MECZ
17.06.19 | 1. runda klasyf. | Neil Oberleitner | Matvey Khomentovskiy | 6-4, 6-4 | M15 Balatonalmadi | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Neil Oberleitner vs. Matvey Khomentovskiy - Wzajemne mecze
17.06.19 | 1. runda klasyf. | Neil Oberleitner | Matvey Khomentovskiy | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | M15 Balatonalmadi | ceglana |
Neil Oberleitner form & Matvey Khomentovskiy form
Neil Oberleitner - ostatnie mecze
M25 Trnava - halowa | ||||
28.03.24 2. runda | vs. Max Hans Rehberg | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
27.03.24 1. runda | vs. Tim Ruehl | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Creteil - halowa | ||||
14.03.24 2. runda | vs. Gauthier Onclin | 4-6, 6-2, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Zura Tkemaladze | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Poitiers - halowa | ||||
05.03.24 1. runda | vs. Theo Papamalamis | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Trento - halowa | ||||
19.02.24 1. runda klasyf. | vs. Stefano D'Agostino | 6-3, 4-6, 4-10 | szczegóły meczu | |
Cherbourg Challenger - halowa | ||||
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Tristan Lamasine | 1-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
M15 Grenoble - halowa | ||||
10.02.24 Półfinał | vs. Antoine Hoang | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
09.02.24 Ćwierćfinał | vs. Sascha Gueymard Wayenburg | 6-76, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
08.02.24 2. runda | vs. Yanis Ghazouani Durand | 7-61, 6-2 | szczegóły meczu | |
06.02.24 1. runda | vs. Marcello Serafini | 6-3, 1-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Veigy - dywanowa | ||||
02.02.24 Ćwierćfinał | vs. Marcello Serafini | 7-67, 6-73, 4-6 | szczegóły meczu | |
01.02.24 2. runda | vs. Nikolay Vylegzhanin | 6-1, 7-64 | szczegóły meczu | |
30.01.24 1. runda | vs. Harry Wendelken | 6-4, 7-64 | szczegóły meczu | |
M25 Nussloch - dywanowa | ||||
23.01.24 1. runda | vs. Hazem Naow | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Heraklion - twarda | ||||
01.12.23 Ćwierćfinał | vs. Jules Marie | 2-6, 7-5, 4-6 | szczegóły meczu | |
30.11.23 2. runda | vs. Michael Zhu | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
29.11.23 1. runda | vs. Ioannis Xilas | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
24.11.23 2. runda | vs. Ioannis Xilas | 6-75, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.11.23 1. runda | vs. Graham Maassen | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
16.11.23 2. runda | vs. Sean Hodkin | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
14.11.23 1. runda | vs. Petros Chrysochos | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Trnava - halowa | ||||
07.11.23 1. runda | vs. Leo Borg | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Ismaning Challenger - dywanowa | ||||
30.10.23 Klasyf. | vs. Joao Sousa | 6-73, 3-6 | szczegóły meczu | |
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Leo Borg | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Edgbaston - halowa | ||||
17.10.23 1. runda | vs. Connor Thomson | 3-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
M25+H Rodez - halowa | ||||
12.10.23 2. runda | vs. Hady Habib | 6-75, 6-4, 6-73 | szczegóły meczu | |
11.10.23 1. runda | vs. Federico Bertuccioli | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Pazardzhik - ceglana | ||||
03.10.23 1. runda | vs. Sebastian Gima | 4-6, 6-2, 6-75 | szczegóły meczu | |
M25 Pazardzhik - ceglana | ||||
26.09.23 1. runda | vs. Sandro Kopp | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu |
Matvey Khomentovskiy - ostatnie mecze
M15 Heraklion - twarda | ||||
11.03.20 1. runda | vs. Altug Celikbilek | 4-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.03.20 2. runda klasyf. | vs. George Galenianos | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
10.03.20 Klasyf. | vs. Ioannis Xilas | 6-1, 7-61 | szczegóły meczu | |
08.03.20 1. runda klasyf. | vs. Maurizio Speziali | 3-6, 7-67, 10-6 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
05.03.20 2. runda | vs. Vasil Kirkov | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
04.03.20 1. runda | vs. Nino Ehrenschneider | 6-75, 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
28.02.20 Ćwierćfinał | vs. Kai Wehnelt | 6-73, 6-3, 0-6 | szczegóły meczu | |
27.02.20 2. runda | vs. Ljubomir Celebic | 6-3, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
26.02.20 1. runda | vs. Filip Bergevi | 7-64, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
16.02.20 1. runda klasyf. | vs. Nicolas Tepmahc | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
10.02.20 2. runda klasyf. | vs. Matteo Lugari | 6-715, 6-1, 6-10 | szczegóły meczu | |
M15 Kazan - halowa | ||||
22.01.20 1. runda | vs. Mikhail Fufygin | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Prague - halowa | ||||
04.11.19 1. runda klasyf. | vs. Daniel Siniakov | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Opava - dywanowa | ||||
30.10.19 1. runda | vs. Petr Nouza | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Liberec - dywanowa | ||||
23.10.19 1. runda | vs. Petr Nouza | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Olomouc - dywanowa | ||||
16.10.19 1. runda | vs. Robin Stanek | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Shymkent - ceglana | ||||
21.09.19 Półfinał | vs. Alexey Zakharov | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
20.09.19 Ćwierćfinał | vs. Vladimir Korolev | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
19.09.19 2. runda | vs. Alexandr Binda | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
18.09.19 1. runda | vs. Gleb Blekher | 2-6, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
17.09.19 Klasyf. | vs. Grigoriy Korobeynikov | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
16.09.19 1. runda klasyf. | vs. Artsiom Cherkasau | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Shymkent - ceglana | ||||
14.09.19 Półfinał | vs. Ivan Davydov | 2-6, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
13.09.19 Ćwierćfinał | vs. Vladimir Korolev | 6-4, 7-65 | szczegóły meczu | |
12.09.19 2. runda | vs. Kristian Lozan | 6-73, 6-2, 7-64 | szczegóły meczu | |
11.09.19 1. runda | vs. Timur Maulenov | 7-65, 7-66 | szczegóły meczu | |
M15 Moscow - ceglana | ||||
20.08.19 Klasyf. | vs. Giovanni Calvano | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
19.08.19 1. runda klasyf. | vs. Alexey Dubinin | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Novi - ceglana | ||||
15.08.19 2. runda | vs. Dimitriy Voronin | 6-1, 3-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
14.08.19 1. runda | vs. Admir Kalender | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu |