MECZ
21.08.17 | Klasyf. | Nicolas Ferrando | Pietro Mugelli | 6-3, 6-0 | Hungary F6 | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Argentyna
25.06.96, 27 lat
25.06.96, 27 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Włochy
19.03.00, 24 lat
19.03.00, 24 lat
Nicolas Ferrando vs. Pietro Mugelli - Wzajemne mecze
21.08.17 | Klasyf. | Nicolas Ferrando | Pietro Mugelli | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | Hungary F6 | ceglana |
Nicolas Ferrando form & Pietro Mugelli form
Nicolas Ferrando - ostatnie mecze
Argentina F5 - ceglana | ||||
11.09.18 Klasyf. | vs. Nicolas Bruna | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
11.09.18 1. runda | vs. Francisco Comesana | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
10.09.18 2. runda klasyf. | vs. Oscar Gabriel Ortiz | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
Belgium F10 - ceglana | ||||
27.08.18 1. runda | vs. Mats Rosenkranz | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
26.08.18 Klasyf. | vs. Luke Stevenson | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
25.08.18 1. runda klasyf. | vs. Marek Podlesak | 2-6, 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
Belgium F9 - ceglana | ||||
19.08.18 2. runda klasyf. | vs. Victor Ouvrard | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Netherlands F4 - ceglana | ||||
12.08.18 2. runda klasyf. | vs. Maikel Borg | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Belgium F7 - ceglana | ||||
07.08.18 1. runda | vs. Maikel Borg | 6-74, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.08.18 Klasyf. | vs. Maikel Borg | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.08.18 2. runda klasyf. | vs. Alwin Kleinen | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
04.08.18 1. runda klasyf. | vs. Tim Gennes | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Belgium F5 - ceglana | ||||
21.07.18 2. runda klasyf. | vs. Buvaysar Gadamauri | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
France F11 - ceglana | ||||
24.06.18 Klasyf. | vs. Theo Arribage | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
23.06.18 1. runda klasyf. | vs. Changli Zhang | 6-4, 3-6, 7-65 | szczegóły meczu | |
Israel F3 - twarda | ||||
19.03.18 Klasyf. | vs. Yankel Zemel | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.03.18 2. runda klasyf. | vs. Saar Rogovski | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
18.03.18 1. runda klasyf. | vs. Shadi Al Tori | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Israel F2 - twarda | ||||
12.03.18 2. runda klasyf. | vs. Ran Amar | 4-6, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.03.18 1. runda klasyf. | vs. Saar Rogovski | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Israel F1 - twarda | ||||
07.03.18 2. runda | vs. Yannick Mertens | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.03.18 1. runda | vs. Michael Boguslavsky | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
04.03.18 Klasyf. | vs. Orel Ovil | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
03.03.18 1. runda klasyf. | vs. Edward Harwood | 7-65, 2-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
03.03.18 2. runda klasyf. | vs. Raz Katz | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Argentina F12 - ceglana | ||||
05.12.17 1. runda | vs. Santiago Bramajo | 1-6, 0-1, - Nicolas Ferrando - krecz | szczegóły meczu | |
04.12.17 Klasyf. | vs. Tomas Reche | 0-6, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
04.12.17 2. runda klasyf. | vs. Julian Gimenez | 5-7, 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
Argentina F11 - ceglana | ||||
27.11.17 1. runda | vs. Santiago Rodriguez Taverna | 4-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
Argentina F10 - ceglana | ||||
22.11.17 1. runda | vs. Franco Emanuel Egea | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu |
Pietro Mugelli - ostatnie mecze
M15 Monastir - twarda | ||||
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Philip Hjorth | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Roland Stuurman | 1-6, 6-4, 8-10 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Oluwaseun Peter Ogunsakin | 6-3, 6-73, 4-10 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. Aleksander Chayka | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
14.02.24 1. runda | vs. Chirag Duhan | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
18.12.23 2. runda klasyf. | vs. Ezequiel Monferrer | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
17.12.23 1. runda klasyf. | vs. Ivan Anhelov | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
11.12.23 2. runda klasyf. | vs. Zoran Ludoski | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.12.23 1. runda klasyf. | vs. Jasper Cleland | 7-64, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
03.12.23 1. runda klasyf. | vs. Adam Bajurko | 4-6, 6-4, 6-10 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
27.11.23 2. runda klasyf. | vs. Cing-Yang Meng | 2-6, 6-71 | szczegóły meczu | |
26.11.23 1. runda klasyf. | vs. Aleksei Vidunov | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Sharm - twarda | ||||
31.10.23 Klasyf. | vs. Philip Henning | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
30.10.23 2. runda klasyf. | vs. Rakhimbek Ibrakhimov | 3-6, 6-3, 10-6 | szczegóły meczu | |
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Ioan Alexandru Teglas | 7-61, Ioan Alexandru Teglas - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Karim El Feky | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Yinchuan - twarda | ||||
14.08.23 2. runda klasyf. | vs. Zhenxiong Dong | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.08.23 1. runda klasyf. | vs. Chenyang Li | 6-4, 4-6, 13-11 | szczegóły meczu | |
M25 Anning - ceglana | ||||
31.07.23 2. runda klasyf. | vs. Aleksander Chayka | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
30.07.23 1. runda klasyf. | vs. Wai Yu Kai | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Fuzhou - twarda | ||||
16.07.23 1. runda klasyf. | vs. Ki Lung Ng | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Shanghai - twarda | ||||
10.07.23 2. runda klasyf. | vs. Antoine Berger | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
09.07.23 1. runda klasyf. | vs. Jiang Yi Qing | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Tianjin - twarda | ||||
03.07.23 2. runda klasyf. | vs. Jimmy Yang | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
02.07.23 1. runda klasyf. | vs. Haoda Jiang | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Tianjin - twarda | ||||
26.06.23 2. runda klasyf. | vs. Changli Zhang | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
25.06.23 1. runda klasyf. | vs. Zijiang Yang | 3-6, 6-3, 10-6 | szczegóły meczu | |
M25 Sharm - twarda | ||||
09.04.23 1. runda klasyf. | vs. Erik Arutiunian | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
03.04.23 2. runda klasyf. | vs. Irakli Tsurtsumia | 7-5, 4-6, 10-12 | szczegóły meczu | |
02.04.23 1. runda klasyf. | vs. Ariel Bouskila | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu |