MECZ
05.08.17 | Półfinał | Nino Serdarusic | David Pichler | 6-2, 6-3 | Macedonia F2 | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Nino Serdarusic | David Pichler | |
1. podanie % | 31/59 (53%) | 33/55 (60%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 25/31 (81%) | 19/33 (58%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 15/28 (54%) | 9/22 (41%) |
Zdobyte break-ball | 4/12 (33%) | 1/4 (25%) |
Punkty zdobyte przez return | 27/55 (49%) | 19/59 (32%) |
Zdobyte punkty – razem | 67/114 (59%) | 47/114 (41%) |
Double foul | 6 | 2 |
Asy | 3 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Nino Serdarusic vs. David Pichler - Wzajemne mecze
05.08.17 | Półfinał | Nino Serdarusic | David Pichler | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | Macedonia F2 | ceglana |
29.07.17 | Półfinał | Nino Serdarusic | David Pichler | 5-7, 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | Macedonia F1 | ceglana |
02.06.16 | 2. runda | Nino Serdarusic | David Pichler | 7-62, 6-2 | szczegóły meczu | Bosnia & | ceglana |
16.11.15 | 2. runda | David Pichler | Nino Serdarusic | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | Cyprus F1 | twarda |
Nino Serdarusic form & David Pichler form
Nino Serdarusic - ostatnie mecze
M25 Santa - ceglana | ||||
28.03.24 2. runda | vs. Carlo Alberto Fossati | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
26.03.24 1. runda | vs. Stefano Reitano | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
Zadar Challenger - ceglana | ||||
22.03.24 Ćwierćfinał | vs. Jozef Kovalik | 6-3, 3-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
21.03.24 2. runda | vs. Zdenek Kolar | 2-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
19.03.24 1. runda | vs. Matteo Martineau | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Szekesfehervar Challenger - ceglana | ||||
11.03.24 Klasyf. | vs. Cezar Cretu | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Edas Butvilas | 6-2, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Antalya - ceglana | ||||
23.02.24 Ćwierćfinał | vs. Tim Handel | 6-4, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
22.02.24 2. runda | vs. Svyatoslav Gulin | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
20.02.24 1. runda | vs. Nikola Milojevic | 4-6, 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
M25 Antalya - ceglana | ||||
15.02.24 1. runda | vs. Sebastian Gima | 4-6, 6-3, 6-71 | szczegóły meczu | |
Ottignies Louvain - halowa | ||||
22.01.24 1. runda klasyf. | vs. Mikhail Kukushkin | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Tenerife 1 - twarda | ||||
15.01.24 Klasyf. | vs. Valentin Royer | 6-1, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
14.01.24 1. runda klasyf. | vs. Mikalai Haliak | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Auckland - twarda | ||||
06.01.24 1. runda klasyf. | vs. Alexandre Muller | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Champaign Challenger - halowa | ||||
17.11.23 Ćwierćfinał | vs. Ethan Quinn | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.11.23 2. runda | vs. Beibit Zhukayev | 7-65, 6-4 | szczegóły meczu | |
13.11.23 1. runda | vs. Aidan Mayo | 6-3, 1-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
Knoxville Challenger - halowa | ||||
07.11.23 1. runda | vs. Emilio Nava | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Charlottesville Challenger - halowa | ||||
03.11.23 Ćwierćfinał | vs. Beibit Zhukayev | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
01.11.23 2. runda | vs. Martin Damm | 7-65, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
30.10.23 1. runda | vs. Eliot Spizzirri | 6-1, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
Hamburg Challenger - halowa | ||||
18.10.23 1. runda | vs. Mate Valkusz | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Telavi - ceglana | ||||
14.10.23 Półfinał | vs. Martin Krumich | 3-6, 7-64, 6-74 | szczegóły meczu | |
13.10.23 Ćwierćfinał | vs. Viacheslav Bielinskyi | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
12.10.23 2. runda | vs. Denys Klok | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
11.10.23 1. runda | vs. Nikoloz Gurgenidze | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
Sibiu Challenger - ceglana | ||||
19.09.23 1. runda | vs. Andrew Paulson | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Genova Challenger - ceglana | ||||
05.09.23 1. runda | vs. Federico Coria | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
Augsburg Challenger - ceglana | ||||
24.08.23 Ćwierćfinał | vs. Oriol Roca Batalla | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu |
David Pichler - ostatnie mecze
San Luis - ceglana | ||||
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Gabi Adrian Boitan | 6-3, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Merida Challenger - ceglana | ||||
20.03.24 2. runda | vs. Roberto Cid Subervi | 2-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
19.03.24 1. runda | vs. Christian Langmo | 6-4, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
Kigali 2 - ceglana | ||||
07.03.24 2. runda | vs. Kamil Majchrzak | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.03.24 1. runda | vs. Akram El Sallaly | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Kigali 1 - ceglana | ||||
27.02.24 1. runda | vs. Calvin Hemery | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Manama Challenger - twarda | ||||
12.02.24 1. runda klasyf. | vs. Daniel Michalski | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
12.02.24 Klasyf. | vs. Laurent Lokoli | 5-7, - David Pichler - krecz | szczegóły meczu | |
M25 Chennai - twarda | ||||
24.01.24 1. runda | vs. Eric Vanshelboim | 6-2, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Bhopal - twarda | ||||
20.01.24 Półfinał | vs. Bogdan Bobrov | 2-6, 6-2, 1-6 | szczegóły meczu | |
19.01.24 Ćwierćfinał | vs. Dominik Palan | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
18.01.24 2. runda | vs. Tsung-Hao Huang | 7-61, 6-3 | szczegóły meczu | |
17.01.24 1. runda | vs. Mukund Sasikumar | 6-75, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Mandya - twarda | ||||
10.01.24 1. runda | vs. Vishnu Vardhan | 3-6, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Kalaburagi - twarda | ||||
03.12.23 Finał | vs. Ramkumar Ramanathan | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
02.12.23 Półfinał | vs. Ryuki Matsuda | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
01.12.23 Ćwierćfinał | vs. Seita Watanabe | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
30.11.23 2. runda | vs. Harrison Adams | 7-66, 6-3 | szczegóły meczu | |
29.11.23 1. runda | vs. Arjun Mahadevan | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Mumbai - twarda | ||||
23.11.23 2. runda | vs. Harrison Adams | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.11.23 1. runda | vs. Sarthak Suden | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Kuching - twarda | ||||
15.11.23 1. runda | vs. Takuya Kumasaka | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Hua - twarda | ||||
08.11.23 1. runda | vs. Julien De Cuyper | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Ismaning Challenger - dywanowa | ||||
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Mats Rosenkranz | 3-6, 6-3, 6-71 | szczegóły meczu | |
M25 Tavira - twarda | ||||
18.10.23 1. runda | vs. Henrique Rocha | 6-3, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Tavira - twarda | ||||
10.10.23 1. runda | vs. Aleksandr Braynin | 6-76, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Bad - ceglana | ||||
06.10.23 Ćwierćfinał | vs. Marcel Zielinski | 4-6, 7-5, 1-6 | szczegóły meczu | |
05.10.23 2. runda | vs. Maik Steiner | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
04.10.23 1. runda | vs. Radovan Michalik | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Zlatibor - ceglana | ||||
29.09.23 Ćwierćfinał | vs. Sebastian Gima | 6-75, 3-6 | szczegóły meczu |