MECZ
19.01.20 | 1. runda klasyf. | Moritz Stoeger | Mate Voros | - nieobecny(a)/(i) | M15 Antalya | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Niemcy
14.04.02, 22 lat
14.04.02, 22 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Wegry
06.03.00, 24 lat
06.03.00, 24 lat
Moritz Stoeger vs. Mate Voros - Wzajemne mecze
19.01.20 | 1. runda klasyf. | Moritz Stoeger | Mate Voros | Mate Voros - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | M15 Antalya | ceglana |
Moritz Stoeger form & Mate Voros form
Moritz Stoeger - ostatnie mecze
M15 Antalya - ceglana | ||||
01.03.20 1. runda klasyf. | vs. Michalis Sakellaridis | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Antalya - ceglana | ||||
23.02.20 1. runda klasyf. | vs. Anze Arh | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
20.01.20 2. runda klasyf. | vs. Osman Torski | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.01.20 1. runda klasyf. | vs. Mate Voros | Mate Voros - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
12.01.20 1. runda klasyf. | vs. Xin Hu | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
05.01.20 1. runda klasyf. | vs. Osmancan Soyler | 6-4, 3-6, 5-10 | szczegóły meczu | |
Germany F11 - ceglana | ||||
05.08.18 1. runda klasyf. | vs. Linus Bilfinger-Sanchez | 6-3, 1-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
Germany F14 - halowa | ||||
09.10.17 1. runda klasyf. | vs. Jakob Cadonau | 6-4, 1-6, 3-6 | szczegóły meczu |
Mate Voros - ostatnie mecze
M15 Prijedor - ceglana | ||||
09.05.21 1. runda klasyf. | vs. Gabriele Maria Noce | 2-6, 6-4, 1-10 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
20.04.21 Klasyf. | vs. Sebastian Gima | 3-6, 6-3, 8-10 | szczegóły meczu | |
19.04.21 2. runda klasyf. | vs. Gabriele Maria Noce | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
18.04.21 1. runda klasyf. | vs. Eduardo Cohen | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
11.04.21 1. runda klasyf. | vs. Luis Faria | 5-7, 6-3, 9-11 | szczegóły meczu | |
M15 Opatija - ceglana | ||||
22.03.21 2. runda klasyf. | vs. Peter Goldsteiner | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
21.03.21 1. runda klasyf. | vs. Alexandre Aubriot | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Rovinj - ceglana | ||||
14.03.21 1. runda klasyf. | vs. Federico Arnaboldi | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Bratislava - halowa | ||||
02.03.21 Klasyf. | vs. Piotr Grynkowski | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
01.03.21 1. runda klasyf. | vs. Stepan Pecak | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Porec - ceglana | ||||
08.03.20 1. runda klasyf. | vs. Tomislav Jotovski | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
29.01.20 Klasyf. | vs. Juan Carlos Garcia Garcia | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
29.01.20 1. runda | vs. Davide Galoppini | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
27.01.20 2. runda klasyf. | vs. Matyas Fuele | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
26.01.20 1. runda klasyf. | vs. Michel Hopp | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
19.01.20 1. runda klasyf. | vs. Moritz Stoeger | - Mate Voros - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
30.10.19 1. runda | vs. Oleg Prihodko | 6-4, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
29.10.19 Klasyf. | vs. Mats Hermans | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
28.10.19 2. runda klasyf. | vs. Luca Gelhardt | 7-5, 5-7, 10-6 | szczegóły meczu | |
27.10.19 1. runda klasyf. | vs. Lynn Max Kempen | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
10.10.19 2. runda | vs. Mate Valkusz | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
09.10.19 1. runda | vs. Michael Weindl | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
08.10.19 Klasyf. | vs. Lars Johann | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
07.10.19 2. runda klasyf. | vs. Lukas Jirousek | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
30.09.19 2. runda klasyf. | vs. Oleksandr Bielinskyi | 7-65, 1-6, 9-11 | szczegóły meczu | |
M15 Szekesfehervar - ceglana | ||||
05.09.19 2. runda | vs. Duje Ajdukovic | 6-3, 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
03.09.19 1. runda | vs. Petr Nouza | 3-6, 6-3, 7-65 | szczegóły meczu | |
M25 Gyor - ceglana | ||||
28.08.19 1. runda | vs. Maksim Tikhomirov | 3-6, 6-1, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.08.19 Klasyf. | vs. Oleksander Kyrychenko | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
26.08.19 1. runda klasyf. | vs. Martin Zeljenka | 6-3, 7-62 | szczegóły meczu |