MECZ
11.01.19 | Ćwierćfinał | Naoki Tajima | N. Vijay Sundar Prashanth | 6-3, 6-2 | M15 Anning | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Naoki Tajima | N. Vijay Sundar Prashanth | |
1. podanie % | 33/68 (49%) | 33/46 (72%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 31/33 (94%) | 21/33 (64%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 17/35 (49%) | 5/13 (38%) |
Zdobyte break-ball | 3/4 (75%) | 0/8 (0%) |
Punkty zdobyte przez return | 20/46 (43%) | 20/68 (29%) |
Zdobyte punkty – razem | 68/114 (60%) | 46/114 (40%) |
Double foul | 1 | 2 |
Asy | 4 | 3 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | N. Vijay Sundar Prashanth | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Naoki Tajima | 1-0 | |
1-1 | N. Vijay Sundar Prashanth | |
0-0, 0-40, 40-15[BP] | ||
2-1 | N. Vijay Sundar Prashanth | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Naoki Tajima | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40 | ||
Naoki Tajima | 3-2 | |
0-0, 40-A[BP] | ||
Naoki Tajima | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
Naoki Tajima | 5-2 | |
Naoki Tajima | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | N. Vijay Sundar Prashanth | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Naoki Tajima | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
Naoki Tajima | 2-0 | |
0-0, 30-30, 30-40[BP] | ||
Naoki Tajima | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
Naoki Tajima | 3-1 | |
0-0, 40-40, 40-A[BP] | ||
Naoki Tajima | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-2 | N. Vijay Sundar Prashanth | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Naoki Tajima | 5-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-2 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Naoki Tajima vs. N. Vijay Sundar Prashanth - Wzajemne mecze
11.01.19 | Ćwierćfinał | Naoki Tajima | N. Vijay Sundar Prashanth | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | M15 Anning | ceglana |
Naoki Tajima form & N. Vijay Sundar Prashanth form
Naoki Tajima - ostatnie mecze
M15 Tsukuba - twarda | ||||
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Ryotaro Shimomura | 3-6, 6-1, 5-10 | szczegóły meczu | |
M25 Swan - trawiasta | ||||
19.03.24 1. runda | vs. Jesse Delaney | 5-7, 6-2, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Mildura - trawiasta | ||||
12.03.24 Klasyf. | vs. Sam Oster | 6-3, 3-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
11.03.24 2. runda klasyf. | vs. Duncan Mccall | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Traralgon - twarda | ||||
28.02.24 1. runda | vs. Makoto Ochi | 5-7, 6-4, 2-5, - Naoki Tajima - krecz | szczegóły meczu | |
27.02.24 Klasyf. | vs. Luke Sorensen | 7-63, 5-7, 10-7 | szczegóły meczu | |
26.02.24 2. runda klasyf. | vs. Benjamin Loccisano | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Traralgon - twarda | ||||
19.02.24 2. runda klasyf. | vs. Adrian Arcon | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Burnie 2 - twarda | ||||
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Jacob Bradshaw | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Burnie 1 - twarda | ||||
28.01.24 1. runda klasyf. | vs. Takuya Kumasaka | 4-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
M25 Doha - twarda | ||||
18.01.24 Ćwierćfinał | vs. Sandro Kopp | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
17.01.24 2. runda | vs. Stefan Palosi | 6-4, 5-7, 6-3 | szczegóły meczu | |
16.01.24 1. runda | vs. Mashari Nawaf | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
15.01.24 Klasyf. | vs. Andrei Cuceu | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
14.01.24 1. runda klasyf. | vs. Nikita Bortnichek | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Doha - twarda | ||||
11.01.24 2. runda | vs. Viacheslav Bielinskyi | 6-4, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
10.01.24 1. runda | vs. Tanguy Genier | 2-6, 6-0, 3-0, Tanguy Genier - krecz | szczegóły meczu | |
09.01.24 Klasyf. | vs. Matteo Covato | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
08.01.24 1. runda klasyf. | vs. Andrei Cuceu | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Gold - twarda | ||||
30.11.23 1. runda | vs. Emile Hudd | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
28.11.23 Klasyf. | vs. Geni Inoue | 6-4, 3-6, 10-5 | szczegóły meczu | |
27.11.23 2. runda klasyf. | vs. Kemal Arda Karakas | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Yokohama Challenger - twarda | ||||
19.11.23 Klasyf. | vs. August Holmgren | 6-3, 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
18.11.23 1. runda klasyf. | vs. Egor Gerasimov | 6-4, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Cairns - twarda | ||||
11.10.23 1. runda | vs. Jacob Brumm | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
10.10.23 2. runda klasyf. | vs. Blake Bayldon | 6-2, 7-63 | szczegóły meczu | |
10.10.23 Klasyf. | vs. Thomas Patton | 7-63, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Cairns - twarda | ||||
05.10.23 2. runda | vs. Blake Ellis | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
04.10.23 1. runda | vs. Alexander Klintcharov | 0-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
03.10.23 Klasyf. | vs. Lawrence Bataljin | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu |
N. Vijay Sundar Prashanth - ostatnie mecze
Olbia Challenger - twarda | ||||
15.10.23 1. runda klasyf. | vs. Maks Kasnikowski | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Harlingen - twarda | ||||
19.10.22 1. runda | vs. Martin Damm | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
18.10.22 Klasyf. | vs. Rahul Dhokia | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
17.10.22 1. runda klasyf. | vs. Tomas Quesada Perez | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Memphis - twarda | ||||
17.08.22 1. runda | vs. Thai Kwiatkowski | 1-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
16.08.22 Klasyf. | vs. Jake Trondson | 3-6, 6-3, 10-5 | szczegóły meczu | |
M25 Bath - halowa | ||||
10.01.22 Klasyf. | vs. Buvaysar Gadamauri | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
09.01.22 1. runda klasyf. | vs. Sahej Maker | 5-7, 6-2, 10-4 | szczegóły meczu | |
Losinj Challenger - ceglana | ||||
17.10.21 1. runda klasyf. | vs. Sadio Doumbia | 7-63, 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 New - twarda | ||||
28.03.21 1. runda klasyf. | vs. Ishaque Eqbal | 5-7, 6-2, 6-10 | szczegóły meczu | |
M15 Pune - twarda | ||||
25.03.21 2. runda | vs. Zane Khan | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
24.03.21 1. runda | vs. Faisal Qamar | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
22.03.21 Klasyf. | vs. Preston Brown | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
21.03.21 1. runda klasyf. | vs. Sandesh Dattatray Kurale | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Indore - twarda | ||||
10.03.21 1. runda | vs. Zane Khan | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Lucknow - twarda | ||||
01.03.21 Klasyf. | vs. Suraj R Prabodh | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
28.02.21 1. runda klasyf. | vs. Tarun Chilakalapudi | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Nonthaburi - twarda | ||||
02.02.20 1. runda klasyf. | vs. Austin Rapp | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Pune Challenger - twarda | ||||
12.11.19 1. runda | vs. Markos Kalovelonis | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Nanchang - ceglana | ||||
03.10.19 2. runda | vs. Tsung-Hao Huang | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
02.10.19 1. runda | vs. Pol Wattanakul | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Nanchang - ceglana | ||||
24.09.19 1. runda | vs. Yuanfeng Li | 0-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Augsburg Challenger - ceglana | ||||
06.08.19 2. runda | vs. Julian Lenz | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
05.08.19 Klasyf. | vs. N.Sriram Balaji | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Fergana Challenger - twarda | ||||
17.06.19 1. runda | vs. Altug Celikbilek | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Hong - twarda | ||||
12.06.19 1. runda | vs. Shintaro Imai | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Vercelli - ceglana | ||||
09.05.19 2. runda | vs. Filippo Moroni | 6-3, 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
07.05.19 1. runda | vs. Giorgio Ricca | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
M25 Santa - ceglana | ||||
30.04.19 1. runda | vs. Luca Prevosto | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25+H Abuja - twarda | ||||
24.04.19 1. runda | vs. Danylo Kalenichenko | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu |