MECZ
26.10.15 | 1. runda | Nik Razborsek | Ergi Kirkin | 6-2, 6-1 | Turkey F43 | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Nik Razborsek | Ergi Kirkin | |
1. podanie % | 36/54 (67%) | 25/47 (53%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 27/36 (75%) | 9/25 (36%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 7/18 (39%) | 9/22 (41%) |
Zdobyte break-ball | 6/12 (50%) | 1/8 (13%) |
Punkty zdobyte przez return | 29/47 (62%) | 20/54 (37%) |
Zdobyte punkty – razem | 63/101 (62%) | 38/101 (38%) |
Double foul | 1 | 2 |
Asy |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Nik Razborsek vs. Ergi Kirkin - Wzajemne mecze
03.02.19 | Półfinał | Ergi Kirkin | Nik Razborsek | Ergi Kirkin - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | M15 Antalya | ceglana |
16.01.18 | Klasyf. | Nik Razborsek | Ergi Kirkin | 7-64, 0-6, 6-2 | szczegóły meczu | Turkey F2 | twarda |
26.10.15 | 1. runda | Nik Razborsek | Ergi Kirkin | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | Turkey F43 | twarda |
Nik Razborsek form & Ergi Kirkin form
Nik Razborsek - ostatnie mecze
Davis Cup - trawiasta | ||||
10.03.20 Rubber 1 | vs. Aisam Qureshi | 6-4, 5-7, 6-71 | szczegóły meczu | |
M15 Trnava - halowa | ||||
27.02.20 2. runda | vs. Danylo Kalenichenko | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
25.02.20 1. runda | vs. Andrew Paulson | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
22.01.20 1. runda | vs. Marlon Vankan | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Opava - dywanowa | ||||
31.10.19 2. runda | vs. Jaroslav Pospisil | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
29.10.19 1. runda | vs. Francesco Vilardo | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25+H Ricany - ceglana | ||||
27.09.19 Ćwierćfinał | vs. Michael Vrbensky | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
26.09.19 2. runda | vs. Jiri Jenicek | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
25.09.19 1. runda | vs. Vaclav Safranek | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Gyor - ceglana | ||||
29.08.19 2. runda | vs. Roberto Cid Subervi | 4-6, 6-71 | szczegóły meczu | |
28.08.19 1. runda | vs. Domagoj Biljesko | 2-6, 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Portoroz Challenger - twarda | ||||
12.08.19 1. runda | vs. Antoine Cornut-Chauvinc | 4-6, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Bolzano - ceglana | ||||
30.07.19 1. runda | vs. Mick Veldheer | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Bad - ceglana | ||||
26.07.19 Półfinał | vs. Adrian Obert | 4-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
25.07.19 Ćwierćfinał | vs. Sebastian Prechtel | 6-4, 7-64 | szczegóły meczu | |
24.07.19 2. runda | vs. Gabriele Moghini | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
23.07.19 1. runda | vs. Kai Lemstra | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Umag - ceglana | ||||
14.07.19 1. runda klasyf. | vs. Salvatore Caruso | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Den - ceglana | ||||
04.07.19 2. runda | vs. Geoffrey Blancaneaux | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
02.07.19 1. runda | vs. Jay Zwinkels | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Kamen - ceglana | ||||
27.06.19 2. runda | vs. Riccardo Maiga | 5-7, 6-71 | szczegóły meczu | |
25.06.19 1. runda | vs. Henri Squire | 6-2, 2-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Kaltenkirchen - ceglana | ||||
11.06.19 1. runda | vs. Damien Wenger | 6-4, 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Kiseljak - ceglana | ||||
02.06.19 Ćwierćfinał | vs. Martins Podzus | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
31.05.19 2. runda | vs. Frane Nincevic | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
28.05.19 1. runda | vs. Gorazd Srbljak | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25+H Jablonec - ceglana | ||||
23.05.19 1. runda | vs. Andrew Paulson | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Troisdorf - ceglana | ||||
08.05.19 2. runda | vs. Pavle Daljev | - | szczegóły meczu | |
07.05.19 1. runda | vs. Nikolas Walterscheid-Tukic | 6-2, 3-3, Nikolas Walterscheid-Tukic - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Tabarka - ceglana | ||||
19.04.19 Ćwierćfinał | vs. Constantin Schmitz | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu |
Ergi Kirkin - ostatnie mecze
M25 Santa - ceglana | ||||
28.03.24 2. runda | vs. Gianmarco Ferrari | 7-65, 6-1 | szczegóły meczu | |
26.03.24 1. runda | vs. Denis Constantin Spiridon | 6-4, 7-63 | szczegóły meczu | |
Hamburg Challenger - halowa | ||||
14.03.24 2. runda | vs. Yuta Shimizu | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Illya Marchenko | 4-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Torello - twarda | ||||
10.03.24 Półfinał | vs. Giles Hussey | 6-3, 6-71, 6-1 | szczegóły meczu | |
10.03.24 Finał | vs. Adria Soriano Barrera | 7-68, 2-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
08.03.24 Ćwierćfinał | vs. Nikoloz Basilashvili | 4-6, 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
07.03.24 2. runda | vs. Kazuki Nishiwaki | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
06.03.24 1. runda | vs. Albert Pedrico Kravtsov | 3-6, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Villena - twarda | ||||
28.02.24 1. runda | vs. Giorgio Tabacco | 3-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
Manama Challenger - twarda | ||||
12.02.24 Klasyf. | vs. Viktor Durasovic | 6-72, 3-6 | szczegóły meczu | |
12.02.24 1. runda klasyf. | vs. Petr Nesterov | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
27.01.24 Półfinał | vs. Cezar Cretu | 2-6, 7-5, 4-6 | szczegóły meczu | |
26.01.24 Ćwierćfinał | vs. Vlad Andrei Dancu | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
25.01.24 2. runda | vs. Simon Anthony Ivanov | 6-0, 3-0, Simon Anthony Ivanov - krecz | szczegóły meczu | |
24.01.24 1. runda | vs. Branko Djuric | 6-4, 7-67 | szczegóły meczu | |
M25 Doha - twarda | ||||
20.01.24 Finał | vs. Khumoun Sultanov | 3-6, 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
19.01.24 Półfinał | vs. Ali Habib | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
18.01.24 Ćwierćfinał | vs. Masamichi Imamura | 7-63, 7-65 | szczegóły meczu | |
17.01.24 2. runda | vs. Yi Zhou | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
16.01.24 1. runda | vs. Anmar Faleh Alhogbani | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Nonthaburi 2 - twarda | ||||
07.01.24 1. runda klasyf. | vs. Yusuke Takahashi | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Nonthaburi 1 - twarda | ||||
31.12.23 1. runda klasyf. | vs. Marat Sharipov (RUS) | 6-4, 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Monastir - twarda | ||||
17.11.23 Ćwierćfinał | vs. Hady Habib | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
16.11.23 2. runda | vs. Martyn Pawelski | 7-5, 6-75, 6-1 | szczegóły meczu | |
15.11.23 1. runda | vs. Gabriele Piraino | 6-0, 7-5 | szczegóły meczu | |
Sofia - halowa | ||||
04.11.23 1. runda klasyf. | vs. Francesco Passaro | 7-5, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Bergamo Challenger - halowa | ||||
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Jelle Sels | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Hamburg Challenger - halowa | ||||
16.10.23 1. runda | vs. Adam Walton | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Malaga Challenger - twarda | ||||
08.10.23 1. runda klasyf. | vs. Ugo Blanchet | 3-6, 0-4, - Ergi Kirkin - krecz | szczegóły meczu |