MECZ
29.07.18 | 2. runda klasyf. | Nik Razborsek | Martin Bugaj | 6-2, 6-0 | Liberec Challenger | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Nik Razborsek | Martin Bugaj | |
1. podanie % | 33/49 (67%) | 12/41 (29%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 22/33 (67%) | 3/12 (25%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 9/16 (56%) | 12/29 (41%) |
Zdobyte break-ball | 6/9 (67%) | 1/5 (20%) |
Punkty zdobyte przez return | 26/41 (63%) | 18/49 (37%) |
Zdobyte punkty – razem | 57/90 (63%) | 33/90 (37%) |
Double foul | 0 | 5 |
Asy | 1 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Nik Razborsek | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Martin Bugaj | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Nik Razborsek | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-0 | Martin Bugaj | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Nik Razborsek | 4-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-1 | Martin Bugaj | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Nik Razborsek | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-2 | Martin Bugaj | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Nik Razborsek | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Martin Bugaj | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Nik Razborsek | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-0 | Martin Bugaj | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Nik Razborsek | 4-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
5-0 | Martin Bugaj | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-0 |
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Czechy
03.11.99, 24 lat
03.11.99, 24 lat
Nik Razborsek vs. Martin Bugaj - Wzajemne mecze
29.07.18 | 2. runda klasyf. | Nik Razborsek | Martin Bugaj | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | Liberec Challenger | ceglana |
Nik Razborsek form & Martin Bugaj form
Nik Razborsek - ostatnie mecze
Davis Cup - trawiasta | ||||
10.03.20 Rubber 1 | vs. Aisam Qureshi | 6-4, 5-7, 6-71 | szczegóły meczu | |
M15 Trnava - halowa | ||||
27.02.20 2. runda | vs. Danylo Kalenichenko | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
25.02.20 1. runda | vs. Andrew Paulson | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
22.01.20 1. runda | vs. Marlon Vankan | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Opava - dywanowa | ||||
31.10.19 2. runda | vs. Jaroslav Pospisil | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
29.10.19 1. runda | vs. Francesco Vilardo | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25+H Ricany - ceglana | ||||
27.09.19 Ćwierćfinał | vs. Michael Vrbensky | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
26.09.19 2. runda | vs. Jiri Jenicek | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
25.09.19 1. runda | vs. Vaclav Safranek | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Gyor - ceglana | ||||
29.08.19 2. runda | vs. Roberto Cid Subervi | 4-6, 6-71 | szczegóły meczu | |
28.08.19 1. runda | vs. Domagoj Biljesko | 2-6, 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Portoroz Challenger - twarda | ||||
12.08.19 1. runda | vs. Antoine Cornut-Chauvinc | 4-6, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Bolzano - ceglana | ||||
30.07.19 1. runda | vs. Mick Veldheer | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Bad - ceglana | ||||
26.07.19 Półfinał | vs. Adrian Obert | 4-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
25.07.19 Ćwierćfinał | vs. Sebastian Prechtel | 6-4, 7-64 | szczegóły meczu | |
24.07.19 2. runda | vs. Gabriele Moghini | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
23.07.19 1. runda | vs. Kai Lemstra | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Umag - ceglana | ||||
14.07.19 1. runda klasyf. | vs. Salvatore Caruso | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Den - ceglana | ||||
04.07.19 2. runda | vs. Geoffrey Blancaneaux | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
02.07.19 1. runda | vs. Jay Zwinkels | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Kamen - ceglana | ||||
27.06.19 2. runda | vs. Riccardo Maiga | 5-7, 6-71 | szczegóły meczu | |
25.06.19 1. runda | vs. Henri Squire | 6-2, 2-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Kaltenkirchen - ceglana | ||||
11.06.19 1. runda | vs. Damien Wenger | 6-4, 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Kiseljak - ceglana | ||||
02.06.19 Ćwierćfinał | vs. Martins Podzus | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
31.05.19 2. runda | vs. Frane Nincevic | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
28.05.19 1. runda | vs. Gorazd Srbljak | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25+H Jablonec - ceglana | ||||
23.05.19 1. runda | vs. Andrew Paulson | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Troisdorf - ceglana | ||||
08.05.19 2. runda | vs. Pavle Daljev | - | szczegóły meczu | |
07.05.19 1. runda | vs. Nikolas Walterscheid-Tukic | 6-2, 3-3, Nikolas Walterscheid-Tukic - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Tabarka - ceglana | ||||
19.04.19 Ćwierćfinał | vs. Constantin Schmitz | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu |
Martin Bugaj - ostatnie mecze
M15 Piestany - ceglana | ||||
15.07.19 1. runda klasyf. | vs. Yvo Panak | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Czech Republic - halowa | ||||
05.11.18 Klasyf. | vs. Adam Blecha | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
04.11.18 1. runda klasyf. | vs. Leon Petko | 2-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Czech Republic - dywanowa | ||||
29.10.18 1. runda klasyf. | vs. Yvo Panak | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Turkey F29 - ceglana | ||||
23.09.18 2. runda klasyf. | vs. Nenad Vladusic | 3-6, 1-4, - Martin Bugaj - krecz | szczegóły meczu | |
Turkey F28 - ceglana | ||||
16.09.18 2. runda klasyf. | vs. Carlo Alberto Fossati | 5-7, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
Hungary F7 - ceglana | ||||
26.08.18 2. runda klasyf. | vs. Daniel Khin | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Serbia F3 - ceglana | ||||
23.08.18 2. runda | vs. Moez Echargui | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
22.08.18 1. runda | vs. Goran Markovic | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
20.08.18 Klasyf. | vs. Dusan Rajic | 6-4, 2-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
19.08.18 2. runda klasyf. | vs. Thomas Bosancic | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
18.08.18 1. runda klasyf. | vs. Luc Hoppler | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Serbia F2 - ceglana | ||||
13.08.18 Klasyf. | vs. Barnaby Smith | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
12.08.18 2. runda klasyf. | vs. Thomas Bosancic | 6-4, 4-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
11.08.18 1. runda klasyf. | vs. Tomislav Edward Papac | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Slovakia F3 - ceglana | ||||
05.08.18 1. runda klasyf. | vs. Joshua Goodger | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Liberec Challenger - ceglana | ||||
29.07.18 2. runda klasyf. | vs. Nik Razborsek | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
28.07.18 1. runda klasyf. | vs. Radek Cyprich | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Slovakia F1 - ceglana | ||||
22.07.18 2. runda klasyf. | vs. Albert Sprlak Puk | 6-3, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.07.18 1. runda klasyf. | vs. Dacian Simion | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Czech Republic - ceglana | ||||
11.07.18 2. runda | vs. Dominik Kellovsky | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.07.18 1. runda | vs. Shuichi Sekiguchi | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Czech Republic - ceglana | ||||
14.05.18 Klasyf. | vs. Marek Semjan | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.05.18 2. runda klasyf. | vs. Roman Arendar | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
12.05.18 1. runda klasyf. | vs. Tomas Fabian | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Turkey F12 - ceglana | ||||
24.03.18 1. runda klasyf. | vs. Denys Klok | 3-6, 6-3, 5-7 | szczegóły meczu | |
Turkey F11 - ceglana | ||||
17.03.18 1. runda klasyf. | vs. Gabriel Donev | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu |