MECZ
18.04.19 | 2. runda | Nikolas Sanchez-Izquierdo | Darko Jandric | 6-0, 6-3 | M15 Tabarka | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Nikolas Sanchez-Izquierdo | Darko Jandric | |
1. podanie % | 34/60 (57%) | 36/50 (72%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 21/34 (62%) | 18/36 (50%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 16/26 (62%) | 3/14 (21%) |
Zdobyte break-ball | 5/8 (63%) | 1/5 (20%) |
Punkty zdobyte przez return | 29/50 (58%) | 23/60 (38%) |
Zdobyte punkty – razem | 66/110 (60%) | 44/110 (40%) |
Double foul | 4 | 1 |
Asy | 1 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
2 | ||
2-2 | Darko Jandric | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Nikolas Sanchez-Izquierdo | 3-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
3-3 | Darko Jandric | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Nikolas Sanchez-Izquierdo | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
5-3 | Darko Jandric | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-3 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Nikolas Sanchez-Izquierdo vs. Darko Jandric - Wzajemne mecze
18.04.19 | 2. runda | Nikolas Sanchez-Izquierdo | Darko Jandric | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | M15 Tabarka | ceglana |
Nikolas Sanchez-Izquierdo form & Darko Jandric form
Nikolas Sanchez-Izquierdo - ostatnie mecze
Girona Challenger - ceglana | ||||
28.03.24 2. runda | vs. Gastao Elias | 5-7, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
28.03.24 Ćwierćfinał | vs. Joao Sousa | Joao Sousa - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
27.03.24 1. runda | vs. Pablo Llamas Ruiz | 4-6, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
25.03.24 Klasyf. | vs. Gastao Elias | 4-6, 6-0, 4-6 | szczegóły meczu | |
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Matthew Christopher Romios | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
Murcia Challenger - ceglana | ||||
18.03.24 1. runda | vs. Mathias Bourgue | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Les - twarda | ||||
15.03.24 Ćwierćfinał | vs. Adria Soriano Barrera | 0-6, - Nikolas Sanchez-Izquierdo - krecz | szczegóły meczu | |
14.03.24 2. runda | vs. Ronetto Van Tilburg | 4-6, 7-64, 7-5 | szczegóły meczu | |
12.03.24 1. runda | vs. Albert Pedrico Kravtsov | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Torello - twarda | ||||
06.03.24 1. runda | vs. Diego Fernandez Flores | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Marseille - halowa | ||||
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Giulio Zeppieri | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
Piracicaba Challenger - ceglana | ||||
30.01.24 1. runda | vs. Kilian Feldbausch | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Punta Del - ceglana | ||||
25.01.24 2. runda | vs. Juan Manuel Cerundolo | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
23.01.24 1. runda | vs. Tomas Barrios Vera | 3-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
22.01.24 Klasyf. | vs. Orlando Luz | 4-6, 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
21.01.24 1. runda klasyf. | vs. Juan Bautista Torres | 5-7, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Tigre Challenger - ceglana | ||||
18.01.24 2. runda | vs. Andrea Collarini | 6-3, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
16.01.24 1. runda | vs. Orlando Luz | 6-3, 2-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
Buenos Aires - ceglana | ||||
09.01.24 1. runda | vs. Timo Stodder | 2-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
Maspalomas Challenger - ceglana | ||||
28.11.23 1. runda | vs. Daniel Rincon | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Valencia Challenger - ceglana | ||||
20.11.23 Klasyf. | vs. Pierre-Hugues Herbert | 6-0, 6-74, 1-6 | szczegóły meczu | |
19.11.23 1. runda klasyf. | vs. Ignacio Parisca | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Benicarlo - ceglana | ||||
09.11.23 2. runda | vs. Miguel Damas | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
08.11.23 1. runda | vs. Darwin Blanch | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
Hamburg Challenger - halowa | ||||
17.10.23 1. runda | vs. Billy Harris | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Santa - ceglana | ||||
12.10.23 Ćwierćfinał | vs. Goncalo Oliveira | 4-6, 7-64, 6-76 | szczegóły meczu | |
11.10.23 2. runda | vs. Lorenzo Carboni | 3-6, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
10.10.23 1. runda | vs. Luca Potenza | 6-2, 4-6, 7-61 | szczegóły meczu | |
M25 Santa - ceglana | ||||
07.10.23 Finał | vs. Gabriele Piraino | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
06.10.23 Półfinał | vs. Gianmarco Ferrari | 4-6, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu |
Darko Jandric - ostatnie mecze
M15 Novi - ceglana | ||||
02.08.21 2. runda klasyf. | vs. Drazen Petrovic | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
01.08.21 1. runda klasyf. | vs. Nikola Keremedchiev | 6-1, 7-62 | szczegóły meczu | |
M15 Novi - ceglana | ||||
25.07.21 1. runda klasyf. | vs. Peter Makk | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Doboj - ceglana | ||||
13.07.21 1. runda | vs. Fabian Marozsan | 1-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
M15 Brcko - ceglana | ||||
18.05.21 1. runda | vs. Gorazd Srbljak | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
All Lower - ceglana | ||||
23.07.20 1. runda | vs. Matej Sabanov | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
22.07.20 1. runda | vs. Marko Tepavac | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
17.07.20 1. runda | vs. Hamid Reza Nadaf | 1-6, 0-3, - Darko Jandric - krecz | szczegóły meczu | |
16.07.20 1. runda | vs. Aziz Kijametovic | 3-6, 6-71 | szczegóły meczu | |
15.07.20 1. runda | vs. Daniil Savelev | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
14.07.20 1. runda | vs. Ricardas Berankis | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
08.07.20 1. runda | vs. Yanais Laurent | 2-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
07.07.20 1. runda | vs. Dusan Rajic | 6-4, 2-6, 7-61 | szczegóły meczu | |
24.06.20 1. runda | vs. Miomir Kecmanovic | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
23.06.20 1. runda | vs. Nini Gabriel Dica | 6-74, 0-6 | szczegóły meczu | |
18.06.20 1. runda | vs. Alexander Shevchenko | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
17.06.20 1. runda | vs. Nikola Cacic | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
16.06.20 1. runda | vs. Tomislav Jotovski | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
16.12.19 2. runda klasyf. | vs. Daniil Gusev | 6-3, 4-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
16.12.19 1. runda klasyf. | vs. Basaran Simsek | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
10.12.19 1. runda | vs. Luca Gelhardt | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
03.12.19 1. runda | vs. Yankel Zemel | 6-3, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
11.10.19 Ćwierćfinał | vs. Jordi Munoz-Abreu | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
10.10.19 2. runda | vs. David Perez Sanz | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
09.10.19 1. runda | vs. Amr Elsayed | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
01.10.19 1. runda | vs. Francesco Vilardo | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Zlatibor - ceglana | ||||
19.09.19 2. runda | vs. Matija Pecotic | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
17.09.19 1. runda | vs. Filip Stipic | 1-6, 6-1, 7-64 | szczegóły meczu | |
M25 Gyor - ceglana | ||||
26.08.19 2. runda klasyf. | vs. Filip Maric | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Baja - ceglana | ||||
15.08.19 1. runda | vs. Roko Horvat | 4-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu |