MECZ
30.11.17 | 2. runda | Nicolas Santos | Enrique Bogo | 6-2, 6-0 | Brazil F4 | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Nicolas Santos | Enrique Bogo | |
1. podanie % | 22/46 (48%) | 13/41 (32%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 15/22 (68%) | 3/13 (23%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 13/24 (54%) | 8/28 (29%) |
Zdobyte break-ball | 7/10 (70%) | 2/8 (25%) |
Punkty zdobyte przez return | 30/41 (73%) | 18/46 (39%) |
Zdobyte punkty – razem | 58/87 (67%) | 29/87 (33%) |
Double foul | 5 | 5 |
Asy | 2 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Brazylia
24.07.95, 28 lat
20280 $
24.07.95, 28 lat
20280 $
Nicolas Santos vs. Enrique Bogo - Wzajemne mecze
30.11.17 | 2. runda | Nicolas Santos | Enrique Bogo | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | Brazil F4 | ceglana |
03.11.14 | 1. runda klasyf. | Nicolas Santos | Enrique Bogo | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | Brazil F12 | ceglana |
18.08.14 | Klasyf. | Nicolas Santos | Enrique Bogo | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | Brazil F8 | ceglana |
Nicolas Santos form & Enrique Bogo form
Nicolas Santos - ostatnie mecze
Brazil F8 - ceglana | ||||
10.11.18 Półfinał | vs. Joao Souza | 2-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
09.11.18 Ćwierćfinał | vs. Carlos Eduardo Severino | 6-2, 2-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
08.11.18 2. runda | vs. Gabriel Ciro Da Silva | 4-6, 7-5, 3-2, Gabriel Ciro Da Silva - krecz | szczegóły meczu | |
06.11.18 1. runda | vs. Joao Hinsching | 4-6, 6-3, 7-61 | szczegóły meczu | |
Brazil F7 - ceglana | ||||
02.11.18 Ćwierćfinał | vs. Felipe Meligeni Alves | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
31.10.18 2. runda | vs. Carlos Eduardo Severino | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
30.10.18 1. runda | vs. Damien Wenger | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
Brazil F6 - ceglana | ||||
25.10.18 2. runda | vs. Felipe Meligeni Alves | 6-77, 4-6 | szczegóły meczu | |
23.10.18 1. runda | vs. Igor Gimenez | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Brazil F5 - ceglana | ||||
18.10.18 2. runda | vs. Francisco Cerundolo | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
16.10.18 1. runda | vs. Joao Pedro Okano | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Peru F3 - ceglana | ||||
12.10.18 Ćwierćfinał | vs. Diego Hidalgo | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
11.10.18 2. runda | vs. Duilio Beretta | 6-2, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
09.10.18 1. runda | vs. Alexander Merino | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Peru F2 - ceglana | ||||
04.10.18 2. runda | vs. Bastian Malla | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
03.10.18 1. runda | vs. Federico Zeballos | 6-4, 2-5, Federico Zeballos - krecz | szczegóły meczu | |
Peru F1 - ceglana | ||||
27.09.18 Ćwierćfinał | vs. Gonzalo Villanueva | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
26.09.18 2. runda | vs. Jorge Brian Panta Herreros | 4-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
24.09.18 1. runda | vs. Federico Juan Aguilar | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
Brazil F4 - ceglana | ||||
17.05.18 2. runda | vs. Gonzalo Lama | 6-4, 6-77, 2-6 | szczegóły meczu | |
15.05.18 1. runda | vs. Felipe Assuncao Garla | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
Brazil F3 - ceglana | ||||
12.05.18 Półfinał | vs. Oscar Jose Gutierrez | 6-4, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.05.18 Ćwierćfinał | vs. Christian Lindell | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
09.05.18 2. runda | vs. Asdrubal Gobernate | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
07.05.18 1. runda | vs. Wilson Leite | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Brazil F2 - ceglana | ||||
02.05.18 2. runda | vs. Carlos Eduardo Severino | 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
30.04.18 1. runda | vs. Marcos Vinicius Da Silva Dias | 4-6, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Brazil F1 - ceglana | ||||
25.04.18 2. runda | vs. Christian Lindell | 6-72, 4-6 | szczegóły meczu | |
23.04.18 1. runda | vs. Mateus Alves | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Turkey F9 - ceglana | ||||
05.03.18 Klasyf. | vs. Gabi Adrian Boitan | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu |
Enrique Bogo - ostatnie mecze
M25 Maceio - ceglana | ||||
21.03.24 2. runda | vs. Harrison Adams | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.03.24 1. runda | vs. Gabriel Roveri Sidney | 3-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
18.03.24 Klasyf. | vs. Eugenio Almeida Junior | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Bruno Granzotto | 1-6, 6-3, 10-5 | szczegóły meczu | |
M25 Feira - twarda | ||||
11.03.24 Klasyf. | vs. Joaquim Almeida | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Daniel Vecchio Couldrey Rebelo | 6-4, 7-64 | szczegóły meczu | |
M25 Recife - ceglana | ||||
04.03.24 Klasyf. | vs. Victor Hugo Remondy Pagotto | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
03.03.24 1. runda klasyf. | vs. Ronaldo Alexandre | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Piracicaba Challenger - ceglana | ||||
29.01.24 1. runda klasyf. | vs. Mariano Kestelboim | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Madrid - ceglana | ||||
04.12.23 2. runda klasyf. | vs. Nil Regas Luis | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
03.12.23 1. runda klasyf. | vs. Diego Jimenez | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Madrid - twarda | ||||
26.11.23 1. runda klasyf. | vs. Samuel Martinez Arjona | 6-73, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Alcala - twarda | ||||
19.11.23 1. runda klasyf. | vs. Carlos Martinez Garzon | 6-2, 4-6, 9-11 | szczegóły meczu | |
M15 Valencia - ceglana | ||||
12.11.23 1. runda klasyf. | vs. Carles Cordoba | 6-3, 5-7, 8-10 | szczegóły meczu | |
M25 Benicarlo - ceglana | ||||
07.11.23 Klasyf. | vs. Vicente Oliver Moratalla | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
06.11.23 2. runda klasyf. | vs. Alejandro Juan Mano | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
05.11.23 1. runda klasyf. | vs. Pedro Andre De Almeida Santos | 6-4, 5-7, 11-9 | szczegóły meczu | |
M25 Zlatibor - ceglana | ||||
26.09.23 1. runda klasyf. | vs. Andrea Fiorentini | 1-6, 7-5, 7-10 | szczegóły meczu | |
M15 Kursumlijska - ceglana | ||||
19.09.23 Klasyf. | vs. Andrea Fiorentini | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
18.09.23 2. runda klasyf. | vs. Aleksa Smiljanic | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Kursumlijska - ceglana | ||||
12.09.23 Klasyf. | vs. Aleksandar Mihailovic | 7-64, 4-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
11.09.23 2. runda klasyf. | vs. Alexey Aleshchev | 6-4, 4-6, 12-10 | szczegóły meczu | |
M15 Bucharest - ceglana | ||||
29.08.23 1. runda | vs. Federico Campana | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Targu - ceglana | ||||
15.08.23 Klasyf. | vs. Lorenzo Ferri | 6-3, 0-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
14.08.23 2. runda klasyf. | vs. Facundo Bermejo | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
13.08.23 1. runda klasyf. | vs. Jamie Krattiger | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Curtea - ceglana | ||||
08.08.23 2. runda klasyf. | vs. Nikola Kolyachev | 1-6, 6-2, 9-11 | szczegóły meczu | |
M25 Pitesti - ceglana | ||||
31.07.23 Klasyf. | vs. David Cristian Carteputreda | 2-6, 7-5, 9-11 | szczegóły meczu | |
30.07.23 1. runda klasyf. | vs. Andrei-Cristian Jinga | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Perugia - ceglana | ||||
23.07.23 1. runda klasyf. | vs. Noah Perfetti | 6-4, 2-6, 4-10 | szczegóły meczu |