MECZ
04.08.17 | Ćwierćfinał | Nino Serdarusic | Duje Kekez | 2-0, - krecz | Macedonia F2 | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Nino Serdarusic | Duje Kekez | |
1. podanie % | 3/6 (50%) | 5/6 (83%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 2/3 (67%) | 2/5 (40%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 2/3 (67%) | 0/1 (0%) |
Punkty zdobyte przez return | 4/6 (67%) | 2/6 (33%) |
Zdobyte punkty – razem | 8/12 (67%) | 4/12 (33%) |
Double foul | ||
Asy |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Nino Serdarusic vs. Duje Kekez - Wzajemne mecze
04.08.17 | Ćwierćfinał | Nino Serdarusic | Duje Kekez | 2-0, Duje Kekez - krecz | szczegóły meczu | Macedonia F2 | ceglana |
28.09.15 | Ćwierćfinał | Nino Serdarusic | Duje Kekez | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | Croatia F18 | ceglana |
17.03.14 | 2. runda | Duje Kekez | Nino Serdarusic | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | Croatia F4 | ceglana |
Nino Serdarusic form & Duje Kekez form
Nino Serdarusic - ostatnie mecze
M25 Santa - ceglana | ||||
28.03.24 2. runda | vs. Carlo Alberto Fossati | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
26.03.24 1. runda | vs. Stefano Reitano | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
Zadar Challenger - ceglana | ||||
22.03.24 Ćwierćfinał | vs. Jozef Kovalik | 6-3, 3-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
21.03.24 2. runda | vs. Zdenek Kolar | 2-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
19.03.24 1. runda | vs. Matteo Martineau | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Szekesfehervar Challenger - ceglana | ||||
11.03.24 Klasyf. | vs. Cezar Cretu | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Edas Butvilas | 6-2, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Antalya - ceglana | ||||
23.02.24 Ćwierćfinał | vs. Tim Handel | 6-4, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
22.02.24 2. runda | vs. Svyatoslav Gulin | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
20.02.24 1. runda | vs. Nikola Milojevic | 4-6, 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
M25 Antalya - ceglana | ||||
15.02.24 1. runda | vs. Sebastian Gima | 4-6, 6-3, 6-71 | szczegóły meczu | |
Ottignies Louvain - halowa | ||||
22.01.24 1. runda klasyf. | vs. Mikhail Kukushkin | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Tenerife 1 - twarda | ||||
15.01.24 Klasyf. | vs. Valentin Royer | 6-1, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
14.01.24 1. runda klasyf. | vs. Mikalai Haliak | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Auckland - twarda | ||||
06.01.24 1. runda klasyf. | vs. Alexandre Muller | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Champaign Challenger - halowa | ||||
17.11.23 Ćwierćfinał | vs. Ethan Quinn | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.11.23 2. runda | vs. Beibit Zhukayev | 7-65, 6-4 | szczegóły meczu | |
13.11.23 1. runda | vs. Aidan Mayo | 6-3, 1-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
Knoxville Challenger - halowa | ||||
07.11.23 1. runda | vs. Emilio Nava | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Charlottesville Challenger - halowa | ||||
03.11.23 Ćwierćfinał | vs. Beibit Zhukayev | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
01.11.23 2. runda | vs. Martin Damm | 7-65, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
30.10.23 1. runda | vs. Eliot Spizzirri | 6-1, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
Hamburg Challenger - halowa | ||||
18.10.23 1. runda | vs. Mate Valkusz | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Telavi - ceglana | ||||
14.10.23 Półfinał | vs. Martin Krumich | 3-6, 7-64, 6-74 | szczegóły meczu | |
13.10.23 Ćwierćfinał | vs. Viacheslav Bielinskyi | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
12.10.23 2. runda | vs. Denys Klok | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
11.10.23 1. runda | vs. Nikoloz Gurgenidze | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
Sibiu Challenger - ceglana | ||||
19.09.23 1. runda | vs. Andrew Paulson | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Genova Challenger - ceglana | ||||
05.09.23 1. runda | vs. Federico Coria | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
Augsburg Challenger - ceglana | ||||
24.08.23 Ćwierćfinał | vs. Oriol Roca Batalla | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu |
Duje Kekez - ostatnie mecze
M25 Osijek - ceglana | ||||
09.08.23 1. runda | vs. Sebastian Sorger | 6-0, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Novi - ceglana | ||||
04.08.23 Ćwierćfinał | vs. Dusan Obradovic | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
03.08.23 2. runda | vs. Nicolas Bruna | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
02.08.23 1. runda | vs. Thiago Cigarran | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Novi - ceglana | ||||
27.07.23 2. runda | vs. Mili Poljicak | 6-4, 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
26.07.23 1. runda | vs. Erik Arutiunian | 7-66, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Store - ceglana | ||||
21.06.23 1. runda | vs. Pietro Pampanin | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sarajevo - ceglana | ||||
06.06.23 1. runda | vs. Matej Dodig | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Krsko - ceglana | ||||
18.05.23 1. runda | vs. Gergely Madarasz | 4-6, 6-1, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Osijek - ceglana | ||||
04.05.23 2. runda | vs. Michael Gloeckler | 3-6, 6-710 | szczegóły meczu | |
03.05.23 1. runda | vs. Dev Javia | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Split - ceglana | ||||
19.04.23 1. runda | vs. Michael Vrbensky | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Dubrovnik - ceglana | ||||
05.04.23 1. runda | vs. Radomir Tomic | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Opatija - ceglana | ||||
23.03.23 2. runda | vs. Viacheslav Bielinskyi | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
22.03.23 1. runda | vs. Vito Horvat | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Pirot - ceglana | ||||
22.09.22 2. runda | vs. Vladyslav Orlov | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
20.09.22 1. runda | vs. Stefan Popovic | 6-4, 4-3, Stefan Popovic - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Zlatibor - ceglana | ||||
16.09.22 Ćwierćfinał | vs. Stefan Popovic | 3-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
15.09.22 2. runda | vs. Martin Zeljenka | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
13.09.22 1. runda | vs. Obrad Markovski | 4-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Maribor - ceglana | ||||
08.09.22 2. runda | vs. Yan Bondarevskiy | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
07.09.22 1. runda | vs. Toby Alex Kodat | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Maribor - ceglana | ||||
31.08.22 1. runda | vs. Pavel Nejedly | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Novi - ceglana | ||||
03.08.22 1. runda | vs. Dusan Obradovic | 4-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
M25 Radomlje - ceglana | ||||
21.07.22 2. runda | vs. Oleksandr Ovcharenko | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
20.07.22 1. runda | vs. Miha Vetrih | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Velenje - ceglana | ||||
10.07.22 Finał | vs. Vilius Gaubas | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
09.07.22 Półfinał | vs. Jiri Barnat | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
08.07.22 Ćwierćfinał | vs. Domagoj Biljesko | 7-64, 7-5 | szczegóły meczu | |
07.07.22 2. runda | vs. Miha Vetrih | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu |