MECZ
28.04.18 | 1. runda klasyf. | Nick Cmager | Vital Flurin Leuch | 6-3, 6-1 | Turkey F17 | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
SÅ‚owenia
19.12.99, 24 lat
19.12.99, 24 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Lichtensztein
11.05.97, 26 lat
11.05.97, 26 lat
Nick Cmager vs. Vital Flurin Leuch - Wzajemne mecze
01.08.18 | 1. runda | Vital Flurin Leuch | Nick Cmager | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | Austria F5 | ceglana |
28.04.18 | 1. runda klasyf. | Nick Cmager | Vital Flurin Leuch | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | Turkey F17 | ceglana |
Nick Cmager form & Vital Flurin Leuch form
Nick Cmager - ostatnie mecze
Portoroz Challenger - twarda | ||||
04.08.18 1. runda klasyf. | vs. Albano Olivetti | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Austria F5 - ceglana | ||||
01.08.18 1. runda | vs. Vital Flurin Leuch | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
30.07.18 Klasyf. | vs. Marco Corino | 6-72, 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
29.07.18 2. runda klasyf. | vs. Matei Adrian Georgescu | 7-64, 6-3 | szczegóły meczu | |
28.07.18 1. runda klasyf. | vs. Viboosh Chandrasekar | 6-0, 4-1, Viboosh Chandrasekar - krecz | szczegóły meczu | |
Slovakia F1 - ceglana | ||||
21.07.18 1. runda klasyf. | vs. Alessandro Ricci | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Hungary F5 - ceglana | ||||
16.06.18 1. runda klasyf. | vs. Eduardo Dischinger | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Hungary F3 - ceglana | ||||
22.05.18 1. runda | vs. Artur Shakhnubaryan | 7-63, 2-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
21.05.18 Klasyf. | vs. Tim Van Der Horst | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
20.05.18 2. runda klasyf. | vs. David Damian Brna | 6-2, 5-7, 6-4 | szczegóły meczu | |
19.05.18 1. runda klasyf. | vs. Gergo Potz Nagy | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
Hungary F2 - ceglana | ||||
15.05.18 1. runda | vs. Lukas Klein | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
14.05.18 Klasyf. | vs. David Damian Brna | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
13.05.18 2. runda klasyf. | vs. Balint Czigler | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
12.05.18 1. runda klasyf. | vs. Gergo Potz Nagy | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
Turkey F18 - ceglana | ||||
07.05.18 Klasyf. | vs. Koray Kirci | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
06.05.18 2. runda klasyf. | vs. Cade Birrell | 3-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
06.05.18 1. runda klasyf. | vs. Stephan Drugan | 6-0, 4-0, Stephan Drugan - krecz | szczegóły meczu | |
Turkey F17 - ceglana | ||||
30.04.18 Klasyf. | vs. Juan Rafael Bisono | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
29.04.18 2. runda klasyf. | vs. Gleb Alekseenko | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
28.04.18 1. runda klasyf. | vs. Vital Flurin Leuch | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu |
Vital Flurin Leuch - ostatnie mecze
M15 Oberhaching - halowa | ||||
16.02.20 1. runda klasyf. | vs. Liam Gavrielides | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
17.11.19 1. runda klasyf. | vs. Vasileios Voltirakis | 3-6, 6-3, 7-10 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
10.11.19 1. runda klasyf. | vs. Filippo Moroni | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Doha - twarda | ||||
22.10.19 Klasyf. | vs. Sidane Pontjodikromo | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
21.10.19 1. runda klasyf. | vs. Francis Pare | 3-6, 6-3, 10-7 | szczegóły meczu | |
M15 Doha - twarda | ||||
15.10.19 Klasyf. | vs. Sidane Pontjodikromo | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
14.10.19 1. runda klasyf. | vs. Francis Pare | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Horgen - ceglana | ||||
26.08.19 1. runda klasyf. | vs. Timo Lanz | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Schlieren - ceglana | ||||
19.08.19 Klasyf. | vs. Buvaysar Gadamauri | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.08.19 1. runda klasyf. | vs. Tim Hofmann | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Santa - ceglana | ||||
14.08.19 1. runda | vs. Alessandro Pecci | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.08.19 Klasyf. | vs. Matteo Gigante | 3-6, 6-4, 10-6 | szczegóły meczu | |
12.08.19 1. runda klasyf. | vs. Marco Corino | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Vogau - ceglana | ||||
06.08.19 Klasyf. | vs. Sandro Kopp | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
05.08.19 1. runda klasyf. | vs. Luka Stojanovic (SRB) | 1-6, 6-3, 10-4 | szczegóły meczu | |
M15 Wels - ceglana | ||||
22.07.19 1. runda klasyf. | vs. Samuel Hodor | 6-73, 6-3, 9-11 | szczegóły meczu | |
M15 Telfs - ceglana | ||||
08.07.19 1. runda klasyf. | vs. Stefano Battaglino | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M25 Santa - ceglana | ||||
29.04.19 Klasyf. | vs. Alexander Merino | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Santa - ceglana | ||||
22.04.19 1. runda klasyf. | vs. Rafael Mazon-Hernandez | 6-76, 5-7 | szczegóły meczu | |
Turkey F40 - ceglana | ||||
08.12.18 1. runda klasyf. | vs. Alexandru Vasile Manole | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Turkey F39 - ceglana | ||||
02.12.18 1. runda klasyf. | vs. Michael Jalpota | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
02.12.18 2. runda klasyf. | vs. Andrej Krajcik | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Turkey F33 - ceglana | ||||
23.10.18 1. runda | vs. Dante Gennaro | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
22.10.18 Klasyf. | vs. Horst Rieder | 6-4, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
21.10.18 2. runda klasyf. | vs. Nicholas Adesalu | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Turkey F32 - ceglana | ||||
13.10.18 1. runda klasyf. | vs. Niklas Guttau | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Turkey F31 - ceglana | ||||
06.10.18 1. runda klasyf. | vs. Artur Kulibaba | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Germany F14 - halowa | ||||
02.10.18 2. runda klasyf. | vs. Max Wiskandt | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
Netherlands F6 - ceglana | ||||
26.08.18 2. runda klasyf. | vs. John Harrison Richmond | 6-0, 4-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
Netherlands F5 - ceglana | ||||
18.08.18 1. runda klasyf. | vs. Maikel Borg | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu |