MECZ
29.03.19 | Ćwierćfinał | Nerman Fatic | Mike Urbanija | 6-3, 7-5 | M15 Opatija | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Nerman Fatic | Mike Urbanija | |
1. podanie % | 56/83 (67%) | 33/51 (65%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 37/56 (66%) | 23/33 (70%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 10/27 (37%) | 5/18 (28%) |
Zdobyte break-ball | 5/8 (63%) | 3/7 (43%) |
Punkty zdobyte przez return | 23/51 (45%) | 36/83 (43%) |
Zdobyte punkty – razem | 70/134 (52%) | 64/134 (48%) |
Double foul | 7 | 0 |
Asy | 0 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Nerman Fatic | 0-0 | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Mike Urbanija | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Nerman Fatic | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
2-1 | Mike Urbanija | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Nerman Fatic | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
4-1 | Mike Urbanija | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Nerman Fatic | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
5-2 | Mike Urbanija | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Nerman Fatic | 5-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Mike Urbanija | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Nerman Fatic | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-2 | Mike Urbanija | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Nerman Fatic | 1-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
2-2 | Mike Urbanija | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Nerman Fatic | 2-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-3 | Mike Urbanija | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Nerman Fatic | 4-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-4 | Mike Urbanija | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Nerman Fatic | 4-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
5-5 | Mike Urbanija | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Nerman Fatic | 6-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
7-5 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Nerman Fatic vs. Mike Urbanija - Wzajemne mecze
29.03.19 | Ćwierćfinał | Nerman Fatic | Mike Urbanija | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | M15 Opatija | ceglana |
Nerman Fatic form & Mike Urbanija form
Nerman Fatic - ostatnie mecze
Naples Challenger - ceglana | ||||
25.03.24 1. runda | vs. Ugo Blanchet | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Zadar Challenger - ceglana | ||||
18.03.24 1. runda | vs. Dimitar Kuzmanov | 0-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
Szekesfehervar Challenger - ceglana | ||||
13.03.24 2. runda | vs. Franco Agamenone | 6-4, 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
11.03.24 1. runda | vs. Pablo Llamas Ruiz | 6-4, 6-75, 6-0 | szczegóły meczu | |
Manama Challenger - twarda | ||||
14.02.24 2. runda | vs. Jakub Mensik | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.02.24 1. runda | vs. Goncalo Oliveira | 7-63, 7-65 | szczegóły meczu | |
Davis Cup - halowa | ||||
03.02.24 Rubber 1 | vs. Dimitar Kuzmanov | 3-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
11.01.24 2. runda klasyf. | vs. Terence Atmane | 3-6, 6-3, 5-7 | szczegóły meczu | |
09.01.24 1. runda klasyf. | vs. Illya Marchenko | 6-4, 7-65 | szczegóły meczu | |
Canberra Challenger - twarda | ||||
01.01.24 Klasyf. | vs. Denis Yevseyev | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
31.12.23 1. runda klasyf. | vs. Brandon Walkin | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Maspalomas Challenger - ceglana | ||||
29.11.23 1. runda | vs. Svyatoslav Gulin | 4-6, 2-3, - Nerman Fatic - krecz | szczegóły meczu | |
M25 Antalya - ceglana | ||||
26.11.23 Półfinał | vs. Alexander Weis | 5-7, 7-610, 6-2 | szczegóły meczu | |
26.11.23 Finał | vs. Jay Clarke | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
24.11.23 Ćwierćfinał | vs. Yanaki Milev | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
23.11.23 2. runda | vs. Sarp Agabigun | 6-2, 7-66 | szczegóły meczu | |
22.11.23 1. runda | vs. Jonas Forejtek | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
Sofia - halowa | ||||
05.11.23 Klasyf. | vs. Vitaliy Sachko | 7-62, 3-6, 6-77 | szczegóły meczu | |
04.11.23 1. runda klasyf. | vs. Yanaki Milev | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Ismaning Challenger - dywanowa | ||||
02.11.23 2. runda | vs. Lukas Klein | 7-60, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
01.11.23 1. runda | vs. Marius Copil | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
M25 Santa - ceglana | ||||
28.10.23 Ćwierćfinał | vs. Luciano Carraro | 6-0, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
25.10.23 2. runda | vs. Filip Duda | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
24.10.23 1. runda | vs. Felix Gill | 6-72, 4-1, Felix Gill - krecz | szczegóły meczu | |
M25 Santa - ceglana | ||||
20.10.23 Półfinał | vs. Felix Gill | 2-6, 6-2, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.10.23 Ćwierćfinał | vs. Giovanni Fonio | 7-64, 6-4 | szczegóły meczu | |
18.10.23 2. runda | vs. Kirill Kivattsev | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
16.10.23 1. runda | vs. Juan Bautista Otegui | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Lisbon Challenger - ceglana | ||||
03.10.23 1. runda | vs. Gastao Elias | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Braga Challenger - ceglana | ||||
26.09.23 1. runda | vs. Carlos Sanchez Jover | 3-6, 1-3, - Nerman Fatic - krecz | szczegóły meczu |
Mike Urbanija - ostatnie mecze
M25 Split - ceglana | ||||
25.04.22 2. runda klasyf. | vs. Sergi Perez Contri | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
24.04.22 1. runda klasyf. | vs. Vuk David Stramput | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Porec - ceglana | ||||
08.03.20 1. runda klasyf. | vs. Oleksandr Ovcharenko | 1-6, 2-3, - Mike Urbanija - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
18.02.20 Klasyf. | vs. Ljubomir Celebic | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
17.02.20 2. runda klasyf. | vs. Nicolas Demeroutis | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
16.02.20 1. runda klasyf. | vs. Maciej Rajski | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
12.02.20 1. runda | vs. Zsombor Velcz | 6-74, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.02.20 Klasyf. | vs. Lasse Muscheites | 7-64, 6-4 | szczegóły meczu | |
10.02.20 2. runda klasyf. | vs. Sandro Guscic | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
27.10.19 1. runda klasyf. | vs. Yuji Arimura | 6-4, 0-2, - Mike Urbanija - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
24.10.19 2. runda | vs. Peter Heller | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
22.10.19 1. runda | vs. Arda Azkara | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
02.10.19 1. runda | vs. Holger Rune | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
26.09.19 2. runda | vs. Ivan Nedelko | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
26.09.19 1. runda | vs. Michal Marko | 6-4, 2-0, Michal Marko - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
20.09.19 Ćwierćfinał | vs. Ivan Nedelko | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
19.09.19 2. runda | vs. Kelsey Stevenson | 7-65, 6-3 | szczegóły meczu | |
18.09.19 1. runda | vs. Gabriele Bosio | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Trieste - ceglana | ||||
03.09.19 1. runda | vs. Sadio Doumbia | 3-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
02.09.19 Klasyf. | vs. Gabriele Bosio | 3-6, 6-3, 2-10 | szczegóły meczu | |
M25 Schlieren - ceglana | ||||
21.08.19 1. runda | vs. Mischa Lanz | 3-6, 6-1, 3-6 | szczegóły meczu | |
Portoroz Challenger - twarda | ||||
12.08.19 1. runda | vs. Artem Dubrivnyy | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Vogau - ceglana | ||||
07.08.19 1. runda | vs. Yvo Panak | 6-1, 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.08.19 Klasyf. | vs. Kris Krawcewicz | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
05.08.19 1. runda klasyf. | vs. Leonid Parchomovskij | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Piestany - ceglana | ||||
16.07.19 1. runda | vs. Dalibor Svrcina | 5-7, 6-4, 6-72 | szczegóły meczu | |
M15 Tabarka - ceglana | ||||
26.06.19 1. runda | vs. Filip Cristian Jianu | 1-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
24.06.19 Klasyf. | vs. Zakhar Trapeznikov | 6-1, 7-611 | szczegóły meczu | |
24.06.19 1. runda klasyf. | vs. Pietro Martinetti | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Tabarka - ceglana | ||||
17.06.19 1. runda klasyf. | vs. Rob Reynolds | 6-4, 0-2, - Mike Urbanija - krecz | szczegóły meczu |