MECZ
10.06.18 | 2. runda klasyf. | Nikolay Kolobaev | Guy Dagan | 6-1, 6-2 | Israel F9 | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Rosja
01.05.98, 25 lat
01.05.98, 25 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Izrael
26.02.00, 24 lat
26.02.00, 24 lat
Nikolay Kolobaev vs. Guy Dagan - Wzajemne mecze
10.06.18 | 2. runda klasyf. | Nikolay Kolobaev | Guy Dagan | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | Israel F9 | twarda |
Nikolay Kolobaev form & Guy Dagan form
Nikolay Kolobaev - ostatnie mecze
Russia F7 - ceglana | ||||
18.08.18 1. runda klasyf. | vs. Dmitry Myagkov | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Russia F5 - ceglana | ||||
06.08.18 2. runda klasyf. | vs. Semen Pankin | 2-6, 6-1, 1-6 | szczegóły meczu | |
Israel F11 - twarda | ||||
24.06.18 2. runda klasyf. | vs. Nevo Gabriely | 6-74, 4-6 | szczegóły meczu | |
Israel F10 - twarda | ||||
18.06.18 2. runda klasyf. | vs. Ran Amar | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Israel F9 - twarda | ||||
12.06.18 1. runda | vs. Albano Olivetti | 6-75, 4-6 | szczegóły meczu | |
10.06.18 Klasyf. | vs. Yair Sarouk | 7-63, 5-7, 7-5 | szczegóły meczu | |
10.06.18 2. runda klasyf. | vs. Guy Dagan | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
09.06.18 1. runda klasyf. | vs. Guy Michelevitz | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Israel F8 - twarda | ||||
03.06.18 1. runda klasyf. | vs. Mike Nathanel Engel | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
03.06.18 2. runda klasyf. | vs. Cameron Green | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Israel F6 - twarda | ||||
07.05.18 Klasyf. | vs. Lior Goldenberg | 6-75, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.05.18 2. runda klasyf. | vs. Tzachi Cohen | 7-66, 6-4 | szczegóły meczu | |
Israel F5 - twarda | ||||
29.04.18 Klasyf. | vs. Ori Maior | 3-6, 6-2, 2-6 | szczegóły meczu | |
28.04.18 2. runda klasyf. | vs. Dan Rubin | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
Israel F4 - twarda | ||||
25.04.18 1. runda | vs. Shahar Elbaz | 2-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
24.04.18 Klasyf. | vs. Roee Benya | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
23.04.18 2. runda klasyf. | vs. Raz Haviv | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
Israel F3 - twarda | ||||
22.03.18 2. runda | vs. Harri Heliovaara | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.03.18 1. runda | vs. Jordan Hasson | 7-65, 6-3 | szczegóły meczu | |
19.03.18 2. runda klasyf. | vs. Nir Vodavoz | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
19.03.18 Klasyf. | vs. Roee Benya | 7-63, 6-0 | szczegóły meczu | |
Israel F2 - twarda | ||||
13.03.18 Klasyf. | vs. Orel Ovil | 6-3, 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
12.03.18 2. runda klasyf. | vs. Ilya Filichev | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
11.03.18 1. runda klasyf. | vs. Ciprian Onufrei | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Israel F1 - twarda | ||||
04.03.18 Klasyf. | vs. Patrik Niklas-Salminen | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
03.03.18 1. runda klasyf. | vs. Roy Ofer | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
03.03.18 2. runda klasyf. | vs. Omer Touchmair | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Israel F18 - twarda | ||||
12.12.17 1. runda | vs. Igor Smilansky | 3-6, 6-2, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.12.17 Klasyf. | vs. Damien Bayard | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
11.12.17 2. runda klasyf. | vs. Yam Ziv | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu |
Guy Dagan - ostatnie mecze
M15 East - halowa | ||||
14.11.22 2. runda klasyf. | vs. Cameron Muller | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.11.22 1. runda klasyf. | vs. Duarte Melo | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
28.11.21 1. runda klasyf. | vs. Tomas Lanik | 7-64, 5-7, 5-10 | szczegóły meczu | |
M25 Afula - twarda | ||||
07.11.21 1. runda klasyf. | vs. Omer Yeshaya | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M25 Meitar - twarda | ||||
31.10.21 1. runda klasyf. | vs. Ofek Amoyal | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Pretoria - twarda | ||||
26.09.21 1. runda klasyf. | vs. Alexander Edley | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Johannesburg - twarda | ||||
20.09.21 2. runda klasyf. | vs. Joshua Howard-Tripp | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
19.09.21 1. runda klasyf. | vs. Rico Gore | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Johannesburg - twarda | ||||
12.09.21 1. runda klasyf. | vs. Sahar Simon | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25+H Bacau - ceglana | ||||
16.08.21 1. runda klasyf. | vs. Jan Osusky | Jan Osusky - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
16.08.21 2. runda klasyf. | vs. Bogdan Borza | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Telavi - ceglana | ||||
01.08.21 1. runda klasyf. | vs. Boris Butulija | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Telavi - ceglana | ||||
26.07.21 1. runda klasyf. | vs. Asaf Friedler | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
06.06.21 1. runda klasyf. | vs. Sean Hodkin | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Ramat - twarda | ||||
02.05.21 1. runda klasyf. | vs. Ofek Amoyal | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
10.01.21 1. runda klasyf. | vs. Yan Sabanin | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
23.11.20 1. runda klasyf. | vs. Timo Stodder | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
15.11.20 1. runda klasyf. | vs. Alec Deckers | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
08.12.19 1. runda klasyf. | vs. Athanassios Manekas | 3-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
M15 Pretoria - twarda | ||||
29.09.19 1. runda klasyf. | vs. Heinrich Heyl | 3-6, 6-0, 7-10 | szczegóły meczu | |
M15 Johannesburg - twarda | ||||
22.09.19 2. runda klasyf. | vs. Jason Chigaazira | 6-0, 4-6, 9-11 | szczegóły meczu | |
M15 Sajur - twarda | ||||
02.09.19 1. runda klasyf. | vs. Natthasith Kunsuwan | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Kiryat - twarda | ||||
26.08.19 1. runda klasyf. | vs. Preston Brown | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Kiryat - twarda | ||||
19.08.19 1. runda klasyf. | vs. Ran Amar | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Netanya - twarda | ||||
17.06.19 1. runda klasyf. | vs. Daniel Dudockin | 0-6, 6-4, 7-10 | szczegóły meczu | |
M15 Akko - twarda | ||||
10.06.19 1. runda klasyf. | vs. Andrea Picchione | 6-73, 1-6 | szczegóły meczu | |
Israel F14 - twarda | ||||
17.10.18 1. runda | vs. Igor Smilansky | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Israel F13 - twarda | ||||
06.10.18 1. runda klasyf. | vs. Dmitrii Baskov | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Israel F12 - twarda | ||||
30.09.18 2. runda klasyf. | vs. Jesse Ross | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
29.09.18 1. runda klasyf. | vs. Shadi Al Tori | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu |