis Parshutin | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
12.05.18 1. runda klasyf. | vs. Vasil Yehorov | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Ukraine F3 - ceglana | ||||
25.05.15 1. runda klasyf. | vs. Nikita Mashtakov | 4-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
Ukraine F2 - ceglana | ||||
18.05.15 2. runda klasyf. | vs. Ivan Liutarevich | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
18.05.15 Klasyf. | vs. Oleksander Kyrychenko | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
18.05.15 1. runda klasyf. | vs. Sergiy Tykhonenko | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
18.05.15 1. runda | vs. Oleg Khotkov | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Ukraine F1 - ceglana | ||||
11.05.15 2. runda klasyf. | vs. Vitaliy Melnychuk | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu |
Vasil Yehorov - ostatnie mecze
M25 Antalya - ceglana | ||||
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. Axel Herberg | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Antalya - ceglana | ||||
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Lukas Rohseano | 2-6, 7-64, 7-10 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
21.11.23 Klasyf. | vs. Gorazd Srbljak | 4-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
20.11.23 2. runda klasyf. | vs. Dennis Dragomirov | 3-6, 6-3, 11-9 | szczegóły meczu | |
19.11.23 1. runda klasyf. | vs. Aleksandar Andic | 6-4, 3-6, 10-6 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
15.11.23 Klasyf. | vs. Noah Merre | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.11.23 2. runda klasyf. | vs. Rocco Piatti | 6-2, 7-63 | szczegóły meczu | |
12.11.23 1. runda klasyf. | vs. Daniel Blazka | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Arad - ceglana | ||||
24.09.23 1. runda klasyf. | vs. Ioan Alexandru Teglas | 1-6, 6-3, 7-10 | szczegóły meczu | |
M15 Satu - ceglana | ||||
12.09.23 Klasyf. | vs. Simone Agostini | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.09.23 2. runda klasyf. | vs. Simon Norrman | 6-4, 4-6, 10-6 | szczegóły meczu | |
10.09.23 1. runda klasyf. | vs. Horia-Nicolae Marinescu | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Cluj - ceglana | ||||
18.06.23 1. runda klasyf. | vs. Giovanni Calvano | 6-1, 2-6, 4-10 | szczegóły meczu | |
M15 Nyiregyhaza - ceglana | ||||
05.06.23 2. runda klasyf. | vs. Peter Goldsteiner | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
04.06.23 1. runda klasyf. | vs. Martin Zavaczki | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
M25 Heraklion - twarda | ||||
21.11.22 2. runda klasyf. | vs. Eyal Shyovitz | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
20.11.22 1. runda klasyf. | vs. Stelios Kokkalis | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Antalya - ceglana | ||||
06.11.22 1. runda klasyf. | vs. Rafael Giotis | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Zlatibor - ceglana | ||||
11.09.22 1. runda klasyf. | vs. Tilen Kovac | 6-3, 4-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
M15 Constanta - ceglana | ||||
06.09.22 Klasyf. | vs. Razvan Baiant | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
05.09.22 2. runda klasyf. | vs. Radu Florin Macovei | 6-4, 4-6, 10-8 | szczegóły meczu | |
04.09.22 1. runda klasyf. | vs. Martin Tishev | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
27.01.22 2. runda klasyf. | vs. Taiyo Yamanaka | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
23.01.22 1. runda klasyf. | vs. Alper Okay Meryumoglu | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
16.01.22 1. runda klasyf. | vs. Cedric Stanke | 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
12.01.22 2. runda klasyf. | vs. Miguel Fernando Pereira | 6-77, 0-6 | szczegóły meczu | |
09.01.22 1. runda klasyf. | vs. Bill Chan | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
13.12.21 2. runda klasyf. | vs. Riccardo Tavilla | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
12.12.21 1. runda klasyf. | vs. Ferdi Tangal | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Vyshkovo - ceglana | ||||
20.09.21 2. runda klasyf. | vs. Vlad Andrei Dumitru | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu |