MECZ
29.10.18 | Klasyf. | Moritz Thiem | Vlad Cristian Niculae | 6-0, 4-6, 6-0 | Turkey F34 | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Austria
08.12.99, 24 lat
08.12.99, 24 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Rumunia
28.04.00, 23 lat
28.04.00, 23 lat
Moritz Thiem vs. Vlad Cristian Niculae - Wzajemne mecze
29.10.18 | Klasyf. | Moritz Thiem | Vlad Cristian Niculae | 6-0, 4-6, 6-0 | szczegóły meczu | Turkey F34 | ceglana |
Moritz Thiem form & Vlad Cristian Niculae form
Moritz Thiem - ostatnie mecze
M15 Anif - ceglana | ||||
23.08.20 1. runda klasyf. | vs. Alexander Shevchenko | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Vogau - ceglana | ||||
19.08.20 1. runda | vs. Mathias Bourgue | 6-3, 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
All Lower - ceglana | ||||
16.07.20 1. runda | vs. Lenny Hampel | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
15.07.20 1. runda | vs. David Pichler | 7-66, 3-6, 7-63 | szczegóły meczu | |
14.07.20 1. runda | vs. Matthias A. Muller | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Porec - ceglana | ||||
08.03.20 1. runda klasyf. | vs. Patric Prinoth | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
26.09.19 2. runda | vs. Luka Pavlovic | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
24.09.19 1. runda | vs. Alexandros Skorilas | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
19.09.19 2. runda | vs. Kai Wehnelt | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
18.09.19 1. runda | vs. Tomas Liska | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Tabarka - ceglana | ||||
10.09.19 1. runda | vs. Thomas Laurent | 6-3, 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Tabarka - ceglana | ||||
02.09.19 2. runda klasyf. | vs. Ilarion Danilchenko | 5-7, 6-3, 7-10 | szczegóły meczu | |
M15 Bratislava - ceglana | ||||
27.08.19 Klasyf. | vs. Juraj Masar | 1-6, 7-64, 7-10 | szczegóły meczu | |
26.08.19 2. runda klasyf. | vs. Milos Karol | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Vogau - ceglana | ||||
08.08.19 2. runda | vs. Bogdan Bobrov | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
07.08.19 1. runda | vs. Frane Nincevic | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Kitzbuhel - ceglana | ||||
27.07.19 1. runda klasyf. | vs. Elliot Benchetrit | 6-74, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Wels - ceglana | ||||
23.07.19 1. runda | vs. Mick Veldheer | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Kramsach - ceglana | ||||
16.07.19 1. runda | vs. Ergi Kirkin | 6-73, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Telfs - ceglana | ||||
10.07.19 1. runda | vs. Tomas Jirousek | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
09.07.19 Klasyf. | vs. Tomas Liska | 7-65, 6-3 | szczegóły meczu | |
08.07.19 1. runda klasyf. | vs. Andreas Kramer | 1-6, 6-4, 10-3 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
21.05.19 Klasyf. | vs. Gabriel Donev | 6-0, 3-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
20.05.19 1. runda klasyf. | vs. Christos Keisidis | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
15.05.19 1. runda | vs. Jonas Trinker | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
14.05.19 Klasyf. | vs. Leon Hoeveler | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
13.05.19 1. runda klasyf. | vs. Harry David Meehan | 6-2, 7-66 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
01.05.19 1. runda | vs. Georgii Kravchenko | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
30.04.19 Klasyf. | vs. Aleksei Khomich | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
29.04.19 1. runda klasyf. | vs. Burak Bilgin | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu |
Vlad Cristian Niculae - ostatnie mecze
Turkey F41 - ceglana | ||||
16.12.18 1. runda klasyf. | vs. Mert Alkaya | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Turkey F40 - ceglana | ||||
08.12.18 1. runda klasyf. | vs. Vlad Stoica | 1-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
Turkey F39 - ceglana | ||||
02.12.18 2. runda klasyf. | vs. Bart Stevens | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
01.12.18 1. runda klasyf. | vs. Shahar Gabay | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
Turkey F38 - ceglana | ||||
27.11.18 1. runda | vs. Lucas Hellfritsch | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Turkey F37 - ceglana | ||||
19.11.18 2. runda klasyf. | vs. Hristo Valeov | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
18.11.18 1. runda klasyf. | vs. Michael Jalpota | 2-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Turkey F36 - ceglana | ||||
10.11.18 1. runda klasyf. | vs. Federico Lucini | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Turkey F35 - ceglana | ||||
03.11.18 1. runda klasyf. | vs. Robin Ebeling | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Turkey F34 - ceglana | ||||
29.10.18 Klasyf. | vs. Moritz Thiem | 0-6, 6-4, 0-6 | szczegóły meczu | |
28.10.18 2. runda klasyf. | vs. Santiago Salazar | 6-2, 3-6, 7-62 | szczegóły meczu | |
27.10.18 1. runda klasyf. | vs. Damir Makhmudov | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Romania F13 - ceglana | ||||
09.09.18 1. runda klasyf. | vs. Jeremias Lima-Perez | 7-64, 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
Romania F12 - ceglana | ||||
01.09.18 1. runda klasyf. | vs. Giovanni Calvano | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Romania F11 - ceglana | ||||
26.08.18 2. runda klasyf. | vs. Dan Alexandru Tomescu | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
25.08.18 1. runda klasyf. | vs. Andrei Oprisor | 6-4, 5-7, 6-0 | szczegóły meczu | |
Romania F10 - ceglana | ||||
18.08.18 1. runda klasyf. | vs. Stefan Palosi | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Romania F8 - ceglana | ||||
06.08.18 2. runda klasyf. | vs. Jackson Varney | 0-6, 7-5, 5-7 | szczegóły meczu | |
05.08.18 1. runda klasyf. | vs. Mihai Ducu | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Romania F1 - ceglana | ||||
19.05.18 1. runda klasyf. | vs. Ioan Farcas | 2-6, 6-4, 1-6 | szczegóły meczu | |
Greece F5 - twarda | ||||
26.03.18 Klasyf. | vs. Mick Veldheer | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
25.03.18 2. runda klasyf. | vs. Petros Tsitsipas | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
24.03.18 1. runda klasyf. | vs. Basilis Voltirakis | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
Greece F4 - twarda | ||||
17.03.18 1. runda klasyf. | vs. Nicolas Acevedo | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Greece F3 - twarda | ||||
10.03.18 1. runda klasyf. | vs. Robert Strombachs | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Greece F2 - twarda | ||||
03.03.18 1. runda klasyf. | vs. Martin Fekiac | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Greece F10 - twarda | ||||
20.11.17 1. runda klasyf. | vs. Simon Porro | 6-2, 7-66 | szczegóły meczu | |
20.11.17 2. runda klasyf. | vs. Yankel Zemel | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Greece F9 - twarda | ||||
13.11.17 1. runda klasyf. | vs. Alexey Zakharov | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Greece F8 - twarda | ||||
06.11.17 1. runda klasyf. | vs. Rayan Ghedjemis | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu |