MECZ
24.09.18 | Klasyf. | Nenad Vladusic | Carlo Alberto Fossati | 7-63, 4-6, 6-1 | Turkey F29 | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Austria
30.01.95, 29 lat
30.01.95, 29 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Włochy
27.01.99, 25 lat
27.01.99, 25 lat
Nenad Vladusic vs. Carlo Alberto Fossati - Wzajemne mecze
24.09.18 | Klasyf. | Nenad Vladusic | Carlo Alberto Fossati | 7-63, 4-6, 6-1 | szczegóły meczu | Turkey F29 | ceglana |
Nenad Vladusic form & Carlo Alberto Fossati form
Nenad Vladusic - ostatnie mecze
Turkey F40 - ceglana | ||||
08.12.18 1. runda klasyf. | vs. Mats Hermans | 1-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
Turkey F39 - ceglana | ||||
02.12.18 1. runda klasyf. | vs. Michael Gloeckler | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Germany F16 - halowa | ||||
21.10.18 1. runda klasyf. | vs. Karlo Cubelic | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Turkey F30 - ceglana | ||||
29.09.18 1. runda klasyf. | vs. Filippo Speziali | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Turkey F29 - ceglana | ||||
26.09.18 1. runda | vs. Tadeas Paroulek | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
24.09.18 Klasyf. | vs. Carlo Alberto Fossati | 7-63, 4-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
23.09.18 2. runda klasyf. | vs. Martin Bugaj | 6-3, 4-1, Martin Bugaj - krecz | szczegóły meczu | |
22.09.18 1. runda klasyf. | vs. Gleb Mityurin | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
Austria F5 - ceglana | ||||
29.07.18 1. runda klasyf. | vs. Connor Richardson | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
29.07.18 2. runda klasyf. | vs. Francesco Cano | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Austria F4 - ceglana | ||||
21.07.18 2. runda klasyf. | vs. Lewie Lane | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Italy F9 - ceglana | ||||
22.04.18 Klasyf. | vs. Hernan Casanova | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
21.04.18 1. runda klasyf. | vs. Nicolas Carlone | 6-3, 1-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
Italy F8 - ceglana | ||||
15.04.18 2. runda klasyf. | vs. Daniele Capecchi | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
14.04.18 1. runda klasyf. | vs. Leonardo Mazzucchelli | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Italy F7 - ceglana | ||||
08.04.18 1. runda klasyf. | vs. Aleksa Djordjevic | 1-6, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
Tunisia F12 - ceglana | ||||
24.03.18 1. runda klasyf. | vs. Andrea Borroni | 7-5, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Tunisia F11 - ceglana | ||||
18.03.18 2. runda klasyf. | vs. Leonardo Sprovieri | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
17.03.18 1. runda klasyf. | vs. Alejandro Hoyos | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Tunisia F10 - ceglana | ||||
10.03.18 1. runda klasyf. | vs. Mohamed Ali Bellalouna | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Turkey F5 - ceglana | ||||
04.02.18 2. runda klasyf. | vs. Patrick Grigoriu | 7-5, 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
Turkey F4 - ceglana | ||||
28.01.18 2. runda klasyf. | vs. Masayoshi Ono | 6-1, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Turkey F48 - ceglana | ||||
20.12.17 1. runda | vs. Vladyslav Orlov | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
18.12.17 Klasyf. | vs. Vitomir Markovic | 7-65, 7-62 | szczegóły meczu | |
18.12.17 2. runda klasyf. | vs. Daniel Cozma | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
Turkey F47 - ceglana | ||||
11.12.17 Klasyf. | vs. Darko Bojanovic | 3-6, 6-4, 1-6 | szczegóły meczu | |
11.12.17 1. runda klasyf. | vs. Bartlomiej Maroszek | 3-6, 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
11.12.17 2. runda klasyf. | vs. Valentin Vanta | 6-3, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
Czech Republic - halowa | ||||
27.11.17 1. runda klasyf. | vs. Dusan Rajic | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Czech Republic - halowa | ||||
20.11.17 1. runda klasyf. | vs. Marek Semjan | 3-6, 6-77 | szczegóły meczu |
Carlo Alberto Fossati - ostatnie mecze
M15 Dubrovnik - ceglana | ||||
14.04.24 2. runda klasyf. | vs. Ivan Kremenchutskyi | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Santa - ceglana | ||||
03.04.24 2. runda | vs. Ergi Kirkin | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
02.04.24 1. runda | vs. Vincent Jonah Strauch | 6-73, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Santa - ceglana | ||||
28.03.24 2. runda | vs. Nino Serdarusic | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
26.03.24 1. runda | vs. Vincent Jonah Strauch | 6-1, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
25.03.24 Klasyf. | vs. Christian Fellin | 6-4, 1-6, 10-3 | szczegóły meczu | |
M25 Trimbach - dywanowa | ||||
12.03.24 Klasyf. | vs. Alexis Canter | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.03.24 1. runda klasyf. | vs. Gabriele Moghini | 5-7, 6-3, 10-2 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
07.03.24 2. runda | vs. Renlong Pang | 1-6, 6-0, 6-76 | szczegóły meczu | |
06.03.24 1. runda | vs. Kris Van Wyk | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
25.02.24 1. runda klasyf. | vs. Thomas Gerbaud | 6-4, 4-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
M25 Trento - halowa | ||||
19.02.24 1. runda klasyf. | vs. Alen Mujakic | 3-6, 6-4, 3-10 | szczegóły meczu | |
M15 Zahra - twarda | ||||
05.12.23 Klasyf. | vs. Felix Mischker | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
04.12.23 1. runda klasyf. | vs. Abdulhamid Mubarak | 6-2, 3-6, 10-3 | szczegóły meczu | |
M15 Zahra - twarda | ||||
29.11.23 1. runda | vs. Sander Jong | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
22.11.23 1. runda | vs. Alexey Aleshchev | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Selva - halowa | ||||
31.10.23 1. runda | vs. Federico Bondioli | 7-62, 2-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
M15 Castellon - ceglana | ||||
16.10.23 2. runda klasyf. | vs. Sam Kydd Baumgartner | 2-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
15.10.23 1. runda klasyf. | vs. Alen Bill | 6-2, 6-73, 10-2 | szczegóły meczu | |
M25 Santa - ceglana | ||||
02.10.23 Klasyf. | vs. Toby Martin | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
01.10.23 1. runda klasyf. | vs. Simone Macchione | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Pozzuoli - twarda | ||||
14.09.23 2. runda | vs. Arthur Fery | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
13.09.23 1. runda | vs. Fabio De Michele | 6-4, 5-7, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Caslano - ceglana | ||||
24.08.23 2. runda | vs. Jakub Paul | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
22.08.23 1. runda | vs. Niklas Waldner | 6-1, 4-6, 7-64 | szczegóły meczu | |
M25 Bolzano - ceglana | ||||
01.08.23 1. runda | vs. Giulio Perego | 6-75, 6-75 | szczegóły meczu | |
M15 Gubbio - ceglana | ||||
16.07.23 1. runda klasyf. | vs. Gian Marco Ortenzi | 6-4, 1-6, 9-11 | szczegóły meczu | |
M25 Biella - ceglana | ||||
05.07.23 2. runda | vs. Stefano Napolitano | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
04.07.23 1. runda | vs. Gabriel Schenekenberg | 1-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Bergamo - ceglana | ||||
30.06.23 Ćwierćfinał | vs. Federico Iannaccone | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu |