MECZ
07.12.16 | 2. runda | Niels Lootsma | Matej Vocel | 6-3, 6-4 | Czech Republic | dywanowa |
STATYSTYKA MECZU
Niels Lootsma | Matej Vocel | |
1. podanie % | 36/54 (67%) | 26/52 (50%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 30/36 (83%) | 20/26 (77%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 8/18 (44%) | 11/26 (42%) |
Zdobyte break-ball | 3/5 (60%) | 1/1 (100%) |
Punkty zdobyte przez return | 21/52 (40%) | 16/54 (30%) |
Zdobyte punkty – razem | 59/106 (56%) | 47/106 (44%) |
Double foul | 3 | 4 |
Asy | 7 | 5 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Niels Lootsma vs. Matej Vocel - Wzajemne mecze
29.11.17 | 1. runda | Matej Vocel | Niels Lootsma | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | Czech Republic | halowa |
16.11.17 | 2. runda | Niels Lootsma | Matej Vocel | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | Czech Republic | halowa |
07.12.16 | 2. runda | Niels Lootsma | Matej Vocel | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | Czech Republic | dywanowa |
20.10.16 | 2. runda | Niels Lootsma | Matej Vocel | 6-74, 6-2, 7-63 | szczegóły meczu | Czech Republic | dywanowa |
Niels Lootsma form & Matej Vocel form
Niels Lootsma - ostatnie mecze
M15 Haren - ceglana | ||||
29.08.22 2. runda klasyf. | vs. Philipp Pavlenko | 7-63, 1-6, 1-10 | szczegóły meczu | |
28.08.22 1. runda klasyf. | vs. Quinten Kleiboer | 6-2, 1-6, 12-10 | szczegóły meczu | |
M25 Oldenzaal - ceglana | ||||
24.08.22 1. runda | vs. Mathys Erhard | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
22.08.22 Klasyf. | vs. Rik Muller | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
21.08.22 2. runda klasyf. | vs. Daniel Verbeek | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Santo - twarda | ||||
28.02.22 2. runda klasyf. | vs. Ellis Short | - | szczegóły meczu | |
27.02.22 1. runda klasyf. | vs. Christian Flemming Petersen Justo | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Santo - twarda | ||||
21.02.22 2. runda klasyf. | vs. Lucca Pinto | - | szczegóły meczu | |
20.02.22 1. runda klasyf. | vs. Eudy Ledesma Mercedes | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Oldenzaal - ceglana | ||||
20.08.21 2. runda | vs. Giles Hussey | 6-3, 2-6, 0-3, - Niels Lootsma - krecz | szczegóły meczu | |
18.08.21 1. runda | vs. Niklas Guttau | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Cairo - ceglana | ||||
14.12.19 Półfinał | vs. Manuel Guinard | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
13.12.19 Ćwierćfinał | vs. Alex Marti Pujolras | 4-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
12.12.19 2. runda | vs. Jaime Caldes | 6-2, 3-6, 6-0 | szczegóły meczu | |
11.12.19 1. runda | vs. Omar El-Moslemany | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
M15 Cairo - ceglana | ||||
05.12.19 2. runda | vs. Simone Roncalli | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
04.12.19 1. runda | vs. Jose Fco. Vidal Azorin | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Cairo - ceglana | ||||
27.11.19 1. runda | vs. Facundo Juarez | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Prague - halowa | ||||
06.11.19 1. runda | vs. Artem Dubrivnyy | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Opava - dywanowa | ||||
30.10.19 1. runda | vs. Mattia Bellucci | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Olomouc - dywanowa | ||||
19.10.19 Półfinał | vs. Jaroslav Pospisil | 6-75, 2-6 | szczegóły meczu | |
18.10.19 Ćwierćfinał | vs. Petr Nouza | 6-4, 7-64 | szczegóły meczu | |
17.10.19 2. runda | vs. Emiliano Maggioli | 6-1, 7-64 | szczegóły meczu | |
16.10.19 1. runda | vs. Andrej Glvac | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25+H Nevers - halowa | ||||
01.10.19 1. runda | vs. Dan Added | 2-6, 2-3, - Niels Lootsma - krecz | szczegóły meczu | |
M25+H Ricany - ceglana | ||||
28.09.19 Półfinał | vs. Vit Kopriva | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
27.09.19 Ćwierćfinał | vs. Petr Nouza | 4-6, 7-63, 7-5 | szczegóły meczu | |
26.09.19 2. runda | vs. Wojciech Marek | 6-73, 7-64, 7-5 | szczegóły meczu | |
24.09.19 1. runda | vs. Pascal Meis | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25+H Plaisir - halowa | ||||
18.09.19 1. runda | vs. Antoine Bellier | 4-6, 7-64, 3-6 | szczegóły meczu |
Matej Vocel - ostatnie mecze
M25 Toulouse - halowa | ||||
20.03.24 1. runda | vs. Alexis Gautier | 2-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
18.03.24 Klasyf. | vs. Pierre Delage | 1-6, 6-3, 10-8 | szczegóły meczu | |
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Mat Epee | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Creteil - halowa | ||||
11.03.24 Klasyf. | vs. Arthur Nagel | 1-6, 6-3, 8-10 | szczegóły meczu | |
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Raphael Vaksmann | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Faro - twarda | ||||
26.02.24 Klasyf. | vs. Goncalo Falcao | 6-1, 5-7, 6-10 | szczegóły meczu | |
25.02.24 1. runda klasyf. | vs. Lukas Hellum Lilleengen | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Oberhaching - halowa | ||||
12.02.24 Klasyf. | vs. Leopold Zima | 3-6, 7-63, 3-10 | szczegóły meczu | |
11.02.24 2. runda klasyf. | vs. Maurus Malgiaritta | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
M25 Doha - twarda | ||||
14.01.24 1. runda klasyf. | vs. Josh Reid | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Doha - twarda | ||||
11.01.24 2. runda | vs. Saba Purtseladze | 7-61, 6-76, 1-6 | szczegóły meczu | |
10.01.24 1. runda | vs. Mashari Nawaf | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
09.01.24 Klasyf. | vs. Michal Lusovsky | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
08.01.24 1. runda klasyf. | vs. Ruslan Serazhetdinov | 6-3, 4-6, 10-3 | szczegóły meczu | |
M25 Vale - twarda | ||||
23.11.23 2. runda | vs. Elliot Benchetrit | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
22.11.23 1. runda | vs. Goncalo Falcao | 6-3, 7-65 | szczegóły meczu | |
M25 Vale - twarda | ||||
16.11.23 2. runda | vs. Tiago Pereira | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
15.11.23 1. runda | vs. Tiago Boschmans | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Trnava - halowa | ||||
10.11.23 Ćwierćfinał | vs. Karl Friberg | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
09.11.23 2. runda | vs. Henri Squire | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
08.11.23 1. runda | vs. Jonas Forejtek | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
07.11.23 Klasyf. | vs. Peter Buldorini | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
06.11.23 1. runda klasyf. | vs. Vitalii Hnidets | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
22.03.23 1. runda | vs. Tomas Lanik | 6-3, 5-7, 0-2, - Matej Vocel - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
15.03.23 1. runda | vs. Lukas Pokorny | 6-4, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Vila - twarda | ||||
14.02.23 Klasyf. | vs. Nikolay Nedelchev | 6-75, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.02.23 2. runda klasyf. | vs. Daniel Marincas | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Vila - twarda | ||||
11.02.23 Półfinał | vs. Valentin Royer | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
10.02.23 Ćwierćfinał | vs. Sebastian Fanselow | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
10.02.23 2. runda | vs. Simon Beaupain | 6-4, 6-73, 6-1 | szczegóły meczu |