Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Rosja
16.05.88, 35 lat
16.05.88, 35 lat
Nikolay Vylegzhanin vs. Igor Rud - Wzajemne mecze
19.06.17 | Klasyf. | Nikolay Vylegzhanin | Igor Rud | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | Russia F1 | twarda |
Nikolay Vylegzhanin form & Igor Rud form
Nikolay Vylegzhanin - ostatnie mecze
M25 Toulouse - halowa | ||||
21.03.24 2. runda | vs. Alexis Gautier | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
20.03.24 1. runda | vs. Theo Papamalamis | 1-6, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Creteil - halowa | ||||
16.03.24 Półfinał | vs. Alexis Gautier | 4-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
15.03.24 Ćwierćfinał | vs. Yanis Ghazouani Durand | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
14.03.24 2. runda | vs. Arthur Nagel | 7-5, 2-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
12.03.24 1. runda | vs. Sascha Gueymard Wayenburg | 7-5, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Quinta - twarda | ||||
06.03.24 1. runda | vs. Rigele Te | 2-6, 6-2, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.03.24 Klasyf. | vs. Alexander Donski | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
04.03.24 2. runda klasyf. | vs. Illia Stoliar | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
03.03.24 1. runda klasyf. | vs. Lars Aregger | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Faro - twarda | ||||
29.02.24 2. runda | vs. Jaime Faria | 6-72, 4-6 | szczegóły meczu | |
27.02.24 1. runda | vs. Nathan Ponwith | 6-70, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Cherbourg Challenger - halowa | ||||
16.02.24 Ćwierćfinał | vs. Zsombor Piros | 4-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
15.02.24 2. runda | vs. Jules Marie | 1-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
13.02.24 1. runda | vs. Martin Damm | 7-64, 6-1 | szczegóły meczu | |
12.02.24 Klasyf. | vs. Florent Bax | 7-5, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Luka Mikrut | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Grenoble - halowa | ||||
07.02.24 1. runda | vs. Evan Furness | 2-6, 7-65, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Veigy - dywanowa | ||||
01.02.24 2. runda | vs. Neil Oberleitner | 1-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
30.01.24 1. runda | vs. Maxence Beauge | 6-2, 2-0, Maxence Beauge - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
21.01.24 Finał | vs. David Perez Sanz | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
20.01.24 Półfinał | vs. Luca Wiedenmann | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
19.01.24 Ćwierćfinał | vs. Miljan Zekic | Miljan Zekic - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
18.01.24 2. runda | vs. Matthew William Donald | 6-3, 5-7, 6-3 | szczegóły meczu | |
17.01.24 1. runda | vs. Maxence Rivet | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
10.01.24 1. runda | vs. Matthew William Donald | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Esch/Alzette - halowa | ||||
04.01.24 2. runda | vs. Clement Chidekh | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
02.01.24 1. runda | vs. Alex Rybakov | 6-4, 1-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
M25 Monastir - twarda | ||||
15.11.23 1. runda | vs. Robert Strombachs | 6-4, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Monastir - twarda | ||||
11.11.23 Półfinał | vs. Clement Tabur | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu |
Igor Rud - ostatnie mecze
Finland F3 - ceglana | ||||
14.08.17 Klasyf. | vs. Leevi Saatela | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
14.08.17 2. runda klasyf. | vs. Mikko Rouvala | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Finland F2 - ceglana | ||||
07.08.17 2. runda klasyf. | vs. Philippe Roderich Matei | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
07.08.17 1. runda klasyf. | vs. Roni Rikkonen | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
07.08.17 Klasyf. | vs. Gianluca Acquaroli | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Finland F1 - ceglana | ||||
31.07.17 1. runda klasyf. | vs. Finn Bass | 6-3, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Estonia F1 - ceglana | ||||
24.07.17 1. runda klasyf. | vs. Nicholas Katzaros | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
24.07.17 Klasyf. | vs. Patrik Brydolf | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
24.07.17 2. runda klasyf. | vs. Daniel Soyfer | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Lithuania F1 - ceglana | ||||
17.07.17 2. runda klasyf. | vs. Daniel Querol Cherigny | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
17.07.17 1. runda klasyf. | vs. Evgenii Barbarin | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Russia F2 - twarda | ||||
26.06.17 1. runda klasyf. | vs. Philipp Klimov | 6-4, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Russia F1 - twarda | ||||
19.06.17 Klasyf. | vs. Nikolay Vylegzhanin | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.06.17 2. runda klasyf. | vs. Vladislav Kashirin | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Russia F7 - halowa | ||||
29.08.16 1. runda klasyf. | vs. Ivan Liutarevich | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Finland F3 - ceglana | ||||
22.08.11 1. runda | vs. Alexandre Penaud | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Spain F17 - ceglana | ||||
23.05.11 1. runda | vs. Guillermo Alcorta-Olarra | 6-75, 1-4, - Igor Rud - krecz | szczegóły meczu | |
St. Petersburg - halowa | ||||
23.10.10 1. runda klasyf. | vs. Frantisek Cermak | 6-3, 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Belarus F4 - halowa | ||||
18.10.10 1. runda | vs. Vadim Alekseenko | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Russia F8 - ceglana | ||||
06.09.10 1. runda | vs. Ivan Anikanov | 6-73, 6-4, 6-73 | szczegóły meczu | |
Belarus F1 - ceglana | ||||
09.08.10 2. runda | vs. Kiryl Harbatsiuk | 4-6, 7-5, 1-6 | szczegóły meczu | |
09.08.10 1. runda | vs. Dzmitry Zhyrmont | 3-6, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Saransk Challenger - ceglana | ||||
26.07.10 1. runda klasyf. | vs. Alexander Lobkov | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Penza Challenger - twarda | ||||
19.07.10 1. runda klasyf. | vs. Alexander Zhurbin | 4-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
Pozoblanco Challenger - twarda | ||||
05.07.10 1. runda klasyf. | vs. Ignacio Moreno Jordan | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
05.07.10 2. runda klasyf. | vs. Marc Fornell-Mestres | 1-6, 6-4, 1-6 | szczegóły meczu | |
Spain F21 - twarda | ||||
14.06.10 1. runda | vs. Laurynas Grigelis | 2-6, 6-2, 2-6 | szczegóły meczu | |
Spain F20 - dywanowa | ||||
07.06.10 1. runda | vs. Martin Trueva | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Spain F17 - ceglana | ||||
17.05.10 1. runda | vs. Morgan Phillips | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Spain F15 - ceglana | ||||
03.05.10 1. runda | vs. Steven Diez | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu |