MECZ
03.10.17 | 1. runda | Nicolas Alberto Arreche | Santiago Villarruel | 5-7, 6-2, 6-4 | Bolivia F3 | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Nicolas Alberto Arreche | Santiago Villarruel | |
1. podanie % | 58/86 (67%) | 60/100 (60%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 40/58 (69%) | 40/60 (67%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 16/28 (57%) | 18/40 (45%) |
Zdobyte break-ball | 5/13 (38%) | 3/4 (75%) |
Punkty zdobyte przez return | 42/100 (42%) | 30/86 (35%) |
Zdobyte punkty – razem | 98/186 (53%) | 88/186 (47%) |
Double foul | 7 | 7 |
Asy | 9 | 5 |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Argentyna
17.12.96, 27 lat
17.12.96, 27 lat
Nicolas Alberto Arreche vs. Santiago Villarruel - Wzajemne mecze
03.10.17 | 1. runda | Nicolas Alberto Arreche | Santiago Villarruel | 5-7, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | Bolivia F3 | ceglana |
18.09.17 | 1. runda | Nicolas Alberto Arreche | Santiago Villarruel | 3-6, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | Bolivia F1 | ceglana |
Nicolas Alberto Arreche form & Santiago Villarruel form
Nicolas Alberto Arreche - ostatnie mecze
M15 Cordoba - ceglana | ||||
08.04.21 2. runda | vs. Tomas Farjat | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
06.04.21 1. runda | vs. Juan Bautista Torres | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Villa - ceglana | ||||
31.03.21 1. runda | vs. Benjamin Dhoe | 6-73, 6-4, 5-7 | szczegóły meczu | |
M25 Hurlingham - ceglana | ||||
06.03.20 Ćwierćfinał | vs. Hernan Casanova | 6-4, 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
05.03.20 2. runda | vs. Gonzalo Villanueva | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
04.03.20 1. runda | vs. Tomas Farjat | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Cordoba - ceglana | ||||
26.02.20 1. runda | vs. Santiago Rodriguez Taverna | 6-73, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Punta - ceglana | ||||
19.02.20 1. runda | vs. Juan Manuel Cerundolo | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Lima - ceglana | ||||
14.02.20 Ćwierćfinał | vs. Tomas Barrios Vera | 6-72, 0-6 | szczegóły meczu | |
13.02.20 2. runda | vs. Matias Zukas | 6-73, 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
11.02.20 1. runda | vs. Oscar Jose Gutierrez | 7-65, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Lima - ceglana | ||||
03.02.20 Klasyf. | vs. Franco Agamenone | 2-6, 6-4, 6-10 | szczegóły meczu | |
03.02.20 2. runda klasyf. | vs. Martin Pestana | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Weston - ceglana | ||||
28.01.20 Klasyf. | vs. Alan Kohen | 3-6, 6-1, 9-11 | szczegóły meczu | |
28.01.20 2. runda klasyf. | vs. Sebastian Murillo | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
27.01.20 1. runda klasyf. | vs. Alejandro Moro Canas | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Cancun - twarda | ||||
23.01.20 1. runda | vs. Simon Carr | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Cancun - twarda | ||||
15.01.20 1. runda | vs. David Fox | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
21.11.19 2. runda | vs. Duje Ajdukovic | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
20.11.19 1. runda | vs. George Loffhagen | 6-75, 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
13.11.19 1. runda | vs. Vladislav Ivanov | 6-74, 6-2, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
08.11.19 Ćwierćfinał | vs. Fabian Marozsan | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
07.11.19 2. runda | vs. Jonathan Eysseric | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
06.11.19 1. runda | vs. Dragos Dima | 2-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Tabarka - ceglana | ||||
29.10.19 1. runda | vs. Mariano Navone | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Tabarka - ceglana | ||||
26.10.19 2. runda | vs. Benjamin Dhoe | 3-6, 6-3, 7-10 | szczegóły meczu | |
22.10.19 1. runda | vs. Lorenzo Bocchi | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Tabarka - ceglana | ||||
19.10.19 Półfinał | vs. Pol Toledo Bague | 6-4, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
18.10.19 Ćwierćfinał | vs. Octavio Volpi | 7-65, 6-1 | szczegóły meczu | |
17.10.19 2. runda | vs. Daniele Capecchi | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu |
Santiago Villarruel - ostatnie mecze
Bolivia F3 - ceglana | ||||
03.10.17 1. runda | vs. Nicolas Alberto Arreche | 7-5, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
02.10.17 Klasyf. | vs. Eduardo Ribeiro | 7-66, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
02.10.17 1. runda klasyf. | vs. Nicolas Bruna | 6-2, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
02.10.17 2. runda klasyf. | vs. Nicolas Bianchi | 6-0, 7-5 | szczegóły meczu | |
Bolivia F2 - ceglana | ||||
25.09.17 1. runda klasyf. | vs. Luis Valero | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Bolivia F1 - ceglana | ||||
18.09.17 1. runda | vs. Nicolas Alberto Arreche | 6-3, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Tunisia F19 - ceglana | ||||
15.05.17 2. runda klasyf. | vs. Anas Fattar | 1-6, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
15.05.17 Klasyf. | vs. Maxence Broville | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Tunisia F18 - ceglana | ||||
11.05.17 2. runda | vs. Michael Linzer | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
09.05.17 1. runda | vs. James Allemby | 2-6, 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
08.05.17 2. runda klasyf. | vs. Fabio Mercuri | 3-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
08.05.17 Klasyf. | vs. Felipe Derdoy | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
Tunisia F8 - ceglana | ||||
27.02.17 2. runda klasyf. | vs. Miguel Semmler | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
27.02.17 1. runda klasyf. | vs. Fabio Mercuri | 7-64, 6-2 | szczegóły meczu | |
Tunisia F7 - ceglana | ||||
20.02.17 1. runda klasyf. | vs. Leonardo Borlenghi Ruas | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
20.02.17 Klasyf. | vs. Cristian Carli | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
20.02.17 2. runda klasyf. | vs. Matteo Tinelli | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Tunisia F6 - ceglana | ||||
13.02.17 1. runda klasyf. | vs. Danail Banov | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
13.02.17 2. runda klasyf. | vs. Giuliano Benedetti | 6-4, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Tunisia F5 - ceglana | ||||
06.02.17 1. runda klasyf. | vs. Anupam Kumar | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
06.02.17 Klasyf. | vs. Jacopo Berrettini | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.02.17 2. runda klasyf. | vs. Giuseppe Tresca | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
Tunisia F33 - ceglana | ||||
23.11.16 1. runda | vs. Sergio Martos Gornes | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Tunisia F32 - ceglana | ||||
15.11.16 1. runda | vs. Goncalo Oliveira | 4-6, 7-5, 6-70 | szczegóły meczu | |
14.11.16 Klasyf. | vs. Roberto Preka | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
14.11.16 2. runda klasyf. | vs. Johann Soares Valinho | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Tunisia F31 - ceglana | ||||
10.11.16 2. runda | vs. Adria Mas Mascolo | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
08.11.16 1. runda | vs. Cristian Carli | 6-2, 3-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
07.11.16 2. runda klasyf. | vs. Alexandre Rodrigues Girotto | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
07.11.16 Klasyf. | vs. Niccolo Apostolico | 7-61, 6-1 | szczegóły meczu |