MECZ
22.06.17 | 2. runda | Nik Razborsek | Paul Woerner | 6-4, 6-1 | Germany F4 | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Nik Razborsek | Paul Woerner | |
1. podanie % | 24/47 (51%) | 37/58 (64%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 15/24 (63%) | 17/37 (46%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 10/23 (43%) | 6/21 (29%) |
Zdobyte break-ball | 7/9 (78%) | 3/3 (100%) |
Punkty zdobyte przez return | 35/58 (60%) | 22/47 (47%) |
Zdobyte punkty – razem | 60/105 (57%) | 45/105 (43%) |
Double foul | 2 | 9 |
Asy | 1 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Nik Razborsek vs. Paul Woerner - Wzajemne mecze
22.06.17 | 2. runda | Nik Razborsek | Paul Woerner | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | Germany F4 | ceglana |
Nik Razborsek form & Paul Woerner form
Nik Razborsek - ostatnie mecze
Davis Cup - trawiasta | ||||
10.03.20 Rubber 1 | vs. Aisam Qureshi | 6-4, 5-7, 6-71 | szczegóły meczu | |
M15 Trnava - halowa | ||||
27.02.20 2. runda | vs. Danylo Kalenichenko | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
25.02.20 1. runda | vs. Andrew Paulson | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
22.01.20 1. runda | vs. Marlon Vankan | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Opava - dywanowa | ||||
31.10.19 2. runda | vs. Jaroslav Pospisil | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
29.10.19 1. runda | vs. Francesco Vilardo | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25+H Ricany - ceglana | ||||
27.09.19 Ćwierćfinał | vs. Michael Vrbensky | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
26.09.19 2. runda | vs. Jiri Jenicek | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
25.09.19 1. runda | vs. Vaclav Safranek | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Gyor - ceglana | ||||
29.08.19 2. runda | vs. Roberto Cid Subervi | 4-6, 6-71 | szczegóły meczu | |
28.08.19 1. runda | vs. Domagoj Biljesko | 2-6, 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Portoroz Challenger - twarda | ||||
12.08.19 1. runda | vs. Antoine Cornut-Chauvinc | 4-6, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Bolzano - ceglana | ||||
30.07.19 1. runda | vs. Mick Veldheer | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Bad - ceglana | ||||
26.07.19 Półfinał | vs. Adrian Obert | 4-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
25.07.19 Ćwierćfinał | vs. Sebastian Prechtel | 6-4, 7-64 | szczegóły meczu | |
24.07.19 2. runda | vs. Gabriele Moghini | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
23.07.19 1. runda | vs. Kai Lemstra | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Umag - ceglana | ||||
14.07.19 1. runda klasyf. | vs. Salvatore Caruso | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Den - ceglana | ||||
04.07.19 2. runda | vs. Geoffrey Blancaneaux | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
02.07.19 1. runda | vs. Jay Zwinkels | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Kamen - ceglana | ||||
27.06.19 2. runda | vs. Riccardo Maiga | 5-7, 6-71 | szczegóły meczu | |
25.06.19 1. runda | vs. Henri Squire | 6-2, 2-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Kaltenkirchen - ceglana | ||||
11.06.19 1. runda | vs. Damien Wenger | 6-4, 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Kiseljak - ceglana | ||||
02.06.19 Ćwierćfinał | vs. Martins Podzus | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
31.05.19 2. runda | vs. Frane Nincevic | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
28.05.19 1. runda | vs. Gorazd Srbljak | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25+H Jablonec - ceglana | ||||
23.05.19 1. runda | vs. Andrew Paulson | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Troisdorf - ceglana | ||||
08.05.19 2. runda | vs. Pavle Daljev | - | szczegóły meczu | |
07.05.19 1. runda | vs. Nikolas Walterscheid-Tukic | 6-2, 3-3, Nikolas Walterscheid-Tukic - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Tabarka - ceglana | ||||
19.04.19 Ćwierćfinał | vs. Constantin Schmitz | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu |
Paul Woerner - ostatnie mecze
M15 Dubrovnik - ceglana | ||||
16.04.24 1. runda | vs. Milos Karol | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Nakhon - twarda | ||||
25.02.24 1. runda klasyf. | vs. Ha Minh Duc Vu | 6-75, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Nakhon - twarda | ||||
21.02.24 1. runda | vs. Orel Kimhi | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
19.02.24 Klasyf. | vs. Boris Pokotilov | 4-6, 6-4, 10-3 | szczegóły meczu | |
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. Aaron Cohen | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Nakhon - twarda | ||||
12.02.24 Klasyf. | vs. Bharath Nishok Kumaran | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Anapat Timangkul | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Hammamet - ceglana | ||||
31.01.24 1. runda | vs. Johan Nikles | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
17.01.24 1. runda | vs. Alejo Lorenzo Lingua Lavallen | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
16.01.24 Klasyf. | vs. Berk Ilkel | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
15.01.24 2. runda klasyf. | vs. Kyle Stocker | 2-6, 6-4, 10-7 | szczegóły meczu | |
14.01.24 1. runda klasyf. | vs. Sami Ben Abdennibi | 6-74, 6-4, 10-4 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
12.01.24 Ćwierćfinał | vs. Carlos Gimeno Valero | 2-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
11.01.24 1. runda | vs. Yanaki Milev | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
11.01.24 2. runda | vs. Oscar Jose Gutierrez | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
21.12.23 2. runda | vs. Ilya Snitari | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
19.12.23 1. runda | vs. Gabriele Maria Noce | 6-74, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
03.12.23 1. runda klasyf. | vs. Louroi Martinez | 6-74, 0-3, - Paul Woerner - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
30.11.23 2. runda | vs. Maxim Zhukov | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
30.11.23 1. runda | vs. Sami Ben Abdennibi | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Al - twarda | ||||
01.11.23 1. runda | vs. Imran Sibille | 4-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Al - twarda | ||||
26.10.23 2. runda | vs. Goncalo Oliveira | 2-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
25.10.23 1. runda | vs. Imran Sibille | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Doha - twarda | ||||
11.10.23 2. runda | vs. Marek Gengel | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
09.10.23 1. runda | vs. Rashed Nawaf | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Doha - twarda | ||||
05.10.23 2. runda | vs. Quentin Folliot | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
04.10.23 1. runda | vs. Elliot Benchetrit | 4-6, 6-3, 2-0, Elliot Benchetrit - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Vienna - ceglana | ||||
29.08.23 1. runda | vs. Luka Mikrut | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Eupen - ceglana | ||||
09.08.23 1. runda | vs. Alec Deckers | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Hyvinkaa - ceglana | ||||
04.08.23 2. runda | vs. Dominik Boehler | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu |