MECZ
02.05.18 | 1. runda | Nicolas Xiviller | Anze Arh | 6-71, 6-4, 6-3 | Egypt F16 | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Nicolas Xiviller | Anze Arh | |
1. podanie % | 55/98 (56%) | 47/97 (48%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 33/55 (60%) | 34/47 (72%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 26/43 (60%) | 20/50 (40%) |
Zdobyte break-ball | 6/12 (50%) | 4/8 (50%) |
Punkty zdobyte przez return | 43/97 (44%) | 39/98 (40%) |
Zdobyte punkty – razem | 102/195 (52%) | 93/195 (48%) |
Double foul | 3 | 6 |
Asy | 6 | 4 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Anze Arh | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Nicolas Xiviller | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
Nicolas Xiviller | 1-1 | |
0-0, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
Nicolas Xiviller | 1-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-3 | Anze Arh | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Nicolas Xiviller | 2-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
3-3 | Anze Arh | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Nicolas Xiviller | 3-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
4-4 | Anze Arh | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Nicolas Xiviller | 4-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-5 | Anze Arh | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Nicolas Xiviller | 5-6 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
Nicolas Xiviller | 6-6 | |
0-0, 0-4, 0-5, 0-6, 1-6 | ||
6-71 |
2 | ||
Nicolas Xiviller | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Anze Arh | |
0-0, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Nicolas Xiviller | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
Nicolas Xiviller | 2-1 | |
Nicolas Xiviller | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-3 | Anze Arh | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Nicolas Xiviller | 2-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
3-4 | Anze Arh | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Nicolas Xiviller | 4-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
5-4 | Anze Arh | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-4 |
3 | ||
Nicolas Xiviller | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-1 | Anze Arh | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Nicolas Xiviller | 0-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-2 | Anze Arh | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Nicolas Xiviller | 1-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-3 | Anze Arh | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Nicolas Xiviller | 3-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
4-3 | Anze Arh | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Nicolas Xiviller | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
6-3 |
Urugway
11.11.98, 25 lat
11.11.98, 25 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Słowenia
14.02.99, 25 lat
14.02.99, 25 lat
Nicolas Xiviller vs. Anze Arh - Wzajemne mecze
02.05.18 | 1. runda | Nicolas Xiviller | Anze Arh | 6-71, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | Egypt F16 | ceglana |
Nicolas Xiviller form & Anze Arh form
Nicolas Xiviller - ostatnie mecze
Tunisia F23 - ceglana | ||||
11.06.18 Klasyf. | vs. Francesco Garzelli | 4-6, 0-2, - Nicolas Xiviller - krecz | szczegóły meczu | |
10.06.18 2. runda klasyf. | vs. Ameur Ben Hassen | 6-2, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
09.06.18 1. runda klasyf. | vs. Edoardo Lamberti | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Tunisia F22 - ceglana | ||||
07.06.18 2. runda | vs. Juan Ignacio Galarza | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
05.06.18 1. runda | vs. Ameur Ben Hassen | 3-6, 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Spain F11 - ceglana | ||||
15.05.18 1. runda | vs. Alvaro Lopez San Martin | 0-6, 0-2, - Nicolas Xiviller - krecz | szczegóły meczu | |
14.05.18 Klasyf. | vs. Alex Martinez | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
13.05.18 2. runda klasyf. | vs. Facundo Furci | 7-63, 6-3 | szczegóły meczu | |
12.05.18 1. runda klasyf. | vs. Axel Herberg | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Egypt F17 - ceglana | ||||
08.05.18 1. runda | vs. Nicolo Turchetti | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Egypt F16 - ceglana | ||||
03.05.18 2. runda | vs. Thomas Statzberger | 2-5, - Nicolas Xiviller - krecz | szczegóły meczu | |
02.05.18 1. runda | vs. Anze Arh | 6-71, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Egypt F15 - ceglana | ||||
26.04.18 2. runda | vs. Pol Toledo Bague | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
24.04.18 1. runda | vs. Boris Butulija | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
Turkey F15 - ceglana | ||||
16.04.18 Klasyf. | vs. Nerman Fatic | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.04.18 2. runda klasyf. | vs. Linus Frost | 7-63, 6-2 | szczegóły meczu | |
14.04.18 1. runda klasyf. | vs. Fabian Van Der Lans | 7-64, 6-0 | szczegóły meczu | |
Turkey F14 - ceglana | ||||
08.04.18 2. runda klasyf. | vs. Patryk Krolik | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
07.04.18 1. runda klasyf. | vs. Philip Bachmaier | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Turkey F13 - ceglana | ||||
02.04.18 Klasyf. | vs. Felipe Meligeni Alves | 6-2, 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
01.04.18 2. runda klasyf. | vs. Aliaksandr Prudnikau | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
31.03.18 1. runda klasyf. | vs. Gokalp Ayar | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
Turkey F12 - ceglana | ||||
26.03.18 Klasyf. | vs. Lars Hoischen | 4-6, 7-63, 4-6 | szczegóły meczu | |
25.03.18 2. runda klasyf. | vs. Octavio Volpi | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
24.03.18 1. runda klasyf. | vs. Filip Ambrozy | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
Turkey F11 - ceglana | ||||
21.03.18 1. runda | vs. Ivan Nedelko | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
20.03.18 Klasyf. | vs. Jannis Kahlke | 4-6, 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
19.03.18 2. runda klasyf. | vs. Patric Prinoth | 6-2, 7-67 | szczegóły meczu | |
17.03.18 1. runda klasyf. | vs. Niklas Koch | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
Turkey F10 - ceglana | ||||
12.03.18 2. runda klasyf. | vs. Boris Butulija | 3-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu |
Anze Arh - ostatnie mecze
M25 Kiseljak - ceglana | ||||
23.05.21 1. runda klasyf. | vs. Stevan Popovic | 4-6, 6-4, 4-10 | szczegóły meczu | |
M15 Jerusalem - twarda | ||||
11.05.21 Klasyf. | vs. Reese Stalder | 6-79, 4-6 | szczegóły meczu | |
10.05.21 2. runda klasyf. | vs. Jaden Weekes | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
09.05.21 1. runda klasyf. | vs. Shahar Gabay | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Ramat - twarda | ||||
03.05.21 2. runda klasyf. | vs. Raz Haviv | 1-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
02.05.21 1. runda klasyf. | vs. Inbar Shiloah | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Sibenik - ceglana | ||||
19.04.21 1. runda klasyf. | vs. Martin Zeljenka | 5-7, 6-1, 3-10 | szczegóły meczu | |
M15 Opatija - ceglana | ||||
21.03.21 1. runda klasyf. | vs. Peter Goldsteiner | 6-0, 2-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
M15 Rovinj - ceglana | ||||
14.03.21 1. runda klasyf. | vs. Francesco Passaro | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Santo - twarda | ||||
06.12.20 1. runda klasyf. | vs. Credit Chaiyarin | 1-4, - Anze Arh - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
02.11.20 1. runda klasyf. | vs. Arjun Kadhe | 6-76, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
25.10.20 1. runda klasyf. | vs. Lorenzo Claverie | 6-73, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
21.10.20 1. runda | vs. Dusty H. Boyer | 6-4, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
11.10.20 1. runda klasyf. | vs. Cayetano March | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
07.10.20 1. runda | vs. Kelsey Stevenson | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Vogau - ceglana | ||||
16.08.20 1. runda klasyf. | vs. Alexander Erler | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
02.03.20 2. runda klasyf. | vs. Danylo Veremeychuk | 5-7, 7-62, 8-10 | szczegóły meczu | |
01.03.20 1. runda klasyf. | vs. Yu Lun Xie | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Antalya - ceglana | ||||
24.02.20 2. runda klasyf. | vs. Bogdan Ionut Apostol | 6-3, 2-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
23.02.20 1. runda klasyf. | vs. Moritz Stoeger | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
17.02.20 2. runda klasyf. | vs. Luca Prevosto | 6-3, 4-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
16.02.20 1. runda klasyf. | vs. Philip Bachmaier | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
21.01.20 Klasyf. | vs. Valentin Lapalu | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
20.01.20 2. runda klasyf. | vs. Halil Aydogdu | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
19.01.20 1. runda klasyf. | vs. Jonathan Atwater | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
16.01.20 2. runda | vs. Javier Barranco Cosano | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
15.01.20 1. runda | vs. Gianni Mina | 6-72, 6-1, 3-2, Gianni Mina - krecz | szczegóły meczu | |
14.01.20 Klasyf. | vs. Osman Torski | 6-3, 2-6, 10-7 | szczegóły meczu | |
13.01.20 2. runda klasyf. | vs. Antonio Mazzeo | 6-75, 6-2, 10-8 | szczegóły meczu | |
12.01.20 1. runda klasyf. | vs. Timothy Lim | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu |