MECZ
31.10.18 | 2. runda | Nerman Fatic | Antonio Massara | 6-2, 1-0, - krecz | Italy F34 | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Nerman Fatic | Antonio Massara | |
1. podanie % | 17/28 (61%) | 33/48 (69%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 11/17 (65%) | 14/33 (42%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 7/11 (64%) | 9/15 (60%) |
Zdobyte break-ball | 3/7 (43%) | 0/1 (0%) |
Punkty zdobyte przez return | 25/48 (52%) | 10/28 (36%) |
Zdobyte punkty – razem | 43/76 (57%) | 33/76 (43%) |
Double foul | 2 | 2 |
Asy | 3 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Antonio Massara | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Nerman Fatic | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
1-1 | Antonio Massara | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
2-1 | Antonio Massara | |
Nerman Fatic | 3-1 | |
0-0, 40-30 | ||
Nerman Fatic | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
Nerman Fatic | 4-2 | |
Nerman Fatic | 5-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Antonio Massara | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Nerman Fatic | 1-0 | |
0-0 | ||
1-0 |
3 | ||
- krecz |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Nerman Fatic vs. Antonio Massara - Wzajemne mecze
31.10.18 | 2. runda | Nerman Fatic | Antonio Massara | 6-2, 1-0, Antonio Massara - krecz | szczegóły meczu | Italy F34 | ceglana |
Nerman Fatic form & Antonio Massara form
Nerman Fatic - ostatnie mecze
Zadar Challenger - ceglana | ||||
18.03.24 1. runda | vs. Dimitar Kuzmanov | 0-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
Szekesfehervar Challenger - ceglana | ||||
13.03.24 2. runda | vs. Franco Agamenone | 6-4, 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
11.03.24 1. runda | vs. Pablo Llamas Ruiz | 6-4, 6-75, 6-0 | szczegóły meczu | |
Manama Challenger - twarda | ||||
14.02.24 2. runda | vs. Jakub Mensik | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.02.24 1. runda | vs. Goncalo Oliveira | 7-63, 7-65 | szczegóły meczu | |
Davis Cup - halowa | ||||
03.02.24 Rubber 1 | vs. Dimitar Kuzmanov | 3-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
11.01.24 2. runda klasyf. | vs. Terence Atmane | 3-6, 6-3, 5-7 | szczegóły meczu | |
09.01.24 1. runda klasyf. | vs. Illya Marchenko | 6-4, 7-65 | szczegóły meczu | |
Canberra Challenger - twarda | ||||
01.01.24 Klasyf. | vs. Denis Yevseyev | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
31.12.23 1. runda klasyf. | vs. Brandon Walkin | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Maspalomas Challenger - ceglana | ||||
29.11.23 1. runda | vs. Svyatoslav Gulin | 4-6, 2-3, - Nerman Fatic - krecz | szczegóły meczu | |
M25 Antalya - ceglana | ||||
26.11.23 Półfinał | vs. Alexander Weis | 5-7, 7-610, 6-2 | szczegóły meczu | |
26.11.23 Finał | vs. Jay Clarke | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
24.11.23 Ćwierćfinał | vs. Yanaki Milev | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
23.11.23 2. runda | vs. Sarp Agabigun | 6-2, 7-66 | szczegóły meczu | |
22.11.23 1. runda | vs. Jonas Forejtek | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
Sofia - halowa | ||||
05.11.23 Klasyf. | vs. Vitaliy Sachko | 7-62, 3-6, 6-77 | szczegóły meczu | |
04.11.23 1. runda klasyf. | vs. Yanaki Milev | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Ismaning Challenger - dywanowa | ||||
02.11.23 2. runda | vs. Lukas Klein | 7-60, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
01.11.23 1. runda | vs. Marius Copil | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
M25 Santa - ceglana | ||||
28.10.23 Ćwierćfinał | vs. Luciano Carraro | 6-0, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
25.10.23 2. runda | vs. Filip Duda | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
24.10.23 1. runda | vs. Felix Gill | 6-72, 4-1, Felix Gill - krecz | szczegóły meczu | |
M25 Santa - ceglana | ||||
20.10.23 Półfinał | vs. Felix Gill | 2-6, 6-2, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.10.23 Ćwierćfinał | vs. Giovanni Fonio | 7-64, 6-4 | szczegóły meczu | |
18.10.23 2. runda | vs. Kirill Kivattsev | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
16.10.23 1. runda | vs. Juan Bautista Otegui | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Lisbon Challenger - ceglana | ||||
03.10.23 1. runda | vs. Gastao Elias | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Braga Challenger - ceglana | ||||
26.09.23 1. runda | vs. Carlos Sanchez Jover | 3-6, 1-3, - Nerman Fatic - krecz | szczegóły meczu | |
Sibiu Challenger - ceglana | ||||
24.09.23 Finał | vs. Damir Dzumhur | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu |
Antonio Massara - ostatnie mecze
M25 Antalya - ceglana | ||||
08.02.24 2. runda | vs. Clement Tabur | 6-75, 0-6 | szczegóły meczu | |
07.02.24 1. runda | vs. Gabriel Elicha Navas | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
06.02.24 Klasyf. | vs. Yaraslav Shyla | 6-0, 2-0, Yaraslav Shyla - krecz | szczegóły meczu | |
05.02.24 2. runda klasyf. | vs. Stefano D'Agostino | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Attila Boros | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 San - ceglana | ||||
28.11.23 1. runda | vs. Filippo Romano | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Kursumlijska - ceglana | ||||
12.09.23 Klasyf. | vs. Ioannis Kountourakis | 6-75, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.09.23 2. runda klasyf. | vs. Luka Todorovic | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Pirot - ceglana | ||||
08.09.23 Ćwierćfinał | vs. Dusan Obradovic | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
07.09.23 2. runda | vs. Alen Mujakic | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
06.09.23 1. runda | vs. Marko Nikolic | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
05.09.23 Klasyf. | vs. Filiberto Fumagalli | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
04.09.23 2. runda klasyf. | vs. Aleksandar Mihailovic | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Padova - ceglana | ||||
09.07.23 1. runda klasyf. | vs. Gian Marco Ortenzi | 6-3, 6-75, 3-10 | szczegóły meczu | |
M15 Sofia - ceglana | ||||
05.07.23 1. runda | vs. Simon Anthony Ivanov | 6-78, 6-2, 3-6 | szczegóły meczu | |
03.07.23 2. runda klasyf. | vs. Nikola Kolyachev | 6-3, 6-75, 14-12 | szczegóły meczu | |
03.07.23 Klasyf. | vs. Viktor Jovic | 4-6, 6-4, 10-7 | szczegóły meczu | |
M15 Duffel - ceglana | ||||
12.06.23 Klasyf. | vs. Sander Jong | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.06.23 1. runda klasyf. | vs. Joris Hoogland | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Porec - ceglana | ||||
09.03.23 2. runda | vs. Sebastian Prechtel | 1-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
08.03.23 1. runda | vs. Ivan Sodan | 6-3, 2-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
07.03.23 Klasyf. | vs. Luca Matteo Sobbe | 7-60, 1-6, 10-8 | szczegóły meczu | |
06.03.23 2. runda klasyf. | vs. Twan Van Zijl | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
05.03.23 1. runda klasyf. | vs. Leon Formella | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
25.01.23 1. runda | vs. Nicolas Zanellato | 2-6, 6-4, 6-75 | szczegóły meczu | |
24.01.23 Klasyf. | vs. Aleksei Khomich | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
23.01.23 2. runda klasyf. | vs. Pavle Daljev | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
22.01.23 1. runda klasyf. | vs. Ivan Gretskiy | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
20.01.23 Ćwierćfinał | vs. Arthur Reymond | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
19.01.23 2. runda | vs. Jose Fco. Vidal Azorin | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu |