MECZ
28.08.19 | 1. runda | Nik Razborsek | Domagoj Biljesko | 2-6, 6-2, 6-2 | M25 Gyor | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Nik Razborsek | Domagoj Biljesko | |
1. podanie % | 52/81 (64%) | 37/65 (57%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 33/52 (63%) | 25/37 (68%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 13/29 (45%) | 6/28 (21%) |
Zdobyte break-ball | 7/10 (70%) | 5/12 (42%) |
Punkty zdobyte przez return | 34/65 (52%) | 35/81 (43%) |
Zdobyte punkty – razem | 80/146 (55%) | 66/146 (45%) |
Double foul | 5 | 12 |
Asy | 4 | 4 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Nik Razborsek | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Domagoj Biljesko | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Nik Razborsek | 2-0 | |
0-0 | ||
2-1 | Domagoj Biljesko | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-40 | ||
Nik Razborsek | 2-2 | |
0-0 | ||
2-3 | Domagoj Biljesko | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30 | ||
Nik Razborsek | 2-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
2-5 | Domagoj Biljesko | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
2-6 |
2 | ||
Nik Razborsek | 0-0 | |
0-0 | ||
1-0 | Domagoj Biljesko | |
Nik Razborsek | 2-0 | |
2-1 | Domagoj Biljesko | |
0-0, 0-30, 0-40 | ||
Nik Razborsek | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
3-2 | Domagoj Biljesko | |
0-0, 0-30, 40-30[BP] | ||
Nik Razborsek | 4-2 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
5-2 | Domagoj Biljesko | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
6-2 |
3 | ||
Nik Razborsek | 0-0 | |
0-0 | ||
0-1 | Domagoj Biljesko | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Nik Razborsek | 1-1 | |
0-0, 15-0 | ||
2-1 | Domagoj Biljesko | |
0-0 | ||
Nik Razborsek | 2-2 | |
3-2 | Domagoj Biljesko | |
Nik Razborsek | 4-2 | |
0-0, 15-0, 40-15 | ||
5-2 | Domagoj Biljesko | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-2 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Nik Razborsek vs. Domagoj Biljesko - Wzajemne mecze
28.08.19 | 1. runda | Nik Razborsek | Domagoj Biljesko | 2-6, 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | M25 Gyor | ceglana |
Nik Razborsek form & Domagoj Biljesko form
Nik Razborsek - ostatnie mecze
Davis Cup - trawiasta | ||||
10.03.20 Rubber 1 | vs. Aisam Qureshi | 6-4, 5-7, 6-71 | szczegóły meczu | |
M15 Trnava - halowa | ||||
27.02.20 2. runda | vs. Danylo Kalenichenko | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
25.02.20 1. runda | vs. Andrew Paulson | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
22.01.20 1. runda | vs. Marlon Vankan | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Opava - dywanowa | ||||
31.10.19 2. runda | vs. Jaroslav Pospisil | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
29.10.19 1. runda | vs. Francesco Vilardo | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25+H Ricany - ceglana | ||||
27.09.19 Ćwierćfinał | vs. Michael Vrbensky | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
26.09.19 2. runda | vs. Jiri Jenicek | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
25.09.19 1. runda | vs. Vaclav Safranek | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Gyor - ceglana | ||||
29.08.19 2. runda | vs. Roberto Cid Subervi | 4-6, 6-71 | szczegóły meczu | |
28.08.19 1. runda | vs. Domagoj Biljesko | 2-6, 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Portoroz Challenger - twarda | ||||
12.08.19 1. runda | vs. Antoine Cornut-Chauvinc | 4-6, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Bolzano - ceglana | ||||
30.07.19 1. runda | vs. Mick Veldheer | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Bad - ceglana | ||||
26.07.19 Półfinał | vs. Adrian Obert | 4-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
25.07.19 Ćwierćfinał | vs. Sebastian Prechtel | 6-4, 7-64 | szczegóły meczu | |
24.07.19 2. runda | vs. Gabriele Moghini | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
23.07.19 1. runda | vs. Kai Lemstra | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Umag - ceglana | ||||
14.07.19 1. runda klasyf. | vs. Salvatore Caruso | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Den - ceglana | ||||
04.07.19 2. runda | vs. Geoffrey Blancaneaux | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
02.07.19 1. runda | vs. Jay Zwinkels | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Kamen - ceglana | ||||
27.06.19 2. runda | vs. Riccardo Maiga | 5-7, 6-71 | szczegóły meczu | |
25.06.19 1. runda | vs. Henri Squire | 6-2, 2-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Kaltenkirchen - ceglana | ||||
11.06.19 1. runda | vs. Damien Wenger | 6-4, 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Kiseljak - ceglana | ||||
02.06.19 Ćwierćfinał | vs. Martins Podzus | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
31.05.19 2. runda | vs. Frane Nincevic | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
28.05.19 1. runda | vs. Gorazd Srbljak | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25+H Jablonec - ceglana | ||||
23.05.19 1. runda | vs. Andrew Paulson | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Troisdorf - ceglana | ||||
08.05.19 2. runda | vs. Pavle Daljev | - | szczegóły meczu | |
07.05.19 1. runda | vs. Nikolas Walterscheid-Tukic | 6-2, 3-3, Nikolas Walterscheid-Tukic - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Tabarka - ceglana | ||||
19.04.19 Ćwierćfinał | vs. Constantin Schmitz | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu |
Domagoj Biljesko - ostatnie mecze
M15 Opatija - ceglana | ||||
18.03.24 2. runda klasyf. | vs. Emanuele Mazzeschi | 3-6, 6-3, 4-10 | szczegóły meczu | |
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Edoardo Cherie Ligniere | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Rovinj - ceglana | ||||
13.03.24 1. runda | vs. Kevin Humpfner | 6-4, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Porec - ceglana | ||||
03.03.24 1. runda klasyf. | vs. Noah Perfetti | 6-2, 4-6, 5-10 | szczegóły meczu | |
M25 Zlatibor - ceglana | ||||
27.09.23 2. runda klasyf. | vs. Niksa Arsic | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
26.09.23 1. runda klasyf. | vs. Melik Feler | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Maribor - ceglana | ||||
06.09.23 1. runda | vs. Matej Dodig | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Maribor - ceglana | ||||
31.08.23 1. runda | vs. Fausto Tabacco | 6-1, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Osijek - ceglana | ||||
09.08.23 1. runda | vs. Romeo Hadzimehmedovic | 7-5, 6-74, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Novi - ceglana | ||||
31.07.23 1. runda klasyf. | vs. Louis Tessa | 3-6, 7-5, 7-10 | szczegóły meczu | |
M15 Celje - ceglana | ||||
29.06.23 1. runda | vs. Timofey Stepanov | 5-7, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Store - ceglana | ||||
21.06.23 1. runda | vs. Corey Gaal | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Doboj - ceglana | ||||
10.05.23 1. runda | vs. Sasa Markovic | 6-77, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Osijek - ceglana | ||||
03.05.23 1. runda | vs. Sebastian Sorger | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Split - ceglana | ||||
20.04.23 2. runda | vs. Eric Vanshelboim | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.04.23 1. runda | vs. Jerko Brkic | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Opatija - ceglana | ||||
22.03.23 1. runda | vs. Matej Dodig | 6-3, 4-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
M15 Rovinj - ceglana | ||||
15.03.23 1. runda | vs. Federico Arnaboldi | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Porec - ceglana | ||||
08.03.23 1. runda | vs. Sergi Perez Contri | 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Trnava - halowa | ||||
08.12.22 2. runda | vs. Roy Smith | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.12.22 1. runda | vs. Chak Lam Coleman Wong | 7-65, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Trnava - halowa | ||||
29.11.22 Klasyf. | vs. Michal Krajci | 4-6, 7-5, 8-10 | szczegóły meczu | |
28.11.22 1. runda klasyf. | vs. Patrik Jurina | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Heraklion - twarda | ||||
23.11.22 1. runda | vs. Titouan Droguet | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Heraklion - twarda | ||||
16.11.22 1. runda | vs. Marko Topo | 4-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
15.11.22 Klasyf. | vs. Adam Jurajda | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
14.11.22 2. runda klasyf. | vs. Alexander Orlov | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
13.11.22 1. runda klasyf. | vs. Graham Maassen | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
09.11.22 1. runda | vs. Tim Sandkaulen | 6-3, 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Pirot - ceglana | ||||
22.09.22 2. runda | vs. Gabriel Donev | 7-5, 2-6, 5-7 | szczegóły meczu |