MECZ
10.11.19 | 1. runda klasyf. | Moritz Trocker | Noel Larwig | 5-7, 6-2, 10-8 | M15 Sharm | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Włochy
22.04.00, 23 lat
22.04.00, 23 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Niemcy
21.09.01, 22 lat
21.09.01, 22 lat
Moritz Trocker vs. Noel Larwig - Wzajemne mecze
09.03.20 | 2. runda klasyf. | Moritz Trocker | Noel Larwig | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | M15 Monastir | twarda |
10.11.19 | 1. runda klasyf. | Moritz Trocker | Noel Larwig | 5-7, 6-2, 10-8 | szczegóły meczu | M15 Sharm | twarda |
Moritz Trocker form & Noel Larwig form
Moritz Trocker - ostatnie mecze
M15 Oberhaching - halowa | ||||
13.02.22 1. runda klasyf. | vs. Leopold Zima | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Cancun - twarda | ||||
30.01.22 1. runda klasyf. | vs. Kevin Chahoud | 4-6, 6-1, 5-10 | szczegóły meczu | |
M15 Cancun - twarda | ||||
24.01.22 2. runda klasyf. | vs. Warren Wood | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
23.01.22 1. runda klasyf. | vs. Rodolfo Jauregui Sainz De Rozas | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Cancun - twarda | ||||
17.01.22 2. runda klasyf. | vs. Pranav Suhas Nemani | 4-6, 6-2, 8-10 | szczegóły meczu | |
16.01.22 1. runda klasyf. | vs. Alvaro Garcia | 6-3, 7-60 | szczegóły meczu | |
M25 Bolzano - ceglana | ||||
02.08.21 1. runda klasyf. | vs. Christian Fellin | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
18.07.21 1. runda klasyf. | vs. Maxence Beauge | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
11.07.21 1. runda klasyf. | vs. Leonardo Lopez Linquet | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Casinalbo - ceglana | ||||
04.07.21 1. runda klasyf. | vs. Elio Jose Ribeiro Lago | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Wroclaw - ceglana | ||||
28.06.21 2. runda klasyf. | vs. Tomas Jirousek | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
27.06.21 1. runda klasyf. | vs. Simonas Zukauskas | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Klosters - ceglana | ||||
20.06.21 1. runda klasyf. | vs. Leopold Zima | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sarajevo - ceglana | ||||
01.06.21 Klasyf. | vs. Tim Heger | 3-6, 6-77 | szczegóły meczu | |
31.05.21 2. runda klasyf. | vs. Nikolas Lahky | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
30.05.21 1. runda klasyf. | vs. Elgin Khoeblal | 6-2, 7-63 | szczegóły meczu | |
M25 Kiseljak - ceglana | ||||
23.05.21 1. runda klasyf. | vs. Yann Wojcik | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sibenik - ceglana | ||||
17.05.21 2. runda klasyf. | vs. Evgenii Tiurnev | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
16.05.21 1. runda klasyf. | vs. Mile Matic | 6-2, Mile Matic - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
08.03.21 2. runda klasyf. | vs. Alexander Kotzen | 2-6, 6-3, 3-10 | szczegóły meczu | |
07.03.21 1. runda klasyf. | vs. Lorenzo Vatteroni | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
01.03.21 1. runda klasyf. | vs. Leonardo Taddia | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
07.12.20 2. runda klasyf. | vs. Billy Harris | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
06.12.20 1. runda klasyf. | vs. Mykyta Markin | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
29.11.20 1. runda klasyf. | vs. Taiyo Yamanaka | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
11.03.20 1. runda | vs. Majed Kilani | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
09.03.20 2. runda klasyf. | vs. Noel Larwig | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
09.03.20 Klasyf. | vs. Savva Polukhin | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
08.03.20 1. runda klasyf. | vs. Babji Siva Atturu | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
19.02.20 1. runda | vs. Oleksandr Ovcharenko | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu |
Noel Larwig - ostatnie mecze
M15 Monastir - twarda | ||||
08.01.24 2. runda klasyf. | vs. Dmitry Dolzhenkov | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
08.01.24 Klasyf. | vs. Samir Hamza Reguig | 0-2, - Noel Larwig - krecz | szczegóły meczu | |
07.01.24 1. runda klasyf. | vs. Ying Hou | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
01.01.24 Klasyf. | vs. Yassine Smiej | 5-7, 6-2, 7-10 | szczegóły meczu | |
01.01.24 2. runda klasyf. | vs. Ahmed Mouhan | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
31.12.23 1. runda klasyf. | vs. Karim Bennani | 2-6, 6-3, 10-7 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
30.10.23 2. runda klasyf. | vs. Nicolas Philibert | 5-7, 6-74 | szczegóły meczu | |
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Leon Formella | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
25.10.23 1. runda | vs. Guido Ivan Justo | 6-74, 2-6 | szczegóły meczu | |
23.10.23 2. runda klasyf. | vs. Yanick Schneider | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
23.10.23 Klasyf. | vs. Louis Allen | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Lyle Zaloumis | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
Hamburg Challenger - halowa | ||||
15.10.23 1. runda klasyf. | vs. David Jorda Sanchis | 6-3, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Bad - ceglana | ||||
01.10.23 1. runda klasyf. | vs. Lucio Carnevalle | 2-6, 7-63, 1-10 | szczegóły meczu | |
M25 Pardubice - ceglana | ||||
20.09.23 1. runda | vs. Eric Vanshelboim | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.09.23 Klasyf. | vs. Stepan Baum | 0-6, 6-3, 10-7 | szczegóły meczu | |
18.09.23 2. runda klasyf. | vs. Patrik Homola | 6-2, 6-73, 10-8 | szczegóły meczu | |
17.09.23 1. runda klasyf. | vs. Matyas Cerny | 7-5, Matyas Cerny - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Buschhausen - ceglana | ||||
13.09.23 1. runda | vs. Martin Krumich | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.09.23 Klasyf. | vs. Dennis Dragomirov | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
11.09.23 2. runda klasyf. | vs. Aaron Funk | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
10.09.23 1. runda klasyf. | vs. Jan Thissen | 6-0, 7-5 | szczegóły meczu | |
M25 Jablonec - ceglana | ||||
29.08.23 1. runda | vs. Jiri Cizek | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Metzingen - ceglana | ||||
23.07.23 1. runda klasyf. | vs. Aaron James Williams | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Uslar - ceglana | ||||
17.07.23 1. runda klasyf. | vs. Jasper Camehn | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
17.07.23 Klasyf. | vs. John Sperle | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25+H Kassel - ceglana | ||||
10.07.23 1. runda klasyf. | vs. Stepan Mruzek | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Marburg - ceglana | ||||
04.07.23 Klasyf. | vs. Michael Agwi | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
03.07.23 1. runda klasyf. | vs. Tristan Reiff | 6-4, 7-64 | szczegóły meczu | |
M15 Kamen - ceglana | ||||
26.06.23 1. runda klasyf. | vs. Vincent Vohl | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu |