MECZ
17.09.20 | 2. runda | Nicolas Alvarez Varona | Joao Monteiro | 6-2, 3-6, 6-4 | M15 Sintra | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Nicolas Alvarez Varona | Joao Monteiro | |
1. podanie % | 43/69 (62%) | 66/90 (73%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 32/43 (74%) | 41/66 (62%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 16/26 (62%) | 13/24 (54%) |
Zdobyte break-ball | 4/11 (36%) | 2/4 (50%) |
Punkty zdobyte przez return | 36/90 (40%) | 21/69 (30%) |
Zdobyte punkty – razem | 84/159 (53%) | 75/159 (47%) |
Double foul | ||
Asy | 8 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Joao Monteiro | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Nicolas Alvarez Varona | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-1 | Joao Monteiro | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Nicolas Alvarez Varona | 1-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
2-2 | Joao Monteiro | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Nicolas Alvarez Varona | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
4-2 | Joao Monteiro | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Nicolas Alvarez Varona | 5-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Joao Monteiro | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Nicolas Alvarez Varona | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
1-1 | Joao Monteiro | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Nicolas Alvarez Varona | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-2 | Joao Monteiro | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Nicolas Alvarez Varona | 2-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
2-4 | Joao Monteiro | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Nicolas Alvarez Varona | 2-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-5 | Joao Monteiro | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
3-6 |
3 | ||
Nicolas Alvarez Varona | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Joao Monteiro | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Nicolas Alvarez Varona | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-1 | Joao Monteiro | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Nicolas Alvarez Varona | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-1 | Joao Monteiro | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Nicolas Alvarez Varona | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-2 | Joao Monteiro | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Nicolas Alvarez Varona | 5-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-4 | Joao Monteiro | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-4 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Nicolas Alvarez Varona vs. Joao Monteiro - Wzajemne mecze
17.09.20 | 2. runda | Nicolas Alvarez Varona | Joao Monteiro | 6-2, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | M15 Sintra | twarda |
11.09.20 | Ćwierćfinał | Nicolas Alvarez Varona | Joao Monteiro | 6-3, 4-1, Joao Monteiro - krecz | szczegóły meczu | M15 Sintra | twarda |
Nicolas Alvarez Varona form & Joao Monteiro form
Nicolas Alvarez Varona - ostatnie mecze
Girona Challenger - ceglana | ||||
26.03.24 1. runda | vs. Marco Trungelliti | 5-7, 6-1, 5-7 | szczegóły meczu | |
Murcia Challenger - ceglana | ||||
21.03.24 2. runda | vs. Bu Yunchaokete | 6-75, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.03.24 1. runda | vs. Stefano Napolitano | 6-0, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
18.03.24 Klasyf. | vs. Raul Brancaccio | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Carlos Lopez Montagud | 6-4, 5-7, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
05.03.24 Klasyf. | vs. Dinko Dinev | 6-73, 4-6 | szczegóły meczu | |
04.03.24 2. runda klasyf. | vs. Leonardo Borrelli | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
03.03.24 1. runda klasyf. | vs. Umut Kaan Yenilmez | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Oeiras 2 - halowa | ||||
09.01.24 1. runda | vs. Elmer Moller | 5-7, 0-1, - Nicolas Alvarez Varona - krecz | szczegóły meczu | |
Oeiras 1 - halowa | ||||
02.01.24 1. runda | vs. Paul Jubb | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
Maspalomas Challenger - ceglana | ||||
28.11.23 1. runda | vs. Kilian Feldbausch | 2-4, - Nicolas Alvarez Varona - krecz | szczegóły meczu | |
Valencia Challenger - ceglana | ||||
20.11.23 Klasyf. | vs. Miguel Damas | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
19.11.23 1. runda klasyf. | vs. Lorenzo Giustino | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Valencia - ceglana | ||||
16.11.23 2. runda | vs. Carlos Gimeno Valero | 1-6, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
14.11.23 1. runda | vs. Alex Marti Pujolras | 6-2, 6-73, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Benicarlo - ceglana | ||||
07.11.23 1. runda | vs. Alejandro Moro Canas | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Castellon - ceglana | ||||
19.10.23 2. runda | vs. Nikolay Nedelchev | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
19.10.23 Ćwierćfinał | vs. Miguel Damas | 6-79, 1-6 | szczegóły meczu | |
18.10.23 1. runda | vs. Cayetano March | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Vigo - ceglana | ||||
13.10.23 Ćwierćfinał | vs. Alejo Sanchez Quilez | 1-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
12.10.23 2. runda | vs. Tomas Curras Abasolo | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
11.10.23 1. runda | vs. Rafael Izquierdo Luque | 7-64, 3-4, Rafael Izquierdo Luque - krecz | szczegóły meczu | |
Murcia Challenger - ceglana | ||||
04.04.23 1. runda | vs. Borna Gojo | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Tenerife 3 - twarda | ||||
06.02.23 1. runda klasyf. | vs. Oscar Jose Gutierrez | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Tenerife 2 - twarda | ||||
04.02.23 Półfinał | vs. Matteo Arnaldi | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
03.02.23 Ćwierćfinał | vs. Alejandro Moro Canas | 1-6, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
01.02.23 2. runda | vs. Ryan Peniston | 5-7, 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
30.01.23 1. runda | vs. Salvatore Caruso | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
Maia Challenger - ceglana | ||||
29.11.22 1. runda | vs. Riccardo Bonadio | 4-6, 6-2, 6-77 | szczegóły meczu | |
Valencia Challenger - ceglana | ||||
22.11.22 1. runda | vs. Pablo Llamas Ruiz | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu |
Joao Monteiro - ostatnie mecze
Maia Challenger - ceglana | ||||
28.11.20 1. runda klasyf. | vs. Michael Vrbensky | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Quinta - twarda | ||||
07.11.20 Ćwierćfinał | vs. Nuno Borges | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
07.11.20 2. runda | vs. Viktor Galovic | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
04.11.20 1. runda | vs. Terence Das | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Lisbon Challenger - ceglana | ||||
10.10.20 1. runda klasyf. | vs. Guilherme Clezar | 7-65, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Setubal - twarda | ||||
04.10.20 1. runda klasyf. | vs. George Loffhagen | 6-74, 6-74 | szczegóły meczu | |
M25 Porto - twarda | ||||
30.09.20 1. runda | vs. Tiago Cacao | 7-65, 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sintra - twarda | ||||
17.09.20 2. runda | vs. Nicolas Alvarez Varona | 2-6, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
16.09.20 1. runda | vs. Benjamin Lock | 6-1, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Sintra - twarda | ||||
11.09.20 Ćwierćfinał | vs. Nicolas Alvarez Varona | 3-6, 1-4, - Joao Monteiro - krecz | szczegóły meczu | |
10.09.20 2. runda | vs. Ricardo Ojeda Lara | 6-4, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
08.09.20 1. runda | vs. Fermin Tenti | 6-3, 6-77, 6-2 | szczegóły meczu | |
All Lower - ceglana | ||||
17.07.20 1. runda | vs. Gastao Elias | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
16.07.20 1. runda | vs. Duarte Vale | 6-77, 7-65, 6-3 | szczegóły meczu | |
10.07.20 1. runda | vs. Frederico Ferreira Silva | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.07.20 1. runda | vs. Fabio Coelho | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
03.07.20 1. runda | vs. Joao Sousa | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
26.06.20 1. runda | vs. Gastao Elias | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Vale - twarda | ||||
26.02.20 1. runda | vs. Ricardo Ojeda Lara | 6-73, 3-3, - Joao Monteiro - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
16.02.20 Finał | vs. Aziz Kijametovic | 6-3, 6-74, 5-7 | szczegóły meczu | |
15.02.20 Półfinał | vs. Remy Bertola | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
14.02.20 Ćwierćfinał | vs. Arnaud Bovy | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
13.02.20 2. runda | vs. Adam Moundir | 7-65, 6-4 | szczegóły meczu | |
12.02.20 1. runda | vs. Francesco Vilardo | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
10.02.20 2. runda klasyf. | vs. Aloys Johannes Willem Van Baal | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
10.02.20 Klasyf. | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
09.02.20 1. runda klasyf. | vs. Nicolo Crespi | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
06.02.20 2. runda | vs. Sebastian Baez | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
05.02.20 1. runda | vs. Giacomo Dambrosi | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
03.02.20 2. runda klasyf. | vs. Aloys Johannes Willem Van Baal | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu |