MECZ
06.01.18 | 1. runda klasyf. | Nikolaj Katic | Philipp Sikorski | 6-2, 1-6, 6-2 | Turkey F1 | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Dania
27.07.98, 25 lat
27.07.98, 25 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Ukraina
30.09.99, 24 lat
30.09.99, 24 lat
Nikolaj Katic vs. Philipp Sikorski - Wzajemne mecze
06.01.18 | 1. runda klasyf. | Nikolaj Katic | Philipp Sikorski | 6-2, 1-6, 6-2 | szczegóły meczu | Turkey F1 | twarda |
Nikolaj Katic form & Philipp Sikorski form
Nikolaj Katic - ostatnie mecze
M25 Risskov/Aarhus - ceglana | ||||
12.06.23 Klasyf. | vs. Lewie Lane | 1-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
11.06.23 1. runda klasyf. | vs. Gustav Theilgaard | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Kalmar - ceglana | ||||
15.05.23 1. runda klasyf. | vs. Olle Noltorp | 6-76, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Danderyd - halowa | ||||
20.09.22 Klasyf. | vs. Filip Stidell | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.09.22 1. runda klasyf. | vs. Anton Krondell | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Sierre - ceglana | ||||
29.08.22 Klasyf. | vs. Luca Parenti | - | szczegóły meczu | |
M25 Lesa - ceglana | ||||
21.08.22 1. runda klasyf. | vs. Stefano D'Agostino | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Malmo - ceglana | ||||
15.08.22 1. runda klasyf. | vs. Henrik Bladelius | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Frederiksberg - ceglana | ||||
02.08.22 1. runda | vs. Karl Friberg | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
01.08.22 Klasyf. | vs. Emil Chr. E. Mikkelsen | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
31.07.22 1. runda klasyf. | vs. Thomas Sorensen | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Vejle - ceglana | ||||
24.07.22 1. runda klasyf. | vs. Richard Biagiotti | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
22.05.22 1. runda klasyf. | vs. Jesse De Jager | 7-67, 3-6, 4-10 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
15.05.22 1. runda klasyf. | vs. Jasza Szajrych | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Kalmar - ceglana | ||||
10.05.22 Klasyf. | vs. Eric Lindstrom | 4-6, 6-4, 6-10 | szczegóły meczu | |
09.05.22 1. runda klasyf. | vs. Kenzo Koistila Larsson | 3-6, 6-1, 10-3 | szczegóły meczu | |
M25 Porec - ceglana | ||||
09.03.22 1. runda | vs. Alexandar Lazarov | 0-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
28.02.22 2. runda klasyf. | vs. Nico Mostardi | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.02.22 1. runda klasyf. | vs. Photos Photiades (2003) | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
13.01.22 2. runda klasyf. | vs. Felipe Mioch | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
13.01.22 Klasyf. | vs. Juan Pablo Canas Garcia | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Parnu - halowa | ||||
26.10.21 Klasyf. | vs. Raffael Schaer | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
25.10.21 1. runda klasyf. | vs. Vesa Ahti | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Doha - twarda | ||||
11.10.21 2. runda klasyf. | vs. Boris Butulija | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
10.10.21 1. runda klasyf. | vs. Theertha Shashank Macherla | 6-4, 7-62 | szczegóły meczu | |
M15 Doha - twarda | ||||
04.10.21 Klasyf. | vs. Tao Mu | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
03.10.21 1. runda klasyf. | vs. Alexey Dubinin | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Falun - halowa | ||||
26.09.21 1. runda klasyf. | vs. Daniel Little | 6-75, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Jonkoping - halowa | ||||
19.09.21 1. runda klasyf. | vs. Ben Jones | 2-6, 7-65, 6-10 | szczegóły meczu | |
M25 Muttenz - ceglana | ||||
16.08.21 1. runda klasyf. | vs. Mischa Lanz | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu |
Philipp Sikorski - ostatnie mecze
M15 Novomoskovsk - ceglana | ||||
30.05.21 1. runda klasyf. | vs. Simon Sedliak | 1-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
M15 Novomoskovsk - ceglana | ||||
23.05.21 1. runda klasyf. | vs. Vladyslav Gorodynskyi | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Novomoskovsk - ceglana | ||||
30.08.20 1. runda klasyf. | vs. Mykyta Rassolov | 6-76, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
04.11.19 2. runda klasyf. | vs. Hanyi Liu | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
03.11.19 1. runda klasyf. | vs. Shahar Gabay | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
28.10.19 2. runda klasyf. | vs. Timur Kiuamov | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
27.10.19 1. runda klasyf. | vs. Meaizur Rahman Khan | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Chornomorsk - ceglana | ||||
22.09.19 1. runda klasyf. | vs. Oleksandr Bielinskyi | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Irpin - ceglana | ||||
26.08.19 1. runda klasyf. | vs. Simonas Zukauskas | 7-5, 1-6, 2-10 | szczegóły meczu | |
M15 Irpin - ceglana | ||||
12.08.19 1. runda klasyf. | vs. Vladyslav Gorodynskyi | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Marburg - ceglana | ||||
08.07.19 1. runda klasyf. | vs. Pavle Daljev | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Kuwait F3 - twarda | ||||
10.11.18 1. runda klasyf. | vs. Karlo Cubelic | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Turkey F32 - ceglana | ||||
13.10.18 1. runda klasyf. | vs. Razvan Marius Codescu | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Turkey F31 - ceglana | ||||
10.10.18 1. runda | vs. Juan Pablo Paz | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Ukraine F4 - ceglana | ||||
26.08.18 2. runda klasyf. | vs. Gleb Alekseenko | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
25.08.18 1. runda klasyf. | vs. Nikita Pilshchikov | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
Germany F7 - ceglana | ||||
08.07.18 1. runda klasyf. | vs. Gregorio Cordonnier | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
Netherlands F2 - ceglana | ||||
30.06.18 1. runda klasyf. | vs. Milos Nikolic | 0-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
Ukraine F3 - ceglana | ||||
19.05.18 1. runda klasyf. | vs. Volodymyr Malakhov | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Ukraine F2 - ceglana | ||||
13.05.18 2. runda klasyf. | vs. Adrian Exposito | 1-6, 0-4, - Philipp Sikorski - krecz | szczegóły meczu | |
12.05.18 1. runda klasyf. | vs. Yuriy Kryvoy | 6-4, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
Ukraine F1 - ceglana | ||||
07.05.18 Klasyf. | vs. Javier Araya | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
06.05.18 2. runda klasyf. | vs. Vsevolod Oliynyk | 6-3, 4-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
Turkey F13 - ceglana | ||||
31.03.18 1. runda klasyf. | vs. Ignacio Monzon | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Turkey F12 - ceglana | ||||
24.03.18 1. runda klasyf. | vs. Osmancan Soyler | 6-4, 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Turkey F5 - ceglana | ||||
03.02.18 1. runda klasyf. | vs. James Allemby | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Turkey F4 - ceglana | ||||
28.01.18 2. runda klasyf. | vs. Vadim Alekseenko | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
27.01.18 1. runda klasyf. | vs. Gokberk Saritas | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
Turkey F2 - twarda | ||||
14.01.18 1. runda klasyf. | vs. Koray Kirci | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Turkey F1 - twarda | ||||
06.01.18 1. runda klasyf. | vs. Nikolaj Katic | 2-6, 6-1, 2-6 | szczegóły meczu |