MECZ
26.06.17 | 1. runda klasyf. | Nikita Repkin | Luke Issajenko | 6-1, 6-4 | Egypt F18 | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Ukraina
28.07.97, 26 lat
28.07.97, 26 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Kanada
05.04.99, 24 lat
05.04.99, 24 lat
Nikita Repkin vs. Luke Issajenko - Wzajemne mecze
26.06.17 | 1. runda klasyf. | Nikita Repkin | Luke Issajenko | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | Egypt F18 | twarda |
Nikita Repkin form & Luke Issajenko form
Nikita Repkin - ostatnie mecze
M15 Les - twarda | ||||
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Marc Ros Mesas | 2-6, 6-0, 4-10 | szczegóły meczu | |
M15 Torello - twarda | ||||
03.03.24 1. runda klasyf. | vs. Darius Florin Pop | 3-6, 6-4, 8-10 | szczegóły meczu | |
M15 Villena - twarda | ||||
25.02.24 1. runda klasyf. | vs. Luke Simkiss | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
22.01.24 1. runda klasyf. | vs. Nikola Puntaric | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
14.01.24 1. runda klasyf. | vs. Mert Alkaya | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
11.01.24 1. runda | vs. Kaya Arinc | 5-7, 6-4, 6-76 | szczegóły meczu | |
09.01.24 Klasyf. | vs. Ivan Sergeyev | Ivan Sergeyev - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
08.01.24 2. runda klasyf. | vs. Cagan Celik | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
07.01.24 1. runda klasyf. | vs. Ahmet Atabay | 5-7, 7-64, 11-9 | szczegóły meczu | |
M15 Zahra - twarda | ||||
11.12.23 1. runda klasyf. | vs. Ivan Sodan | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Zahra - twarda | ||||
04.12.23 1. runda klasyf. | vs. Aurel Ciocanu | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Zahra - twarda | ||||
28.11.23 Klasyf. | vs. Ivan Zaytsev | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
27.11.23 1. runda klasyf. | vs. Zeki Horoz | 7-65, 7-5 | szczegóły meczu | |
M25 Heraklion - twarda | ||||
06.11.23 2. runda klasyf. | vs. Aaron Cohen | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
05.11.23 1. runda klasyf. | vs. Manos Galanakis | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Al - twarda | ||||
31.10.23 Klasyf. | vs. Samuel Puskar | 6-3, 0-6, 3-10 | szczegóły meczu | |
30.10.23 1. runda klasyf. | vs. Yaqoub Mohammed | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Al - twarda | ||||
24.10.23 Klasyf. | vs. Julian Desousa | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
23.10.23 1. runda klasyf. | vs. Salman Alhassani | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Pazardzhik - ceglana | ||||
02.10.23 Klasyf. | vs. Mihail Ivanov | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
02.10.23 2. runda klasyf. | vs. Rares Iliescu | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Arad - ceglana | ||||
25.09.23 1. runda klasyf. | vs. David Gabor | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
25.09.23 Klasyf. | vs. Tim Ruehl | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Madrid - twarda | ||||
11.09.23 2. runda klasyf. | vs. Patricio Alvarado | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.09.23 1. runda klasyf. | vs. Renan Perdigao | 7-5, 6-77, 10-7 | szczegóły meczu | |
M25 Lodz - ceglana | ||||
07.08.23 1. runda klasyf. | vs. Peetu Pohjola | 6-74, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Vejle - ceglana | ||||
24.07.23 1. runda klasyf. | vs. Jonas Hembo Mathiasen | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Roda - twarda | ||||
09.07.23 1. runda klasyf. | vs. Darius Florin Pop | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Wroclaw - ceglana | ||||
25.06.23 1. runda klasyf. | vs. Daniel Paty | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Poprad - ceglana | ||||
18.06.23 1. runda klasyf. | vs. Stepan Pecak | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu |
Luke Issajenko - ostatnie mecze
M15 Monastir - twarda | ||||
01.03.20 1. runda klasyf. | vs. Julien De Cuyper | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
23.02.20 1. runda klasyf. | vs. Carles Hernandez | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
19.11.19 2. runda klasyf. | vs. Lucas Hellfritsch | 1-6, 1-4, - Luke Issajenko - krecz | szczegóły meczu | |
17.11.19 1. runda klasyf. | vs. Anwar Elkamony | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
10.11.19 1. runda klasyf. | vs. Le Tian Wang | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
03.11.19 1. runda klasyf. | vs. Igor Solomatin | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Tunisia F45 - twarda | ||||
15.12.18 1. runda klasyf. | vs. Zakaria Ben Brahim | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Tunisia F44 - twarda | ||||
08.12.18 1. runda klasyf. | vs. Giorgio Ricca | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Tunisia F43 - twarda | ||||
01.12.18 1. runda klasyf. | vs. Pavel Katliarov | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Tunisia F42 - twarda | ||||
24.11.18 1. runda klasyf. | vs. Nicolas Carlone | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Tunisia F38 - twarda | ||||
27.10.18 1. runda klasyf. | vs. Sami Achour | 4-6, 6-1, 3-6 | szczegóły meczu | |
Tunisia F37 - twarda | ||||
20.10.18 1. runda klasyf. | vs. Marco Zocastello | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Tunisia F36 - twarda | ||||
13.10.18 1. runda klasyf. | vs. Yash Vardhan Singh | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
Tunisia F33 - twarda | ||||
22.09.18 1. runda klasyf. | vs. Matteo Arnaldi | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Tunisia F32 - twarda | ||||
16.09.18 1. runda klasyf. | vs. Vito Dell'Elba | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Tunisia F31 - twarda | ||||
09.09.18 1. runda klasyf. | vs. Leonardo Taddia | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Portugal F16 - twarda | ||||
18.08.18 1. runda klasyf. | vs. Quentin Gueydan | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Portugal F15 - twarda | ||||
11.08.18 1. runda klasyf. | vs. Gilad Tamar | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Portugal F14 - twarda | ||||
04.08.18 1. runda klasyf. | vs. George Foster | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Portugal F13 - ceglana | ||||
28.07.18 1. runda klasyf. | vs. Terence Das | - Luke Issajenko - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
Egypt F21 - twarda | ||||
17.07.17 2. runda klasyf. | vs. Bogdan Didenko | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Egypt F20 - twarda | ||||
10.07.17 1. runda klasyf. | vs. Muhammad Ragy | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
10.07.17 2. runda klasyf. | vs. Junior A. Ore | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Egypt F19 - twarda | ||||
03.07.17 1. runda klasyf. | vs. Igor Solomatin | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Egypt F18 - twarda | ||||
26.06.17 1. runda klasyf. | vs. Nikita Repkin | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Turkey F50 - twarda | ||||
12.12.16 1. runda klasyf. | vs. Alexandru Catalin Marasin | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Turkey F49 - twarda | ||||
05.12.16 1. runda klasyf. | vs. Martin Iliev | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Turkey F48 - twarda | ||||
28.11.16 1. runda klasyf. | vs. Arvid Nordquist | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Great Britain - halowa | ||||
10.03.14 2. runda klasyf. | vs. Keelan Oakley | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu |