MECZ
15.05.17 | 1. runda klasyf. | Nikita Tatyanin | George Davies | 6-4, 6-4 | Spain F14 | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Rosja
18.05.99, 24 lat
18.05.99, 24 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Wielka Brytania
25.04.95, 28 lat
25.04.95, 28 lat
Nikita Tatyanin vs. George Davies - Wzajemne mecze
15.05.17 | 1. runda klasyf. | Nikita Tatyanin | George Davies | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | Spain F14 | ceglana |
Nikita Tatyanin form & George Davies form
Nikita Tatyanin - ostatnie mecze
M25 Denia - ceglana | ||||
22.07.19 1. runda klasyf. | vs. Imanol Lopez Morillo | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Gandia - ceglana | ||||
16.07.19 Klasyf. | vs. Alex Marti Pujolras | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
15.07.19 1. runda klasyf. | vs. Pietro Martinetti | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Tabarka - ceglana | ||||
14.05.19 Klasyf. | vs. Mauro De Maio | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Tunisia F45 - twarda | ||||
16.12.18 2. runda klasyf. | vs. Raffaele Giuliano | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Tunisia F44 - twarda | ||||
09.12.18 2. runda klasyf. | vs. Adrian Andrzejczuk | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
08.12.18 1. runda klasyf. | vs. Camillo Salvi | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
Spain F29 - ceglana | ||||
25.09.18 1. runda | vs. Raul Brancaccio | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
24.09.18 Klasyf. | vs. Quim Sorni Chavarria | 6-2, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
23.09.18 2. runda klasyf. | vs. Pol Fernandez | 6-4, 5-7, 6-1 | szczegóły meczu | |
22.09.18 1. runda klasyf. | vs. Yohei Otsuka | 7-62, 7-5 | szczegóły meczu | |
Spain F28 - ceglana | ||||
16.09.18 1. runda klasyf. | vs. Sergi Perez Contri | 6-74, 6-4, 5-7 | szczegóły meczu | |
Russia F8 - ceglana | ||||
25.08.18 1. runda klasyf. | vs. Andrey Budanov | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Russia F7 - ceglana | ||||
19.08.18 Klasyf. | vs. Victor Baluda | 2-6, 6-71 | szczegóły meczu | |
18.08.18 1. runda klasyf. | vs. Boris Derunov | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
Russia F6 - ceglana | ||||
11.08.18 1. runda klasyf. | vs. Mikhail Sokolovskiy | 2-6, 7-65, 0-6 | szczegóły meczu | |
Russia F5 - ceglana | ||||
07.08.18 1. runda | vs. Alexander Igoshin | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
06.08.18 2. runda klasyf. | vs. Vladislav Ivanov | 6-4, 7-66 | szczegóły meczu | |
06.08.18 Klasyf. | vs. Sergey Dorozhkin | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Russia F4 - ceglana | ||||
31.07.18 1. runda | vs. Andrey Uvarov | 6-3, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
30.07.18 2. runda klasyf. | vs. Roman Blokhin | 6-3, 3-0, Roman Blokhin - krecz | szczegóły meczu | |
30.07.18 Klasyf. | vs. Andrey Vorobyev | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Spain F18 - ceglana | ||||
08.07.18 Klasyf. | vs. Florent Bax | 6-76, 3-6 | szczegóły meczu | |
07.07.18 1. runda klasyf. | vs. Mario Mansilla Diez | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Spain F17 - twarda | ||||
01.07.18 1. runda klasyf. | vs. Asier Uriarte Morillas | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
01.07.18 Klasyf. | vs. Gabriel Diaz Freire | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
Spain F13 - twarda | ||||
26.05.18 1. runda klasyf. | vs. Edoardo Graziani | 6-72, 1-4, - Nikita Tatyanin - krecz | szczegóły meczu | |
Spain F11 - ceglana | ||||
12.05.18 1. runda klasyf. | vs. Carles Batlle | 6-2, 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
Spain F10 - ceglana | ||||
22.04.18 1. runda klasyf. | vs. Dariusz Lipka | 3-6, 6-4, 1-6 | szczegóły meczu | |
Spain F9 - ceglana | ||||
14.04.18 1. runda klasyf. | vs. Facundo Juarez | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu |
George Davies - ostatnie mecze
M25 Roehampton - twarda | ||||
21.08.22 1. runda klasyf. | vs. Sean Hodkin | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Roehampton - trawiasta | ||||
10.07.22 1. runda klasyf. | vs. Michael Shaw | 2-6, 6-2, 5-10 | szczegóły meczu | |
M25 Nottingham - twarda | ||||
17.04.22 1. runda klasyf. | vs. Sean Hodkin | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
20.03.22 1. runda klasyf. | vs. Petr Bar Biryukov | 6-2, 3-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
M25 Sintra - twarda | ||||
14.09.21 Klasyf. | vs. Adria Soriano Barrera | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.09.21 2. runda klasyf. | vs. Pedro Liborio | 6-4, 6-74, 10-8 | szczegóły meczu | |
M25 Sintra - twarda | ||||
05.09.21 2. runda klasyf. | vs. John Echeverria | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Santander - ceglana | ||||
23.08.21 Klasyf. | vs. Savva Polukhin | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
22.08.21 1. runda klasyf. | vs. Inigo Garmendia Olasagasti | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Xativa - ceglana | ||||
01.08.21 1. runda klasyf. | vs. Alejandro Garcia | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
26.04.21 2. runda klasyf. | vs. Yuta Kawahashi | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
25.04.21 1. runda klasyf. | vs. Imran Sibille | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
19.04.21 1. runda klasyf. | vs. Vitali Chvets | 7-68, 4-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
11.04.21 1. runda klasyf. | vs. Guy Orly Iradukunda | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
25.10.20 1. runda klasyf. | vs. Dwaine Duncan | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
25.10.20 2. runda klasyf. | vs. Maik Steiner | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
18.10.20 2. runda klasyf. | vs. Luis Patino | 4-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
18.10.20 1. runda klasyf. | vs. Geronimo Marcolini | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
11.10.20 2. runda klasyf. | vs. Thijmen Loof | 7-68, 5-7, 5-10 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
04.10.20 1. runda klasyf. | vs. Louis Allen | 7-65, 4-2, Louis Allen - krecz | szczegóły meczu | |
04.10.20 2. runda klasyf. | vs. Alexander Kotzen | 6-79, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
27.09.20 1. runda klasyf. | vs. Louis Allen | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Castelo - twarda | ||||
22.09.20 2. runda klasyf. | vs. Eero Vasa | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.09.20 1. runda klasyf. | vs. Renan Perdigao | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Poznan - ceglana | ||||
23.08.20 1. runda klasyf. | vs. Mikolaj Borkowski | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Sunderland - halowa | ||||
23.02.20 1. runda klasyf. | vs. Patrick Foley | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Glasgow - halowa | ||||
17.02.20 Klasyf. | vs. Julius Tverijonas | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
16.02.20 1. runda klasyf. | vs. Patrick Foley | 6-4, 3-6, 10-1 | szczegóły meczu | |
M25 Barnstaple - halowa | ||||
10.02.20 Klasyf. | vs. Alexis Canter | 6-3, 3-6, 5-10 | szczegóły meczu | |
09.02.20 1. runda klasyf. | vs. Elliott Farmer | 5-7, 7-68, 10-8 | szczegóły meczu |