Izrael
16.11.99, 24 lat
16.11.99, 24 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Izrael
05.05.99, 24 lat
05.05.99, 24 lat
Nir Vodavoz vs. Ran Amar - Wzajemne mecze
26.03.19 | 1. runda klasyf. | Nir Vodavoz | Ran Amar | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | M15 Tel | twarda |
07.10.18 | 2. runda klasyf. | Ran Amar | Nir Vodavoz | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | Israel F13 | twarda |
21.03.16 | 1. runda klasyf. | Nir Vodavoz | Ran Amar | 7-69, 6-4 | szczegóły meczu | Israel F6 | twarda |
Nir Vodavoz form & Ran Amar form
Nir Vodavoz - ostatnie mecze
M15 Kfar - twarda | ||||
31.07.22 1. runda klasyf. | vs. Jonathan Baron | 6-4, 5-7, 5-10 | szczegóły meczu | |
M15 Raanana - twarda | ||||
21.06.22 Klasyf. | vs. Rohan Mehra | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
20.06.22 2. runda klasyf. | vs. Oleg Stepanenko | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
19.06.22 1. runda klasyf. | vs. Tom Sorin | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Raanana - twarda | ||||
13.06.22 2. runda klasyf. | vs. Timothy Gray | 0-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
12.06.22 1. runda klasyf. | vs. Niv Zuckerman | 4-6, 7-65, 11-9 | szczegóły meczu | |
M25 Netanya - twarda | ||||
22.05.22 1. runda klasyf. | vs. Sean Kamyshev | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Akko - twarda | ||||
15.05.22 1. runda klasyf. | vs. Tom Saporta | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Varna - ceglana | ||||
11.09.19 1. runda | vs. Cosmin Ontica | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
09.09.19 Klasyf. | vs. Benjamin Niv | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
09.09.19 1. runda klasyf. | vs. Venci Ivanov | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Sajur - twarda | ||||
03.09.19 Klasyf. | vs. Preston Brown | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
02.09.19 1. runda klasyf. | vs. Amit Kakon | 6-3, 2-6, 10-6 | szczegóły meczu | |
M15 Kiryat - twarda | ||||
26.08.19 1. runda klasyf. | vs. Jesse Ross | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Kiryat - twarda | ||||
20.08.19 Klasyf. | vs. James Ibrahim | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
19.08.19 1. runda klasyf. | vs. Daniel Gageav | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Telavi - ceglana | ||||
29.07.19 1. runda klasyf. | vs. Timur Maulenov | 3-6, 0-4, - Nir Vodavoz - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Telavi - ceglana | ||||
22.07.19 1. runda klasyf. | vs. Beibit Zhukayev | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Kramsach - ceglana | ||||
15.07.19 1. runda klasyf. | vs. Evzen Holis | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Telfs - ceglana | ||||
08.07.19 1. runda klasyf. | vs. Petr Michnev | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Netanya - twarda | ||||
18.06.19 Klasyf. | vs. Andrea Picchione | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
17.06.19 1. runda klasyf. | vs. Victor Gurevich | 6-3, 1-6, 10-6 | szczegóły meczu | |
M15 Akko - twarda | ||||
10.06.19 1. runda klasyf. | vs. Ofek Amoyal | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Tel - twarda | ||||
26.03.19 Klasyf. | vs. Karlo Cubelic | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
26.03.19 1. runda klasyf. | vs. Ran Amar | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Israel F14 - twarda | ||||
13.10.18 1. runda klasyf. | vs. Keivon Tabrizi | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Israel F13 - twarda | ||||
07.10.18 2. runda klasyf. | vs. Ran Amar | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.10.18 1. runda klasyf. | vs. Shadi Al Tori | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Israel F12 - twarda | ||||
29.09.18 1. runda klasyf. | vs. Jesse Ross | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Austria F4 - ceglana | ||||
21.07.18 1. runda klasyf. | vs. Kris Krawcewicz | 4-2, Kris Krawcewicz - krecz | szczegóły meczu |
Ran Amar - ostatnie mecze
M25 Netanya - twarda | ||||
26.06.23 2. runda klasyf. | vs. Aaron Cohen | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
25.06.23 1. runda klasyf. | vs. Tom Abelevich | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Netanya - twarda | ||||
21.06.23 1. runda | vs. Tuncay Duran | 6-4, 6-74, 4-6 | szczegóły meczu | |
20.06.23 Klasyf. | vs. Vasilios Caripi | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
19.06.23 2. runda klasyf. | vs. Mark Neyelov | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
18.06.23 1. runda klasyf. | vs. Eitan Dray | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Netanya - twarda | ||||
26.05.22 2. runda | vs. Daniel Cukierman | 6-71, 0-6 | szczegóły meczu | |
25.05.22 1. runda | vs. Aaron Addison | 6-73, 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
24.05.22 Klasyf. | vs. Lior Goldenberg | 7-5, 3-1, Lior Goldenberg - krecz | szczegóły meczu | |
23.05.22 2. runda klasyf. | vs. Zohar Yaniv | 6-4, 6-74, 16-14 | szczegóły meczu | |
22.05.22 1. runda klasyf. | vs. Ido Geva | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Akko - twarda | ||||
15.05.22 1. runda klasyf. | vs. Amit Vales | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Jerusalem - twarda | ||||
09.05.21 1. runda klasyf. | vs. Christophe Clement | 6-3, 3-6, 5-10 | szczegóły meczu | |
M15 Ramat - twarda | ||||
02.05.21 1. runda klasyf. | vs. Vladimir Bazilevskiy | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
All Lower - ceglana | ||||
01.07.20 1. runda | vs. Ofek Amoyal | 6-4, 2-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
01.03.20 2. runda klasyf. | vs. Ioannis Brokakis | 1-6, 5-6, - Ran Amar - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
26.02.20 1. runda | vs. Marius Ruzgas | 4-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
25.02.20 Klasyf. | vs. Martin Van Der Meerschen | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
24.02.20 2. runda klasyf. | vs. Alexander Gaponenko | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
23.02.20 1. runda klasyf. | vs. Rotem Sobol | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
16.02.20 1. runda klasyf. | vs. Gabriele Maria Noce | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
11.12.19 Klasyf. | vs. Sean Hodkin | 6-73, 2-6 | szczegóły meczu | |
09.12.19 2. runda klasyf. | vs. Alexandros Skorilas | 6-1, Alexandros Skorilas - krecz | szczegóły meczu | |
08.12.19 1. runda klasyf. | vs. Gianmarco Amatiste | 0-6, 6-2, 10-7 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
01.12.19 1. runda klasyf. | vs. Delf Gohlke | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
18.11.19 2. runda klasyf. | vs. Neil Oberleitner | 2-6, 6-3, 10-12 | szczegóły meczu | |
17.11.19 1. runda klasyf. | vs. Winter Meagher | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
11.11.19 2. runda klasyf. | vs. Jordan Hasson | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.11.19 1. runda klasyf. | vs. Mile Matic | 7-65, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
04.11.19 2. runda klasyf. | vs. Yann Wojcik | 6-3, 4-6, 7-10 | szczegóły meczu |