MECZ
04.07.17 | 1. runda | Nerman Fatic | Aaron Addison | 6-4, 3-6, 6-3 | Georgia F1 | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Nerman Fatic | Aaron Addison | |
1. podanie % | 51/81 (63%) | 43/94 (46%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 37/51 (73%) | 31/43 (72%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 15/30 (50%) | 23/51 (45%) |
Zdobyte break-ball | 4/10 (40%) | 3/8 (38%) |
Punkty zdobyte przez return | 40/94 (43%) | 29/81 (36%) |
Zdobyte punkty – razem | 92/175 (53%) | 83/175 (47%) |
Double foul | 5 | 7 |
Asy | 3 | 7 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Nerman Fatic vs. Aaron Addison - Wzajemne mecze
13.07.17 | 2. runda | Nerman Fatic | Aaron Addison | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | Georgia F2 | ceglana |
04.07.17 | 1. runda | Nerman Fatic | Aaron Addison | 6-4, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | Georgia F1 | ceglana |
Nerman Fatic form & Aaron Addison form
Nerman Fatic - ostatnie mecze
Naples Challenger - ceglana | ||||
25.03.24 1. runda | vs. Ugo Blanchet | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Zadar Challenger - ceglana | ||||
18.03.24 1. runda | vs. Dimitar Kuzmanov | 0-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
Szekesfehervar Challenger - ceglana | ||||
13.03.24 2. runda | vs. Franco Agamenone | 6-4, 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
11.03.24 1. runda | vs. Pablo Llamas Ruiz | 6-4, 6-75, 6-0 | szczegóły meczu | |
Manama Challenger - twarda | ||||
14.02.24 2. runda | vs. Jakub Mensik | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.02.24 1. runda | vs. Goncalo Oliveira | 7-63, 7-65 | szczegóły meczu | |
Davis Cup - halowa | ||||
03.02.24 Rubber 1 | vs. Dimitar Kuzmanov | 3-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
11.01.24 2. runda klasyf. | vs. Terence Atmane | 3-6, 6-3, 5-7 | szczegóły meczu | |
09.01.24 1. runda klasyf. | vs. Illya Marchenko | 6-4, 7-65 | szczegóły meczu | |
Canberra Challenger - twarda | ||||
01.01.24 Klasyf. | vs. Denis Yevseyev | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
31.12.23 1. runda klasyf. | vs. Brandon Walkin | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Maspalomas Challenger - ceglana | ||||
29.11.23 1. runda | vs. Svyatoslav Gulin | 4-6, 2-3, - Nerman Fatic - krecz | szczegóły meczu | |
M25 Antalya - ceglana | ||||
26.11.23 Finał | vs. Jay Clarke | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
26.11.23 Półfinał | vs. Alexander Weis | 5-7, 7-610, 6-2 | szczegóły meczu | |
24.11.23 Ćwierćfinał | vs. Yanaki Milev | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
23.11.23 2. runda | vs. Sarp Agabigun | 6-2, 7-66 | szczegóły meczu | |
22.11.23 1. runda | vs. Jonas Forejtek | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
Sofia - halowa | ||||
05.11.23 Klasyf. | vs. Vitaliy Sachko | 7-62, 3-6, 6-77 | szczegóły meczu | |
04.11.23 1. runda klasyf. | vs. Yanaki Milev | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Ismaning Challenger - dywanowa | ||||
02.11.23 2. runda | vs. Lukas Klein | 7-60, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
01.11.23 1. runda | vs. Marius Copil | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
M25 Santa - ceglana | ||||
28.10.23 Ćwierćfinał | vs. Luciano Carraro | 6-0, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
25.10.23 2. runda | vs. Filip Duda | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
24.10.23 1. runda | vs. Felix Gill | 6-72, 4-1, Felix Gill - krecz | szczegóły meczu | |
M25 Santa - ceglana | ||||
20.10.23 Półfinał | vs. Felix Gill | 2-6, 6-2, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.10.23 Ćwierćfinał | vs. Giovanni Fonio | 7-64, 6-4 | szczegóły meczu | |
18.10.23 2. runda | vs. Kirill Kivattsev | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
16.10.23 1. runda | vs. Juan Bautista Otegui | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Lisbon Challenger - ceglana | ||||
03.10.23 1. runda | vs. Gastao Elias | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Braga Challenger - ceglana | ||||
26.09.23 1. runda | vs. Carlos Sanchez Jover | 3-6, 1-3, - Nerman Fatic - krecz | szczegóły meczu |
Aaron Addison - ostatnie mecze
M25 Swan - trawiasta | ||||
23.02.23 2. runda | vs. Blake Ellis | 6-2, 6-71, 3-6 | szczegóły meczu | |
22.02.23 1. runda | vs. Timothy Gray | 6-1, 5-7, 7-65 | szczegóły meczu | |
M25 Traralgon - twarda | ||||
24.11.22 1. runda | vs. Jeremy Jin | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Traralgon - twarda | ||||
16.11.22 1. runda | vs. Ajeet Rai | 6-75, 3-6 | szczegóły meczu | |
Sydney Challenger - twarda | ||||
30.10.22 1. runda klasyf. | vs. Jeremy Jin | 6-1, 6-74, 4-6 | szczegóły meczu | |
Playford Challenger - twarda | ||||
24.10.22 Klasyf. | vs. Blake Mott | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Cairns - twarda | ||||
12.10.22 1. runda | vs. Thomas Braithwaite | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Cairns - twarda | ||||
04.10.22 1. runda | vs. Alex Bolt | 1-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Darwin - twarda | ||||
20.09.22 1. runda | vs. Colin Sinclair | 3-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
M25 Darwin - twarda | ||||
13.09.22 1. runda | vs. James McCabe | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Caloundra - twarda | ||||
23.07.22 2. runda | vs. Takuto Niki | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
19.07.22 1. runda | vs. Takeru Yuzuki | 7-61, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Tay - twarda | ||||
15.06.22 1. runda | vs. Kuan-Yi Lee | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Tay - twarda | ||||
11.06.22 Półfinał | vs. Nam Hoang Ly | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
10.06.22 Ćwierćfinał | vs. Jea Moon Lee | 6-3, 7-67 | szczegóły meczu | |
09.06.22 2. runda | vs. Kazuma Kawachi | 6-3, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
07.06.22 1. runda | vs. Nishant Dabas | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Tay - twarda | ||||
01.06.22 1. runda | vs. Ken Cavrak | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Netanya - twarda | ||||
25.05.22 1. runda | vs. Ran Amar | 7-63, 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
17.05.22 1. runda | vs. Matthew Dellavedova | 6-1, 1-6, - Aaron Addison - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
12.05.22 2. runda | vs. Florent Bax | 4-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.05.22 1. runda | vs. Ioannis Kountourakis | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
04.05.22 1. runda | vs. Adrian Mateo Bejenaru | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
24.04.22 1. runda klasyf. | vs. Enes Donmezer | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Canberra - ceglana | ||||
31.03.22 2. runda | vs. James McCabe | 3-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
30.03.22 1. runda | vs. Tai Sach | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Canberra - ceglana | ||||
22.03.22 1. runda | vs. Jason Murray Kubler | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Bendigo - twarda | ||||
11.03.22 Ćwierćfinał | vs. Tristan Schoolkate | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
10.03.22 2. runda | vs. Takuto Niki | 7-62, 7-64 | szczegóły meczu | |
08.03.22 1. runda | vs. Jordan Smith | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu |