MECZ
12.06.17 | 2. runda klasyf. | Motvey Radionov | Yair Sarouk | 3-6, 6-4, 6-1 | Israel F10 | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Izrael
21.05.97, 26 lat
21.05.97, 26 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Izrael
15.08.01, 22 lat
15.08.01, 22 lat
Motvey Radionov vs. Yair Sarouk - Wzajemne mecze
12.06.17 | 2. runda klasyf. | Motvey Radionov | Yair Sarouk | 3-6, 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | Israel F10 | twarda |
Motvey Radionov form & Yair Sarouk form
Motvey Radionov - ostatnie mecze
Israel F6 - twarda | ||||
07.05.18 Klasyf. | vs. Roi Ginat | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.05.18 2. runda klasyf. | vs. Alexander Gaponenko | 3-0, Alexander Gaponenko - krecz | szczegóły meczu | |
Israel F5 - twarda | ||||
29.04.18 Klasyf. | vs. Lior Goldenberg | 1-6, 7-65, 2-6 | szczegóły meczu | |
28.04.18 2. runda klasyf. | vs. Tuval Barak | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Israel F4 - twarda | ||||
24.04.18 Klasyf. | vs. Jordan Hasson | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
23.04.18 2. runda klasyf. | vs. Asaf Friedler | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
22.04.18 1. runda klasyf. | vs. Yam Bruhin | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Israel F3 - twarda | ||||
19.03.18 2. runda klasyf. | vs. Omer Touchmair | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
19.03.18 Klasyf. | vs. Lucas Gerch | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
18.03.18 1. runda klasyf. | vs. Uri Vodavoz | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
Israel F2 - twarda | ||||
14.03.18 1. runda | vs. Yannai Barkai | 4-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
13.03.18 Klasyf. | vs. Lucas Gerch | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
12.03.18 2. runda klasyf. | vs. Mike Nathanel Engel | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
11.03.18 1. runda klasyf. | vs. Amit Cohen | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Israel F1 - twarda | ||||
05.03.18 Klasyf. | vs. Collin Johns | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
04.03.18 2. runda klasyf. | vs. Uri Vodavoz | 6-4, 7-65 | szczegóły meczu | |
03.03.18 1. runda klasyf. | vs. Yam Ziv | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Latvia F1 - ceglana | ||||
31.07.17 1. runda klasyf. | vs. Roberts Grinvalds | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
Israel F12 - twarda | ||||
26.06.17 1. runda klasyf. | vs. Harry Skinner | 6-75, 0-6 | szczegóły meczu | |
Israel F11 - twarda | ||||
20.06.17 1. runda | vs. Ben Patael | 4-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
Israel F10 - twarda | ||||
12.06.17 2. runda klasyf. | vs. Yair Sarouk | 3-6, 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
12.06.17 Klasyf. | vs. Jordan Hasson | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Israel F9 - twarda | ||||
08.06.17 2. runda | vs. Igor Smilansky | 7-5, 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
07.06.17 1. runda | vs. Iftah Yavetz | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
05.06.17 Klasyf. | vs. Ariel Ilarslan Russo | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
05.06.17 2. runda klasyf. | vs. Michael Boguslavsky | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Israel F8 - twarda | ||||
22.05.17 Klasyf. | vs. Daniel Dudockin | 7-62, 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
22.05.17 2. runda klasyf. | vs. Ori Maior | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
Israel F7 - twarda | ||||
15.05.17 2. runda klasyf. | vs. Yaron Guberman | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
15.05.17 1. runda klasyf. | vs. Louroi Martinez | 3-6, 6-1, 6-2 | szczegóły meczu |
Yair Sarouk - ostatnie mecze
M25 Herzlia - twarda | ||||
06.08.23 1. runda klasyf. | vs. Sean Kamyshev | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Raanana - twarda | ||||
31.07.23 Klasyf. | vs. Lior Goldenberg | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
30.07.23 2. runda klasyf. | vs. Ben Chetewy Ungar | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Netanya - twarda | ||||
27.06.23 Klasyf. | vs. Emile Hudd | 1-6, 6-4, 5-10 | szczegóły meczu | |
26.06.23 2. runda klasyf. | vs. Patrick Foley | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Netanya - twarda | ||||
22.06.23 2. runda | vs. Duarte Vale | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
21.06.23 1. runda | vs. Roi Ginat | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
20.06.23 Klasyf. | vs. Sean Kamyshev | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
19.06.23 2. runda klasyf. | vs. Ido Geva | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Heraklion - twarda | ||||
14.11.22 2. runda klasyf. | vs. Pietro Pampanin | 6-1, 1-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
13.11.22 1. runda klasyf. | vs. Dominique Graf | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
06.11.22 1. runda klasyf. | vs. Stylianos Christodoulou | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Jerusalem - twarda | ||||
03.11.22 2. runda | vs. Sahar Simon | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
02.11.22 1. runda | vs. Vladimir Bazilevskiy | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Afula - twarda | ||||
26.10.22 2. runda | vs. Louis Wessels | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
25.10.22 1. runda | vs. Raz Haviv | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
17.10.22 2. runda klasyf. | vs. Artem Podorozhnyi | 6-75, 2-6 | szczegóły meczu | |
16.10.22 1. runda klasyf. | vs. Christos Antonopoulos | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
M15 Herzlia - twarda | ||||
11.08.22 2. runda | vs. Kazuma Kawachi | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.08.22 1. runda | vs. Sean Kamyshev | 6-3, 7-63 | szczegóły meczu | |
M15 Kfar - twarda | ||||
01.08.22 Klasyf. | vs. Jonathan Baron | 6-4, 5-7, 2-5, - Yair Sarouk - krecz | szczegóły meczu | |
31.07.22 1. runda klasyf. | vs. Amit Shahar | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Netanya - twarda | ||||
24.05.22 Klasyf. | vs. Shohei Chikami | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
23.05.22 2. runda klasyf. | vs. Tom Saporta | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
22.05.22 1. runda klasyf. | vs. Raz Haviv | 1-6, 7-5, 11-9 | szczegóły meczu | |
M15 Akko - twarda | ||||
17.05.22 Klasyf. | vs. Ren Nakamura | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
16.05.22 2. runda klasyf. | vs. Mark Neyelov | 1-6, 6-4, 10-4 | szczegóły meczu | |
15.05.22 1. runda klasyf. | vs. Roy Leshem | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Afula - twarda | ||||
10.11.21 2. runda | vs. Michail Pervolarakis | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
09.11.21 1. runda | vs. Raz Haviv | 7-62, 6-2 | szczegóły meczu |