MECZ
13.11.17 | 1. runda klasyf. | Mwendwa Mbithi | Alex Solanki | 6-2, 7-5 | Egypt F34 | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Indie
09.03.99, 25 lat
09.03.99, 25 lat
Mwendwa Mbithi vs. Alex Solanki - Wzajemne mecze
13.11.17 | 1. runda klasyf. | Mwendwa Mbithi | Alex Solanki | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | Egypt F34 | twarda |
Mwendwa Mbithi form & Alex Solanki form
Mwendwa Mbithi - ostatnie mecze
M25 Santo - twarda | ||||
14.03.24 2. runda | vs. Thai Kwiatkowski | 5-7, 6-2, 0-6 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Victor Lilov | 7-62, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
12.03.24 Klasyf. | vs. Alex Jones | 2-6, 6-2, 10-3 | szczegóły meczu | |
11.03.24 2. runda klasyf. | vs. Sid Donarski | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Joel Kaghami | Joel Kaghami - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
M25 Santo - twarda | ||||
05.03.24 Klasyf. | vs. Alex Jones | 6-1, 3-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
04.03.24 2. runda klasyf. | vs. Henry Barrett | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
03.03.24 1. runda klasyf. | vs. Kaeri Hernandez Mariona | 4-6, 6-3, 10-5 | szczegóły meczu | |
M15 Sunrise - ceglana | ||||
06.02.24 1. runda klasyf. | vs. Drew Van Orderlain | 6-4, 5-7, 3-10 | szczegóły meczu | |
M15 Santo - twarda | ||||
14.11.23 1. runda | vs. Kousuke Ogura | 6-1, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Santo - twarda | ||||
08.11.23 1. runda | vs. David Saye | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Tallahassee - halowa | ||||
25.10.23 1. runda | vs. Rei Sakamoto | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Ithaca - halowa | ||||
03.10.23 1. runda | vs. Ezekiel Clark | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Belgrade - ceglana | ||||
25.06.23 1. runda klasyf. | vs. Luka Petrovic | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Kursumlijska - ceglana | ||||
18.06.23 1. runda klasyf. | vs. Aleksandar Mihailovic | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Kursumlijska - ceglana | ||||
18.06.23 Ćwierćfinał | vs. Joao Eduardo Schiessl | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
17.06.23 1. runda | vs. Andrej Radojicic | 3-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
17.06.23 2. runda | vs. Leonardo Aboian | 6-1, 3-6, 11-9 | szczegóły meczu | |
M25 Kursumlijska - ceglana | ||||
08.06.23 2. runda | vs. Luka Pavlovic | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
07.06.23 1. runda | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 3-6, 6-4, 7-67 | szczegóły meczu | |
06.06.23 Klasyf. | vs. Semen Voronin | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
05.06.23 2. runda klasyf. | vs. Piotr Czaczkowski | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Kursumlijska - ceglana | ||||
29.05.23 2. runda klasyf. | vs. Jan Kobierski | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Kursumlijska - ceglana | ||||
23.05.23 Klasyf. | vs. Lorenzo Carboni | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
22.05.23 2. runda klasyf. | vs. Nikola Mitrovic | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Kursumlijska - ceglana | ||||
18.05.23 2. runda | vs. Oliver Crawford | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
17.05.23 1. runda | vs. Nikola Djosic | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Vero - ceglana | ||||
26.04.23 1. runda | vs. Jaycer Lyeons | 3-6, 6-77 | szczegóły meczu | |
M15 Sunrise - ceglana | ||||
13.04.23 1. runda | vs. Matthew Segura | 2-6, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.04.23 Klasyf. | vs. Jean-Christian Morandais | 7-64, 6-1 | szczegóły meczu |
Alex Solanki - ostatnie mecze
M25 Jablonec - ceglana | ||||
28.08.23 2. runda klasyf. | vs. Vitek Horak | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
27.08.23 1. runda klasyf. | vs. Benjamin Buck | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Metzingen - ceglana | ||||
23.07.23 1. runda klasyf. | vs. Ids Waterbolk | 6-74, 6-3, 10-3 | szczegóły meczu | |
23.07.23 2. runda klasyf. | vs. Rostislav Galfinger | 3-6, 6-3, 9-11 | szczegóły meczu | |
M15 Tehran - ceglana | ||||
12.06.23 2. runda klasyf. | vs. Kaya Arinc | 6-3, 4-6, 2-10 | szczegóły meczu | |
11.06.23 1. runda klasyf. | vs. Amirmohammad Kachabi | 7-66, 7-64 | szczegóły meczu | |
M15 Tehran - ceglana | ||||
05.06.23 2. runda klasyf. | vs. Manish Ganesh | 6-4, 6-71, 6-10 | szczegóły meczu | |
04.06.23 1. runda klasyf. | vs. Valentin Kopeikin | 7-63, 5-7, 10-8 | szczegóły meczu | |
M15 New - twarda | ||||
28.03.21 1. runda klasyf. | vs. Vishnu Vardhan | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Indore - twarda | ||||
07.03.21 1. runda klasyf. | vs. Chirag Duhan | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Lucknow - twarda | ||||
28.02.21 1. runda klasyf. | vs. Kaza Vinayak Sharma | 6-2, 3-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
M25 Nussloch - dywanowa | ||||
19.01.20 1. runda klasyf. | vs. Marcus Mansson | 4-6, 6-4, 8-10 | szczegóły meczu | |
M15 Maputo - twarda | ||||
13.11.19 1. runda | vs. Rishab Agarwal | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
12.11.19 1. runda klasyf. | vs. Gerhardt Marius Becker | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
12.11.19 Klasyf. | vs. Atharva Sharma | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Maputo - twarda | ||||
06.11.19 1. runda | vs. Dennis Uspensky | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
04.11.19 1. runda klasyf. | vs. Francis Pare | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
04.11.19 Klasyf. | vs. Vasilios Caripi | 6-1, 3-6, 10-6 | szczegóły meczu | |
M25 Karlsruhe - ceglana | ||||
03.06.19 1. runda klasyf. | vs. James Frawley | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25+H Most - ceglana | ||||
29.05.19 1. runda | vs. Patrik Rikl | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
28.05.19 Klasyf. | vs. Dominique Graf | 6-3, 1-6, 10-8 | szczegóły meczu | |
Tunisia F44 - twarda | ||||
08.12.18 1. runda klasyf. | vs. Dominik Palan | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Tunisia F43 - twarda | ||||
05.12.18 1. runda | vs. Luke Johnson | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
03.12.18 Klasyf. | vs. Mason Recci | 4-3, Mason Recci - krecz | szczegóły meczu | |
02.12.18 2. runda klasyf. | vs. Michael Zhu | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
01.12.18 1. runda klasyf. | vs. Skander Ben Fraj | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Tunisia F42 - twarda | ||||
25.11.18 2. runda klasyf. | vs. David Jorda Sanchis | 6-2, 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
24.11.18 1. runda klasyf. | vs. Adam Kovac | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
Tunisia F37 - twarda | ||||
21.10.18 2. runda klasyf. | vs. Yannik Steinegger | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
20.10.18 1. runda klasyf. | vs. Mohamed Anouar Braham | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu |