MECZ
10.07.17 | 1. runda klasyf. | Mykhailo Kvantaliani | Davud Amirov | 6-1, 6-4 | Georgia F2 | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Ukraina
15.01.00, 24 lat
15.01.00, 24 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Rosja
02.02.99, 25 lat
02.02.99, 25 lat
Mykhailo Kvantaliani vs. Davud Amirov - Wzajemne mecze
10.07.17 | 1. runda klasyf. | Mykhailo Kvantaliani | Davud Amirov | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | Georgia F2 | ceglana |
Mykhailo Kvantaliani form & Davud Amirov form
Mykhailo Kvantaliani - ostatnie mecze
M15 Norman - halowa | ||||
23.10.23 1. runda klasyf. | vs. Hugo Maia | 0-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
M25 Tulsa - twarda | ||||
20.06.23 Klasyf. | vs. Gabrielius Guzauskas | 6-0, 4-6, 5-10 | szczegóły meczu | |
19.06.23 1. runda klasyf. | vs. Aurel Ciocanu | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Wichita - twarda | ||||
14.06.23 1. runda | vs. Ozan Baris | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Telavi - ceglana | ||||
29.07.19 1. runda klasyf. | vs. Michal Mikula | 6-72, 6-3, 8-10 | szczegóły meczu | |
M15 Telavi - ceglana | ||||
22.07.19 1. runda klasyf. | vs. A.j. Catanzariti | 6-74, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Telavi - ceglana | ||||
17.07.19 1. runda | vs. Viktor Nikitin | 5-7, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Tbilisi - twarda | ||||
01.05.19 1. runda | vs. Grigoriy Lomakin | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Georgia F3 - ceglana | ||||
24.07.18 Klasyf. | vs. Vasile-Alexandru Ghilea | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
22.07.18 2. runda klasyf. | vs. Shonigmatjon Shofayziyev | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
21.07.18 1. runda klasyf. | vs. Lautaro Agustin Falabella | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Georgia F2 - ceglana | ||||
16.07.18 2. runda klasyf. | vs. Petr Arkhipov | 4-6, 6-0, 4-6 | szczegóły meczu | |
14.07.18 1. runda klasyf. | vs. Klim Kozyrev | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
Georgia F1 - ceglana | ||||
11.07.18 1. runda | vs. Cengiz Aksu | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Georgia F3 - ceglana | ||||
17.07.17 1. runda klasyf. | vs. Aleksandr Malyshev | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
17.07.17 Klasyf. | vs. Nikolay Kolobaev | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Georgia F2 - ceglana | ||||
10.07.17 1. runda klasyf. | vs. Davud Amirov | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
10.07.17 2. runda klasyf. | vs. Sergey Dorozhkin | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
10.07.17 Klasyf. | vs. Boris Arias | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Georgia F1 - ceglana | ||||
04.07.17 1. runda | vs. Viktor Filipenko | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Georgia F5 - ceglana | ||||
08.06.15 Klasyf. | vs. Guga Tavadze | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
08.06.15 2. runda | vs. George Tsivadze | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
08.06.15 1. runda | vs. Edin Zecevic | 4-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Georgia F3 - ceglana | ||||
11.08.14 1. runda klasyf. | vs. Bojan Popovic | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Georgia F2 - ceglana | ||||
04.08.14 1. runda klasyf. | vs. Aria Harajchi | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu |
Davud Amirov - ostatnie mecze
M15 Antalya - ceglana | ||||
14.04.24 1. runda klasyf. | vs. Dario Huber | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Doha - twarda | ||||
15.01.24 Klasyf. | vs. Josh Reid | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.01.24 1. runda klasyf. | vs. Klim Kozyrev | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Doha - twarda | ||||
08.01.24 1. runda klasyf. | vs. Henri Haupt | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Haren - ceglana | ||||
05.09.23 Klasyf. | vs. Stijn Pel | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
04.09.23 2. runda klasyf. | vs. Timo De Visser | 3-6, 7-5, 10-7 | szczegóły meczu | |
M15 Allershausen - ceglana | ||||
29.08.23 1. runda klasyf. | vs. Louis Van Herck | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Trier - ceglana | ||||
21.08.23 1. runda klasyf. | vs. Bader Alabdullah | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
21.08.23 Klasyf. | vs. Tom Schonenberg | 1-6, 7-5, 7-10 | szczegóły meczu | |
M15 Ueberlingen - ceglana | ||||
15.08.23 Klasyf. | vs. Gregor Ramskogler | 1-6, 6-1, 6-10 | szczegóły meczu | |
14.08.23 1. runda klasyf. | vs. Sebastian Santibanez | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Frankfurt - ceglana | ||||
07.08.23 1. runda klasyf. | vs. Aaron Funk | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Novi - ceglana | ||||
30.07.23 1. runda klasyf. | vs. Maxwell Smith | 5-7, 6-3, 2-10 | szczegóły meczu | |
M15 Novi - ceglana | ||||
24.07.23 2. runda klasyf. | vs. Nicolas Bruna | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
23.07.23 1. runda klasyf. | vs. Nikola Mitrovic | 6-3, 4-6, 11-9 | szczegóły meczu | |
M15 Belgrade - ceglana | ||||
27.06.23 Klasyf. | vs. Vlad Cristian Breazu | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
26.06.23 2. runda klasyf. | vs. Nikola Puric | 7-5, 2-6, 10-7 | szczegóły meczu | |
25.06.23 1. runda klasyf. | vs. Ali Habib | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Kursumlijska - ceglana | ||||
18.06.23 1. runda klasyf. | vs. Luka Pavlovic | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Skopje - ceglana | ||||
08.06.23 2. runda | vs. Sascha Gueymard Wayenburg | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
07.06.23 1. runda | vs. Besir Durguti | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
06.06.23 Klasyf. | vs. Christos Antonopoulos | 6-4, 6-71, 10-4 | szczegóły meczu | |
05.06.23 2. runda klasyf. | vs. Ognjen Pavlovic | 6-2, 7-64 | szczegóły meczu | |
04.06.23 1. runda klasyf. | vs. Tarik Sehovic | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Kiseljak - ceglana | ||||
29.05.23 2. runda klasyf. | vs. Igor Gimenez | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
28.05.23 1. runda klasyf. | vs. Afan Nekovic | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Kursumlijska - ceglana | ||||
15.05.23 2. runda klasyf. | vs. Qing Lihao | 6-2, 6-74, 5-10 | szczegóły meczu | |
M25 Kursumlijska - ceglana | ||||
09.05.23 Klasyf. | vs. Chukang Wang | 0-6, 1-4, - Davud Amirov - krecz | szczegóły meczu | |
08.05.23 2. runda klasyf. | vs. Strahinja Cejovic | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Kursumlijska - ceglana | ||||
30.04.23 1. runda klasyf. | vs. Danilo Raicevic | 6-74, 7-5, 5-10 | szczegóły meczu |