MECZ
09.11.18 | Ćwierćfinał | Niels Lootsma | Petr Michnev | 6-1, 3-0, - krecz | Czech Republic | halowa |
STATYSTYKA MECZU
Niels Lootsma | Petr Michnev | |
1. podanie % | 17/27 (63%) | 19/35 (54%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 13/17 (76%) | 8/19 (42%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 7/10 (70%) | 6/16 (38%) |
Punkty zdobyte przez return | 21/35 (60%) | 7/27 (26%) |
Zdobyte punkty – razem | 41/62 (66%) | 21/62 (34%) |
Double foul | 0 | 2 |
Asy | 2 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Niels Lootsma | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Petr Michnev | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Niels Lootsma | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
Niels Lootsma | 3-0 | |
Niels Lootsma | 4-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
Niels Lootsma | 5-0 | |
0-0, 40-40, 40-A[BP] | ||
5-1 | Petr Michnev | |
6-1 |
2 | ||
Niels Lootsma | 0-0 | |
0-0, 40-15, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Petr Michnev | |
0-0, 40-40 | ||
2-0 | Petr Michnev | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
3-0 | Petr Michnev | |
3-0 |
3 | ||
- krecz |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Niels Lootsma vs. Petr Michnev - Wzajemne mecze
09.11.18 | Ćwierćfinał | Niels Lootsma | Petr Michnev | 6-1, 3-0, Petr Michnev - krecz | szczegóły meczu | Czech Republic | halowa |
16.03.17 | 2. runda | Petr Michnev | Niels Lootsma | 3-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | Italy F4 | halowa |
03.12.16 | Finał | Petr Michnev | Niels Lootsma | 7-62, 6-4 | szczegóły meczu | Czech Republic | halowa |
23.10.16 | Finał | Petr Michnev | Niels Lootsma | 7-66, 7-5 | szczegóły meczu | Czech Republic | dywanowa |
16.10.16 | Finał | Petr Michnev | Niels Lootsma | 3-6, 7-64, 6-4 | szczegóły meczu | Czech Republic | dywanowa |
Niels Lootsma form & Petr Michnev form
Niels Lootsma - ostatnie mecze
M15 Haren - ceglana | ||||
29.08.22 2. runda klasyf. | vs. Philipp Pavlenko | 7-63, 1-6, 1-10 | szczegóły meczu | |
28.08.22 1. runda klasyf. | vs. Quinten Kleiboer | 6-2, 1-6, 12-10 | szczegóły meczu | |
M25 Oldenzaal - ceglana | ||||
24.08.22 1. runda | vs. Mathys Erhard | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
22.08.22 Klasyf. | vs. Rik Muller | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
21.08.22 2. runda klasyf. | vs. Daniel Verbeek | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Santo - twarda | ||||
28.02.22 2. runda klasyf. | vs. Ellis Short | - | szczegóły meczu | |
27.02.22 1. runda klasyf. | vs. Christian Flemming Petersen Justo | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Santo - twarda | ||||
21.02.22 2. runda klasyf. | vs. Lucca Pinto | - | szczegóły meczu | |
20.02.22 1. runda klasyf. | vs. Eudy Ledesma Mercedes | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Oldenzaal - ceglana | ||||
20.08.21 2. runda | vs. Giles Hussey | 6-3, 2-6, 0-3, - Niels Lootsma - krecz | szczegóły meczu | |
18.08.21 1. runda | vs. Niklas Guttau | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Cairo - ceglana | ||||
14.12.19 Półfinał | vs. Manuel Guinard | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
13.12.19 Ćwierćfinał | vs. Alex Marti Pujolras | 4-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
12.12.19 2. runda | vs. Jaime Caldes | 6-2, 3-6, 6-0 | szczegóły meczu | |
11.12.19 1. runda | vs. Omar El-Moslemany | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
M15 Cairo - ceglana | ||||
05.12.19 2. runda | vs. Simone Roncalli | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
04.12.19 1. runda | vs. Jose Fco. Vidal Azorin | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Cairo - ceglana | ||||
27.11.19 1. runda | vs. Facundo Juarez | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Prague - halowa | ||||
06.11.19 1. runda | vs. Artem Dubrivnyy | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Opava - dywanowa | ||||
30.10.19 1. runda | vs. Mattia Bellucci | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Olomouc - dywanowa | ||||
19.10.19 Półfinał | vs. Jaroslav Pospisil | 6-75, 2-6 | szczegóły meczu | |
18.10.19 Ćwierćfinał | vs. Petr Nouza | 6-4, 7-64 | szczegóły meczu | |
17.10.19 2. runda | vs. Emiliano Maggioli | 6-1, 7-64 | szczegóły meczu | |
16.10.19 1. runda | vs. Andrej Glvac | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25+H Nevers - halowa | ||||
01.10.19 1. runda | vs. Dan Added | 2-6, 2-3, - Niels Lootsma - krecz | szczegóły meczu | |
M25+H Ricany - ceglana | ||||
28.09.19 Półfinał | vs. Vit Kopriva | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
27.09.19 Ćwierćfinał | vs. Petr Nouza | 4-6, 7-63, 7-5 | szczegóły meczu | |
26.09.19 2. runda | vs. Wojciech Marek | 6-73, 7-64, 7-5 | szczegóły meczu | |
24.09.19 1. runda | vs. Pascal Meis | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25+H Plaisir - halowa | ||||
18.09.19 1. runda | vs. Antoine Bellier | 4-6, 7-64, 3-6 | szczegóły meczu |
Petr Michnev - ostatnie mecze
M15 Rovinj - ceglana | ||||
14.03.24 2. runda | vs. Viacheslav Bielinskyi | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Tommaso Compagnucci | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
12.03.24 Klasyf. | vs. Christian Fellin | 4-6, 6-2, 10-2 | szczegóły meczu | |
11.03.24 1. runda klasyf. | vs. Daniel Bagnolini | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
11.03.24 2. runda klasyf. | vs. Jan Dimitrijevic | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Pardubice - ceglana | ||||
20.09.23 1. runda | vs. Louis Wessels | 6-3, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.09.23 Klasyf. | vs. Aljaz Jeran | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
18.09.23 2. runda klasyf. | vs. Vojtech Mares | 7-64, 2-6, 10-6 | szczegóły meczu | |
17.09.23 1. runda klasyf. | vs. Ondrej Kratochvil | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Jablonec - ceglana | ||||
31.08.23 2. runda | vs. Jiri Barnat | 6-73, 2-6 | szczegóły meczu | |
30.08.23 1. runda | vs. Akram El Sallaly | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
29.08.23 Klasyf. | vs. Filip Vacula | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
28.08.23 2. runda klasyf. | vs. Dung Em Oliver Dao | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
27.08.23 1. runda klasyf. | vs. Milosz Sroka | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Wroclaw - ceglana | ||||
30.06.21 1. runda | vs. Orlando Luz | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
29.06.21 Klasyf. | vs. Alibek Kachmazov | 4-6, 6-3, 10-7 | szczegóły meczu | |
28.06.21 2. runda klasyf. | vs. Taiyo Yamanaka | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
27.06.21 1. runda klasyf. | vs. Leon Hoeveler | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Skopje - ceglana | ||||
09.06.21 1. runda | vs. Miljan Zekic | 1-3, - Petr Michnev - krecz | szczegóły meczu | |
08.06.21 Klasyf. | vs. Leonid Sheyngezikht | 6-2, 2-6, 10-6 | szczegóły meczu | |
07.06.21 2. runda klasyf. | vs. Mario Aleksic | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Skopje - ceglana | ||||
03.06.21 2. runda | vs. Miljan Zekic | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
02.06.21 1. runda | vs. Ronan Joncour | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
01.06.21 Klasyf. | vs. Boris Butulija | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
31.05.21 2. runda klasyf. | vs. Samuele Pieri | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
30.05.21 1. runda klasyf. | vs. Relja Eskic | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Prague - ceglana | ||||
11.05.21 Klasyf. | vs. Adam Pavlasek | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.05.21 2. runda klasyf. | vs. Roman Postolka | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
09.05.21 1. runda klasyf. | vs. Vojtech Vlkovsky | 2-6, 7-5, 10-8 | szczegóły meczu | |
M15 Sibenik - ceglana | ||||
20.04.21 1. runda | vs. Francesco Vilardo | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu |